e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: już mamy wybrany kościół  (Przeczytany 2786 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
już mamy wybrany kościół
22 listopada 2004, 09:26
mieliśmy pierwotny plan - kościół pw. MB Bolesnej w szczecinie mierzynie...

po perypetiach z księdzem chyba nie chcę tam wracać.. poza tym zrobiliśmy chłodną kalkulację...

gości weselników - 90 zadków
goście do kościoło - ulala... około 50 tego bedzie
gapie - a tego to nie wiem

i teraz .. gdzie te wszystkie zadki posadzić????

kościół w mierzynie ma 70 miejsc siedzących a przeznaczony jest dla około 120 osób...

bierzemy ślub w na początku czerwca... w tym roku czerwiec nas nie rozpieszczał słoneczkiem i ciepełkiem.. jeżeli w dzień naszego ślubu bedzie chłodno albo zacznie padac to nie pomieszczą się wszyscy w kościele...

poza tym - dalej rozpatrując chłodny, deszczowy dzień - przedsionek w mierzyńskim kościółku jest wąziutki.... jeżeli my będziemy po slubie a już kolejny będzie się czaił do wejścia to trafimy z gośćmi na rozmyte klepisko przed kościołem...

dalej - mierzyński kościół nie ma nic a nic parkingu... (chyba że ktoś za parking uważa te kilka metrów przed mechanikiem samochodowym)

dalej - godziny urzędowania księży w kancelarii parafialnej są w godzinach mojej pracy... a nie chcą przyjść do biura parafialnego w inny dzień...

teraz wybór padł na kościół niedaleko od niego położony (jakies 3 km) kościół p.w. Przemienienia Pańskiego na gumieńcach (zaraz przy pętli tramwajowej... goście zaproszeni na ślub czy wesele będą mieli łatwy dojazd....

kościół ma te atuty, których nie ma mierzyńska parafia + godziny urzedowania w soboty 16.00-18.00 ( a ja akurat o 16.00 kończę pracę)

w tą sobotę idziemy spisać protokół  :)

Offline Sylvi Kobieta

• Administrator
  • maniak
już mamy wybrany kościół
22 listopada 2004, 13:13
Bravo Moniu:brawo: ! Kolejny krok poczyniony! Napisz jak bylo przy spisywaniu protokolu ....

Offline zibi Mężczyzna

• Administrator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 31.07.1999
już mamy wybrany kościół
22 listopada 2004, 15:46
Moniu, trochę te zdjęcia ... hmm wyglądają na kryptoreklamę firmy dekoracyjnej...

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
już mamy wybrany kościół
22 listopada 2004, 19:56
ok... wyrzucam :id_juz: