e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: pojazd do ślubu!!!!!!!!!!  (Przeczytany 2430 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline menka

• użytkownik
pojazd do ślubu!!!!!!!!!!
12 października 2005, 20:34
Poszukuję jakiegoś konnego pojazdu z okolic Otwocka lub Karczewa.Proszę pomóżcie mi bo tracę już cierpliwoś:))).Okolice też wchodzą w grę. Np. Józefów

Offline mariol

• użytkownik
12 listopada 2005, 23:17
MENKA! Przestan mnożyć tematy koni i powozu.Opamietaj sie. Owszem jest to ciekawy temat ale nie przesadzaj,niemusisz za kazdym razem otwierać nowego.Pisz posty pod którymś z istniejących rozpoczętych przez innych lub Ciebie samą.Robisz niepotrzebny bałagan. Wogóle niewiem czemu na to pozwalają moderatorzy. Za chwilę bedzie tu jak w stajni-same konie.Ale żeby nieochrzaniać  Cię tak do końca to proponuje przejżyj przeglądarki  wpisz hasło: karety,powozy,zaprzęgi, szukaj równiez pod agroturystyka,stadnina koni.Jak nie znajdziesz proponuje odwiedzić empik.Tam napewno znajdziesz końską prase.Jeśli i tam nie znajdziesz daj ogłoszenie do miejscowej prasy najlepiej ramkowe.Jak chcesz mieć zaprzęg na ślub to sama działaj i nie licz ze ktoś przyniesie ci adres na tacy.
Życze powodzenia

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
13 listopada 2005, 01:06
mariol widze ostro pojechałaś hehehhe
ale co racja to racja

Offline menka

• użytkownik
5 grudnia 2005, 20:18
Co fakt to fakt ostro dalas!!!!Ale gdybm nic nie robila pewnie i bym czekala tylko na to co odpiszecie ale niestety nie ma infor. mnie interesujacej w prasie ani pomocy jak widze z Waszej storny:(No coz trudno dzieki

Offline Taptusia1

• użytkownik
5 grudnia 2005, 23:11
Menka, ja mam taką informacje- może nie istotną ale to cokolwiek- jak jedziesz do Warszawy z Otwocka to przy torach po lewej stronie gdzies na wysokości Międzylesia chyba jest ogłoszenie o przewozie koni i karetach. Może jak będziesz kiedyś jechała to zapisz numer i spróbuj tam.