e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: niestety nie polecam tego zespołu  (Przeczytany 3076 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline didi Kobieta

niestety nie polecam tego zespołu
11 Października 2005, 12:00
Moi drodzy nie wiem jakie opinie na naszym formum zbiera zespół And... ale ja po ostatniej imprezie weselnej z ich udziałem nie mam zbyt pochlebnej opinii (niestety).
wykazali sie zupełnym brakiem zaangazowania w to co robia i dość mizernym umiejetnościami wokalnymi (poza 2 paniami które choć bardzo się starały to nie mogły przeskoczyć reszty składu - kobiety sie tam marnują). Zespół bardziej do tzw :kotleta" ale zdecydowanie nie na typowe, sielkie polskie wesele.
Zreszta zupełny brak odzewu  zarówno na prośby młodej, jak i gości tak w czeskim stulu "nikt nic nie wie" a szkoda bo z opowiadań i zapewnień Zespołu wynikało wiele wiele .. a tu nie specjalnie :|

Offline pioteras Mężczyzna

11 Października 2005, 12:43
zespół "AND" ? Taka nazwa? Dobrze zrozumiałem?

Offline Sylvi Kobieta

11 Października 2005, 12:48
Pioteras - chyba nie ....
to było raczej niedopowiedziane ...

Offline pioteras Mężczyzna

11 Października 2005, 13:11
No właśnie, tez mi sie tak wydaje że niedopowiedziane.
didi dawaj pełną nazwę. Skoro wyrażamy pochlebne opinie o kimś/czymś i dajemy nazwę bo nam się podoba to w drugą stronę tez niech to działa. Może to zmobilizuje zespół na przyszłość jeśli to zobaczą ;)

Offline didi Kobieta

11 Października 2005, 13:52
No dobra podaję jak mnie moderatorzy dopadną to najwyżej usuną

Myślałam ze trzykropek wszystko wyjasni no ale jak nie to podaje pełna nazwę "Andy Scamps Orchestra"  8)

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 04.06.2005
11 Października 2005, 14:12
domyśliłam się.....

Offline demka Kobieta

11 Października 2005, 15:32
Cytat: "monia"
domyśliłam się.....

ja również :wink:

Cytat: "didi"
poza 2 paniami które choć bardzo się starały to nie mogły przeskoczyć reszty składu - kobiety sie tam marnują).

mam podobne zdanie... Przesłuchałam sobie ich ofertę na necie, umówiłam się z nimi na spotkanie, tam posłuchałam znowu tego samego co na necie można znależć i dodatkowo zobaczyłam kasetę... Niestety nie podbało mi się (ale są przecież różne gusta)...
Jak jechałam do nich z wizytą to mocno nastawiłam się, że nie będzie u mnie wokalisty, który wykonuje piosenki zamieszczone na necie (skład można zmniejszyć) i co sie okazało...To był ten Pan, który ten zespół prowadzi i on jest na każdym weselu :( Dobrze tylko, że nie wyskoczyłam ze stwierdzeniem "Chciałabym zespół, ale bez tego Pana, którego słyszałam na internecie..." Ale byłby wstyd :oops:
Nie podobała mi się jeszcze jedna rzecz. Przyszłam na spotkanie z kalendarzem, żeby wynotować wszystko co mnie interesuje. Pan popatrzył na mnie i powiedział, że metodą licznych poszukiwań, częstych odwiedzin różnych zespołów nie znajdę tego odpowiedniego, bo "co za duzo to niezdrowo" i "pomiesza się Pani wszystko w tych notatkach i w głowie" :? To niby jak my mamy znależć dobry zespół kiedy nawet notowac ważnych informacji nie można :?  :shock:

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 04.06.2005
11 Października 2005, 20:22
haha.. pefnie... nie słuchaj tych bzdur.. gdybyś widziała o ja robiłam...

nosiłam kapownik non stop przy sobie.. gotowe umowy i umowy juz podpisane,. cenniki, adresy itd itd.. matko... to był zwariowany okres...

im więcej info o różnych kontrahentacjh tym lepiej dla ciebie.. łatwiej jest wtedy wybrać....

Offline demka Kobieta

11 Października 2005, 22:25
Cytat: "monia"
im więcej info o różnych kontrahentacjh tym lepiej dla ciebie.. łatwiej jest wtedy wybrać....

jestem takiego samego zdania :D
Umowy podpisane mam w jednym miejscu, dokumentu, zaświadczenia i tym podobne rzeczy tez mają swoje miejsce. Adresy, ceny, propozycje, oferty to wszystko wpisuje do kalenarza i działam :D

12 Października 2005, 11:39
Cytat: "demka"
Nie podobała mi się jeszcze jedna rzecz. Przyszłam na spotkanie z kalendarzem, żeby wynotować wszystko co mnie interesuje. Pan popatrzył na mnie i powiedział, że metodą licznych poszukiwań, częstych odwiedzin różnych zespołów nie znajdę tego odpowiedniego, bo "co za duzo to niezdrowo" i "pomiesza się Pani wszystko w tych notatkach i w głowie" :? To niby jak my mamy znależć dobry zespół kiedy nawet notowac ważnych informacji nie można :?  :shock:

To jest totalnie nieprofesjonalne... Jak ktoś jest dobry, to wie, że nawet jak pójdziesz i posłuchasz 500 innych zespołów, to pewnie wrócisz do nich. A jeśli nie wrócisz, to znaczy, że Ci nie odpowiadali obojętnie jak dobrzy by byli. Porządny przedsiębiorca wie, że jego oferta nie jest dla 100% konsumentów. ;O)
Każdy jest inny i każdy szuka czego innego. Nie da się jednym produktem zaspokoić wszystkich potrzeb...
To, co powiedział ten Pan znaczy: "nie mogą iść nigdzie indziej, bo tam są lepsi od nas. najlepiej od razu podpiszmy umowę i mamy gwarancję, że klient zdobyty." :O(
Poza tym, od kilku dni wysyłam maile z zapytaniem do różnych zespołów, które mają swoje ogłoszenia w sieci. (Niestety ci fajni odpisują "Przykro mi, ale soboty w sezonie (od maja do października) 2006 mamy już zajęte" - załamać się idzie... a mój Ślub dopiero za 11 m-cy!) I to też widać, jak się ich pytam, kiedy i gdzie można ich zobaczyć na żywo... Jedni mi odpowiadają "w najbliższą sobotę na weselu tam, w niedziele w kościele tam, w czwartek na dicho tam, a w kolejną sobotę wesele tam"... Inni mi skolei piszą, że "już w styczniu będziemy grać na weselu". Od razu widać, kto ma ile ofert. ;O)
A co za tym idzie wszyscy wiemy... Przynajmniej uogólniając...

Offline didi Kobieta

12 Października 2005, 11:57
No to jest nieprofesjonalne podejscie ale powiedz to temu Panu on jest przekonany że orkiestra górnego to przy nim pestka :lol:

Offline anka24 Kobieta

12 Października 2005, 15:26
dla mnei szukanie zespółu było chyba najbardziej stresującym przeżyciem..makabra..jak fajny zespół ma już zarezerwowany termin..niektórzy to w ogóle za grosz samokrytycyzmu nie mają,bo jak się ich posłucha to przerażenie człowieka ogarnia..w moim przypadku tak było właśnie z ANDY SCAMPS ORCHESTRA.słyszałam że nieżle się cenią..ale ich demo jest beznadziejne.Pan może głos ma-ale operetkowy,na pewno nie na wesela..chociaż może są tacy którym sie to podoba-kwestia gustu.. :wink:

Offline zibi Mężczyzna

13 Października 2005, 16:33
Oj widzę, że ASO się dostało i to mocno,
ja mogę powiedzieć tylko tyle, że jak dotąd (a trochę zleceń mieli) nie dotarły do nas żadne sugestie o braku profesjonalizmu...
zdaję sobie sprawę żę nikt z forumowiczów nie zmyśla,
każdemu pewnie się podoba co innego,
ważne żeby nie wpadać w panikę, sądzę, że jeżeli cokolwiek jest do poprawienia we właściwym odbiorze zespołu to już sam zespół powinien z tych postó wyciągnąć dla siebie wnioski i to poprawić,
ale jak to już ktoś kiedyś napisał ważne żeby zespoł (jakikolwiek wybierzecie) to WAM się podobał i trafiał w wasze oczekiwania, bo to co jedno chwalą inni ganią,
nie chciałbym natomiast aby ta dyskusja przerodziała się w kolejną batalię różnych ripost i polemik, jak to niejednokrotnir bywało, bo to zaraz się pojawią nowi forumowicze z jednym postem itp.
rozmawiałem na temat ASO z panem Andzejem, który grał u Monii i szczerze się dziwił tym opiniom,
ale od tego jest forum, każdy ma prawo mieć włąsne zdanie.
mam nadzieję, że każdy wybór którego dokonacie będize trafiony i że będziecie z niego zadowoleni.

Offline didi Kobieta

17 Października 2005, 08:55
Zibi Ja nie miałam zamiaru rozpetać żadnej polemiki, ja tylko stwierdziłam fakt i wyraziłam swoją osobista opinię jaka powstała "niestety" po  przyjęcieu weselnym z udziałem ASO i  Ładne opowiadanie o muzyce  to nie wszystko trzeba jeszcze umiejętności zaprezentować a niestety tego zabrakło i mówię tu tylko o części męskiej zespołu :|  bo do damskiej jestem przekonana na tak. :D
 Zreszta jak się goście lepiej bawią przy muzyce z płyty a jak zespoł zaczyna śpiewac to goście sie rozpierzchają to chyba naprawde nie trzeba tego komentować nie wspominając o braku rzetelnej znajomosci tekstu piosenki która sie wykonuje. Sorry z całym szacunkiem dla ASO ale zdania nie zmienię :roll:

Offline zibi Mężczyzna

17 Października 2005, 11:26
Didi, nie chciałem Cię urazić, jak każdy forumowicz masz prawo do krytyki, zwłaszcza Ty, przecież jesteś już z nami od dawna  :P
nie zamierzam też nakłaniać Cię do zmiany zdania,

Offline didi Kobieta

17 Października 2005, 11:41
Dobra dobra ... przecież się nie pogniewałam   :lol:    hihihi a zawzięta jestem to fakt :wink: