Autor Wątek: i po ślubie.....  (Przeczytany 3540 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asiek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4156
  • data ślubu: 14.08.2004
i po ślubie.....
« dnia: 19 Listopada 2004, 22:09 »
Jak mi żal.....że to już po....Tyle przygotowań, tyle emocji i niestety nie ma juz co załatwiać.....
To było najpiękniejsze wesele  :!: Nie tylko dlatego, że moje (nasze)  :D Ale dlatego,że wszystko było bardzo precyzyjnie przygotowane i dopracowane.Każdy szczegół.Każdy detal i mnóstwo atrakcyjnych nowości (np. księga gości...) Goście zgodnie przyznali, że na piekniejszym ślubie i weselu jeszcze nie byli!! Jestem bardzo szczęśliwa, że wszystko udało się zgodnie z planem, że pogoda dopisała(chociaż w przeddzień lało  :!: ).A te pół roku przed ślubem było najpiękniejszym okresem w moim życiu! O niczym innym nie myślałam  :!: Życzę Wam,abyście tak samo uroczyście przeżyli ten dzień, jak ja swój i  ZAPLANUJCIE SOBIE WSZYSTKO dokładnie i RAZEM :!: Powodzenia.

Offline davyjohn
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 751
  • Płeć: Mężczyzna
i po ślubie.....
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Listopada 2004, 01:14 »
no tak, z księgą gości spotkałem się po raz pierwszy na tym ślubie o którym już wspominałem w sierpniu w W-wie, w sumie ciekawy detal
to też było wesele wręcz perfekcyjne, mama panny młodej przeszła samą siebie w organizacji  :)

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
i po ślubie.....
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Listopada 2004, 09:45 »
gratulacje asiu...
 :D
ja też chciałabym wprowadzić księgę życzeń na weselu.... :D


opisz nam proszę, swój dzień ślubu....

może jest cos co byś zmieniła, co ci się nie podobało...

co wyszło ci najlepiej....

a foty???? możesz zapodać kilka zdjęć ze slubu???
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline asiek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4156
  • data ślubu: 14.08.2004
i po ślubie.....
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Listopada 2004, 14:02 »
Ta księga gości, to był detal, który zrobił furorę.Naprawdę.A jakie miłe potem ją poprzeglądać..... i powspominać.....A co do organizacji...to u nas my byliśmy głównymi organizatorami (ze znacząca pomocą rodziców także) i pomysłodawcami różnym nowości (a było ich trochę).
Co do dnia ślubu.... Zanim o nim, to o dniu poprzedzającym coś napiszę. Otóż w piątek dekorowaliśmy salę weselną.Ekipa moich przyjaciół i mojej rodzinki od 10 rano zabrała sie do roboty. To był fantastycznty dzień!Taka integracja,że na weselu ludzie już się znali :D .No i dekorowaliśmy do 24.00.Ale było warto.Efekt był piorunujący. No i poszłam spać o 2.30 nad ranem, bo jeszcze miałam gości w domku, z którymi musiałam się przywitać i pogadać.
A rano... tzn o 9.30 wstałam.... I szczerze mówiąc to był cudowny poranek, bo zobaczyłam za oknem SŁOŃCE!! KTÓREGO DZIEŃ WCZEŚNIEJ NIE BYŁO WIDAĆ.
Pojechałam do świadkowej, która mnie czesała i malowała, potem do domu, czekałam na mojego męża już z kwiatami.No i pojechaliśmy ok 15.30 na sesję. Dodam, iż ślub miałam w Koszalinie, bo stamtąd pochodzę.Po sesji (W PLENERZE OCZYWIŚCIE - NIE POLECAM W STUDIO), wróciliśmy do domku i na błogosławieństwo.A potem do kościoła.No i potem całe mnóstwo wspaniałych wydarzeń.
Czy coś bym zmieniła??
W sumie ..... nic...TYLKO CHĘTNIE BYM TO PRZEŻYŁA RAZ JESZCZE  :P
Na pewno coś by się znalazło jednak  :D .Np gości należało powiadomić, do której godziny  mają się pojawiać u nas w domu (bo w pewnym momencie wszyscy na raz i na ostatnią chwilę przyjechali).No i jechalibyśmy wolniej autkiem do domu weselnego (bo nam się 2 samochody po drodze zgubiły).Jechaliśmy cabrioletem garbuskiem i staliśmy sobie w samochodzie podczas jazdy.I nasz kierowca był tak przejęty rolą i my też, że nie zauważyliśmy,ze jedziemy za szybko  :D
i zabrakło jednego zdjęcia naszych szampanów, które stały na białym obrusie, w kształcie serca (i  czerwony był to szampan).
Co jeszcze? Aha, przewidziałabym jeszcze oprócz "profesjonalnego" kamerzysty, jeszcze amatorską kamerę(na wszelki wypadek).Pozdrawiam.Pa

Offline asiek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4156
  • data ślubu: 14.08.2004
i po ślubie.....
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Listopada 2004, 14:12 »
Aha, a co wyszło najlepiej??
Sesja i zdjęcia!!!!!! Mieliśmy cudownego, wspaniałego i bardzo profesjonalnego fotografa!! Notabene, ze Szczecina. Fotki jak się nauczę tu wklejać to coś Wam pokażę. Fotograf towarzyszył nam od przygotowań do poranka.Polecam jego usługi.
Wspaniale (z pomocą mojej rodzinki) przygotowaliśmy willę dla naszych gości (mieliśmy wynajęty domek jednorodzinny).Wszystko tam było przygotowane, łącznie z wizytówkami na łóżkach,kto gdzie śpi.Autokar w zaplanowane miejsce przyjechał, zabrał wszystkich gości do kościoła potem do sali.
Super wyszło zdjęcie grupowe po ślubie.Podpowiem Wam coś praktycznego.Poślubie najpierw zaproście wszystkich gości do wspólnego zdjęcia!! Potem do życzeń!Efekt będzie taki, że na zdjęciu bedą wszyscy obecni na ślubie ( i ci zawiadomieni i ci zaproszeni- WSZYSCY).
Pierwszy taniec wyszedł nam pięknie! Tańczyliśmy walca z Nocy i Dni.Nie ćwiczyliśmy, po prostu umiemy i zawsze chcieliśmy zatańczyć walca.Goście uznali, że byliśmy na jakimś kursie.
Mieliśmy na stole owocowym i ciastowym beczkę z winem!! - rewelacja.
No i pamiętajcie o zdjęciach ze wszystkimi gośćmi osobno (tzn parami, lub rodzinymi-podczas wesela.)To świetna pamiątka.
No c poślubna też się udała, hihi.Wynajeliśmy sobie pokój ze śniadankiem.Super, warto.
no i co jeszcze? Najważniejsze! Sknia i garnitur były piękne i naprawdę wygodne.Jak mi się coś przypomni, to podpowiem.

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
i po ślubie.....
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Listopada 2004, 00:00 »
asiu... kto robił wam foty?????
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline asiek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4156
  • data ślubu: 14.08.2004
i po ślubie.....
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Listopada 2004, 11:19 »
Zdjęcia robił nam Jerzy Arsoba. jego strona(jeszcze w budowie),ale z numerem di niego to : www.arsoba.pl
Pozdrawiam.

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
i po ślubie.....
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Listopada 2004, 20:57 »
asiu... my też wybraliśmy jurka arsobę....

mam nadzieję,ze zobaczymy próbkę jego możliwości... proszę.... :roll:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline asiek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4156
  • data ślubu: 14.08.2004
i po ślubie.....
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Listopada 2004, 10:25 »
Hej.Co do zdjeć,to zróbcie jak my- umówcie się z Jurkiem i on pokaże Wam swoje przykładowe zdjęcia, jakie robi :D .Aha, my wybraliśmy aparat cyfrowy.Ja byłam sceptycznie nastawiona do cyfrówki,ale przekonali mnie(Jurek i mąż) i NIE ŻAŁUJĘ!!!! :jupi:  A zdjęcia po wywołaniu są po prostu piękne, uwierz mi.Na razie nie mogę zdjęć zamieścić, muszę to uzgodnić z Jurkiem.Ale w razie czego, Zibi to zrobi.Jurek ma masę pomysłów, podpowiada różne ciekawe rozwiązania.I cały czas JEST W AKCJI!!!!! Pozdrawiam

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
i po ślubie.....
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Listopada 2004, 10:28 »
asiu...

znam jurka osoboscie... miał u siebie jednego z naszych malusich królisiów.. ale niestety był na niego uczulony :(

będzie nam robił sesję narzeczeńską... zobaczymy jak wypadnie


pisząc próbkę możliwości miałam na myśli twoje zdjęcia ze slubu ;)

jego zdjęcuia zamieściła inna panna młoda z 2004 roku

możecie je obejżeć na stronie

www.malymis.prv.pl


 :D
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
i po ślubie.....
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Listopada 2004, 17:52 »
Asiek :!: I ja,po raz kolejny, dolaczam sie do gratulacji  :brawo:

Offline asiek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4156
  • data ślubu: 14.08.2004
i po ślubie.....
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Listopada 2004, 21:52 »
Hej, dzięki Sylwia :!: Jeszcze raz  :) Pozdrawiam.Pa
Co do fotek, zamieszczę je, ale to jeszcze potrwa.Muszę uzgodnić pewne szczegóły  :D Pzdr

Offline asiek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4156
  • data ślubu: 14.08.2004
i po ślubie.....
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Listopada 2004, 21:14 »
Fotki Moniu są juz w Fotkach ślubnych  :D

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
i po ślubie.....
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Listopada 2004, 23:25 »
widziałam :D

za każdym razem robi inne foty.. są podobne ale odpowiadają charakterowi pary....


cieszę  się,że jurek jestv tak elastyczny..... :wink:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
i po ślubie.....
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Listopada 2004, 12:43 »
O tak ! Jurek jest baaardzo elastyczny !!  :lol:

Offline Madzialena

  • Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2207
  • Płeć: Kobieta
  • Aniołek [*] 16.01.2009
  • data ślubu: 17.09.2005r.
i po ślubie.....
« Odpowiedź #15 dnia: 2 Marca 2005, 22:07 »
Możecie powiedziec o co chodzi z księgą gości? Kładzie się gdzies taką kronikę  i prosi o wpisywanie czy jak? Bo nie wiem.. :?

 Jeżeli już jest to gdzies opisane to sorcia, w takim razie proszę o linka..  :P


Mam jeszcze jedną prośbę... możecie podać orientacyjne ceny u Pana Jurka?  :)