e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Kamerzysta, fotograf - Śląsk  (Przeczytany 1421 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ITAP

• nowicjusz
Kamerzysta, fotograf - Śląsk
12 października 2005, 22:18
Poszukuję sprawdzonego, ale nie bajońsko drogiego kamerzysty i fotografa z woj. śląskiego. Jeśli można to prosze o podanie namiarów na priv. Na co nalezy zwrócić szczegolną uwagę przy zawieraniu tego typu umow?

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
13 października 2005, 08:00
no tak..

ale nic o tobie n ie wiemy..

śląsk... który region/miasto konkretnie.....

na jaki termin????

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
13 października 2005, 18:32
No właśnie napisz, napisz. I napisz jeszcze czy interesują Cię namiary na foto i video z Zagłębia?

Offline ITAP

• nowicjusz
13 października 2005, 19:17
Już sie poprawiam :) termin 10 czerwca 2006 r . Kilka ofert fotografów mam, ale ten co mi sie podoba kosztuje za 60 zdjęć 750 zł + 200 zł za CD na którym jest 300 fotek ze ślubu. Wydaje mi się to bardzo dużo? Jak się średnio kształtują ceny fotografów? A co do kamerzysty nie mam żadnego pomysłu:(. Interesują mnie oferty - najlepiej z Gliwic. Dziękuję :)

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
14 października 2005, 08:38
zależy jaki region polski...

ja miałam 1400 ujęc na płycie DVD i do tego 350 zdjęć w albumie...  nie mogliśmy się zdecydować tylko na 350 więc mamy 2 albumy łącznie 800 zdjęć....

ta przyjemność kosztowała nas .. hmm.. dokładnie nie pamiętam... około tysiaka (chyba 1100), bo dopłacaliśmy za dodatkowe 450 zdjęć....

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
14 października 2005, 14:25
Itap ja też mam takiego fotografa, gdzie 300 zdjęć na CD kosztuje 699zł. tylko w tym jest 120 zdjęć wywoływanych w albumie (gratis) a reszta do wywołania na własny koszt. czyli w sumie wychodzi trochę taniej. Dlatego nie wydaje mi się to tak bardzo drogo.
Pozdrowionka! :)

Offline monisien

• użytkownik
14 października 2005, 15:19
Cytat: "ITAP"
ten co mi sie podoba kosztuje za 60 zdjęć 750 zł + 200 zł za CD na którym jest 300 fotek ze ślubu. Wydaje mi się to bardzo dużo? Jak się średnio kształtują ceny fotografów?

Ja też znalazłam fotografa, co mi się podoba... Tyle, że to bardziej artystka, a jej zdjęcia to sztuka. Zawaliła stolik stosem swoich zdjęć, a ja już po obejrzeniu pierwszych 10-ciu stwierdziłam, że jest super.
Ale niestety cena też super... 2000!!!!!!
Co prawda cały materiał dostaje się na CD + 200 zdjęć 10X15 + 50 zdjęć 15x21.
Kosmos... Ale zdjęcia ma na prawdę nieprzeciętne... Absolutnie nie dla kogoś, kto lubi las namalowany na tle, ani dla kogoś, kto widzi tylko aspekt reportażowy zdjęcia...
Rewelacja. Ja jestem ZA. Od dzisiaj dieta: woda i sucharki, a fotografka jest nasza. :O)))))

Online demka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
14 października 2005, 15:56
Monisien a kto takie cuda wyczaruje :?:
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline ITAP

• nowicjusz
16 października 2005, 20:02
Zdecydowałam się na tego fotografa. Zdjęcia, które oglądałam były  R E W E L A C Y J N E ! :) Ale nadal poszukuje kamerzysty :( Nie musi miec własnego studia. Wystarczą umiejętności. Może ktoś zna kogos takiego:) jeśli tak poprosze namiary na priv. Dziekuję :)

Daynaher

• Gość
17 października 2005, 09:22
my mamy plener 33 zdjecia + plyta z reportazu za 350 zl

Od dzisiaj dieta: woda i sucharki, a fotografka jest nasza. :O)))))

to sie nazywa poswiecenie :)