Autor Wątek: niestety nie polecam tego zespołu  (Przeczytany 3710 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline didi

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 627
  • Płeć: Kobieta
niestety nie polecam tego zespołu
« dnia: 11 Października 2005, 12:00 »
Moi drodzy nie wiem jakie opinie na naszym formum zbiera zespół And... ale ja po ostatniej imprezie weselnej z ich udziałem nie mam zbyt pochlebnej opinii (niestety).
wykazali sie zupełnym brakiem zaangazowania w to co robia i dość mizernym umiejetnościami wokalnymi (poza 2 paniami które choć bardzo się starały to nie mogły przeskoczyć reszty składu - kobiety sie tam marnują). Zespół bardziej do tzw :kotleta" ale zdecydowanie nie na typowe, sielkie polskie wesele.
Zreszta zupełny brak odzewu  zarówno na prośby młodej, jak i gości tak w czeskim stulu "nikt nic nie wie" a szkoda bo z opowiadań i zapewnień Zespołu wynikało wiele wiele .. a tu nie specjalnie :|
Bezwarunkowo kocham tylko zwierzeta bo ludzie czasami mnie wkurzają !!!!

Offline pioteras

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Już jest KUBUŚ... i JULIA też :-)
  • data ślubu: 15.07.2006
niestety nie polecam tego zespołu
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Października 2005, 12:43 »
zespół "AND" ? Taka nazwa? Dobrze zrozumiałem?


Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
niestety nie polecam tego zespołu
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Października 2005, 12:48 »
Pioteras - chyba nie ....
to było raczej niedopowiedziane ...

Offline pioteras

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Już jest KUBUŚ... i JULIA też :-)
  • data ślubu: 15.07.2006
niestety nie polecam tego zespołu
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Października 2005, 13:11 »
No właśnie, tez mi sie tak wydaje że niedopowiedziane.
didi dawaj pełną nazwę. Skoro wyrażamy pochlebne opinie o kimś/czymś i dajemy nazwę bo nam się podoba to w drugą stronę tez niech to działa. Może to zmobilizuje zespół na przyszłość jeśli to zobaczą ;)


Offline didi

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 627
  • Płeć: Kobieta
niestety nie polecam tego zespołu
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Października 2005, 13:52 »
No dobra podaję jak mnie moderatorzy dopadną to najwyżej usuną


Myślałam ze trzykropek wszystko wyjasni no ale jak nie to podaje pełna nazwę "Andy Scamps Orchestra"  8)
Bezwarunkowo kocham tylko zwierzeta bo ludzie czasami mnie wkurzają !!!!

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
niestety nie polecam tego zespołu
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Października 2005, 14:12 »
domyśliłam się.....
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
niestety nie polecam tego zespołu
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Października 2005, 15:32 »
Cytat: "monia"
domyśliłam się.....

ja również :wink:

Cytat: "didi"
poza 2 paniami które choć bardzo się starały to nie mogły przeskoczyć reszty składu - kobiety sie tam marnują).

mam podobne zdanie... Przesłuchałam sobie ich ofertę na necie, umówiłam się z nimi na spotkanie, tam posłuchałam znowu tego samego co na necie można znależć i dodatkowo zobaczyłam kasetę... Niestety nie podbało mi się (ale są przecież różne gusta)...
Jak jechałam do nich z wizytą to mocno nastawiłam się, że nie będzie u mnie wokalisty, który wykonuje piosenki zamieszczone na necie (skład można zmniejszyć) i co sie okazało...To był ten Pan, który ten zespół prowadzi i on jest na każdym weselu :( Dobrze tylko, że nie wyskoczyłam ze stwierdzeniem "Chciałabym zespół, ale bez tego Pana, którego słyszałam na internecie..." Ale byłby wstyd :oops:
Nie podobała mi się jeszcze jedna rzecz. Przyszłam na spotkanie z kalendarzem, żeby wynotować wszystko co mnie interesuje. Pan popatrzył na mnie i powiedział, że metodą licznych poszukiwań, częstych odwiedzin różnych zespołów nie znajdę tego odpowiedniego, bo "co za duzo to niezdrowo" i "pomiesza się Pani wszystko w tych notatkach i w głowie" :? To niby jak my mamy znależć dobry zespół kiedy nawet notowac ważnych informacji nie można :?  :shock:
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
niestety nie polecam tego zespołu
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Października 2005, 20:22 »
haha.. pefnie... nie słuchaj tych bzdur.. gdybyś widziała o ja robiłam...

nosiłam kapownik non stop przy sobie.. gotowe umowy i umowy juz podpisane,. cenniki, adresy itd itd.. matko... to był zwariowany okres...

im więcej info o różnych kontrahentacjh tym lepiej dla ciebie.. łatwiej jest wtedy wybrać....
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
niestety nie polecam tego zespołu
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Października 2005, 22:25 »
Cytat: "monia"
im więcej info o różnych kontrahentacjh tym lepiej dla ciebie.. łatwiej jest wtedy wybrać....

jestem takiego samego zdania :D
Umowy podpisane mam w jednym miejscu, dokumentu, zaświadczenia i tym podobne rzeczy tez mają swoje miejsce. Adresy, ceny, propozycje, oferty to wszystko wpisuje do kalenarza i działam :D
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline monisien

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 129
niestety nie polecam tego zespołu
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Października 2005, 11:39 »
Cytat: "demka"
Nie podobała mi się jeszcze jedna rzecz. Przyszłam na spotkanie z kalendarzem, żeby wynotować wszystko co mnie interesuje. Pan popatrzył na mnie i powiedział, że metodą licznych poszukiwań, częstych odwiedzin różnych zespołów nie znajdę tego odpowiedniego, bo "co za duzo to niezdrowo" i "pomiesza się Pani wszystko w tych notatkach i w głowie" :? To niby jak my mamy znależć dobry zespół kiedy nawet notowac ważnych informacji nie można :?  :shock:


To jest totalnie nieprofesjonalne... Jak ktoś jest dobry, to wie, że nawet jak pójdziesz i posłuchasz 500 innych zespołów, to pewnie wrócisz do nich. A jeśli nie wrócisz, to znaczy, że Ci nie odpowiadali obojętnie jak dobrzy by byli. Porządny przedsiębiorca wie, że jego oferta nie jest dla 100% konsumentów. ;O)
Każdy jest inny i każdy szuka czego innego. Nie da się jednym produktem zaspokoić wszystkich potrzeb...
To, co powiedział ten Pan znaczy: "nie mogą iść nigdzie indziej, bo tam są lepsi od nas. najlepiej od razu podpiszmy umowę i mamy gwarancję, że klient zdobyty." :O(
Poza tym, od kilku dni wysyłam maile z zapytaniem do różnych zespołów, które mają swoje ogłoszenia w sieci. (Niestety ci fajni odpisują "Przykro mi, ale soboty w sezonie (od maja do października) 2006 mamy już zajęte" - załamać się idzie... a mój Ślub dopiero za 11 m-cy!) I to też widać, jak się ich pytam, kiedy i gdzie można ich zobaczyć na żywo... Jedni mi odpowiadają "w najbliższą sobotę na weselu tam, w niedziele w kościele tam, w czwartek na dicho tam, a w kolejną sobotę wesele tam"... Inni mi skolei piszą, że "już w styczniu będziemy grać na weselu". Od razu widać, kto ma ile ofert. ;O)
A co za tym idzie wszyscy wiemy... Przynajmniej uogólniając...
Pozdrowienia
Monika

Offline didi

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 627
  • Płeć: Kobieta
niestety nie polecam tego zespołu
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Października 2005, 11:57 »
No to jest nieprofesjonalne podejscie ale powiedz to temu Panu on jest przekonany że orkiestra górnego to przy nim pestka :lol:
Bezwarunkowo kocham tylko zwierzeta bo ludzie czasami mnie wkurzają !!!!

Offline anka24

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 888
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.07.2006
niestety nie polecam tego zespołu
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Października 2005, 15:26 »
dla mnei szukanie zespółu było chyba najbardziej stresującym przeżyciem..makabra..jak fajny zespół ma już zarezerwowany termin..niektórzy to w ogóle za grosz samokrytycyzmu nie mają,bo jak się ich posłucha to przerażenie człowieka ogarnia..w moim przypadku tak było właśnie z ANDY SCAMPS ORCHESTRA.słyszałam że nieżle się cenią..ale ich demo jest beznadziejne.Pan może głos ma-ale operetkowy,na pewno nie na wesela..chociaż może są tacy którym sie to podoba-kwestia gustu.. :wink:


Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
niestety nie polecam tego zespołu
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Października 2005, 16:33 »
Oj widzę, że ASO się dostało i to mocno,
ja mogę powiedzieć tylko tyle, że jak dotąd (a trochę zleceń mieli) nie dotarły do nas żadne sugestie o braku profesjonalizmu...
zdaję sobie sprawę żę nikt z forumowiczów nie zmyśla,
każdemu pewnie się podoba co innego,
ważne żeby nie wpadać w panikę, sądzę, że jeżeli cokolwiek jest do poprawienia we właściwym odbiorze zespołu to już sam zespół powinien z tych postó wyciągnąć dla siebie wnioski i to poprawić,
ale jak to już ktoś kiedyś napisał ważne żeby zespoł (jakikolwiek wybierzecie) to WAM się podobał i trafiał w wasze oczekiwania, bo to co jedno chwalą inni ganią,
nie chciałbym natomiast aby ta dyskusja przerodziała się w kolejną batalię różnych ripost i polemik, jak to niejednokrotnir bywało, bo to zaraz się pojawią nowi forumowicze z jednym postem itp.
rozmawiałem na temat ASO z panem Andzejem, który grał u Monii i szczerze się dziwił tym opiniom,
ale od tego jest forum, każdy ma prawo mieć włąsne zdanie.
mam nadzieję, że każdy wybór którego dokonacie będize trafiony i że będziecie z niego zadowoleni.

Offline didi

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 627
  • Płeć: Kobieta
niestety nie polecam tego zespołu
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Października 2005, 08:55 »
Zibi Ja nie miałam zamiaru rozpetać żadnej polemiki, ja tylko stwierdziłam fakt i wyraziłam swoją osobista opinię jaka powstała "niestety" po  przyjęcieu weselnym z udziałem ASO i  Ładne opowiadanie o muzyce  to nie wszystko trzeba jeszcze umiejętności zaprezentować a niestety tego zabrakło i mówię tu tylko o części męskiej zespołu :|  bo do damskiej jestem przekonana na tak. :D
 Zreszta jak się goście lepiej bawią przy muzyce z płyty a jak zespoł zaczyna śpiewac to goście sie rozpierzchają to chyba naprawde nie trzeba tego komentować nie wspominając o braku rzetelnej znajomosci tekstu piosenki która sie wykonuje. Sorry z całym szacunkiem dla ASO ale zdania nie zmienię :roll:
Bezwarunkowo kocham tylko zwierzeta bo ludzie czasami mnie wkurzają !!!!

Offline zibi

  • Administrator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 3691
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 31.07.1999
niestety nie polecam tego zespołu
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Października 2005, 11:26 »
Didi, nie chciałem Cię urazić, jak każdy forumowicz masz prawo do krytyki, zwłaszcza Ty, przecież jesteś już z nami od dawna  :P
nie zamierzam też nakłaniać Cię do zmiany zdania,

Offline didi

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 627
  • Płeć: Kobieta
niestety nie polecam tego zespołu
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Października 2005, 11:41 »
Dobra dobra ... przecież się nie pogniewałam   :lol:    hihihi a zawzięta jestem to fakt :wink:
Bezwarunkowo kocham tylko zwierzeta bo ludzie czasami mnie wkurzają !!!!