Autor Wątek: sesja plenerowa w wodzie  (Przeczytany 2714 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wiśniowa

  • forumowy
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
sesja plenerowa w wodzie
« dnia: 11 Marca 2009, 20:23 »
mam takie pytanie - czy macie jakieś doświadczenia z ślubnych sesji plenerowych w wodzie (morze, jezioro, fontanna)?? zastanawiam się nad taką opcją bo ślub biorę w ciepłym okresie tylko obawiam się o suknię.... i stąd moje pytanie... czy zniszczyła się komuś sukienka przez taką sesję? a garnitur ślubny?

Offline Kamila349
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.08.2008
Odp: sesja plenerowa w wodzie
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Marca 2009, 09:33 »
My mieliśmy ślub w sierpniu zeszłego roku, ale sesja odbyła sie dopiero miesiac po slubie (z uwagi na brak wczesniejszych terminow w Este).  Chcielismy miec zdjecia nad morzem i poniewaz suknia byla moja, od razu stwierdzilismy ze mozemy je zrobic w wodzie.  Atmosfera byla tak swietna ze w koncu zamoczylismy sie cali.  Zdjecia wyszly piekne a sukienka bez problemu dala sie wyczyscic.  Polecam amatorom mocnych wrazen  ;)

Offline wiśniowa

  • forumowy
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: sesja plenerowa w wodzie
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Marca 2009, 09:38 »
Kamila a jaką miałaś suknię? były na niej aplikacje czy koronki?

Offline Bern

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: sesja plenerowa w wodzie
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Marca 2009, 11:30 »
mam takie pytanie - czy macie jakieś doświadczenia z ślubnych sesji plenerowych w wodzie (morze, jezioro, fontanna)?? zastanawiam się nad taką opcją bo ślub biorę w ciepłym okresie tylko obawiam się o suknię.... i stąd moje pytanie... czy zniszczyła się komuś sukienka przez taką sesję? a garnitur ślubny?

Raczej o sukienkę nie musisz się martwić. Na kilku sesjach młodzi się już kąpali w fontannie, morzu czy tez w jeziorze. Raz tylko PM miała inną sukienkę specjalnie kupioną na plener. Najczęściej jednak to garniitury czy same spodnie są wymieniane przed wejściem do wody...
A jedna sukienka po kąpieli w morzu znalazła nawet drugą właścicielkę...

Pozdrawiam

Marcin

Offline oleandro

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2010
Odp: sesja plenerowa w wodzie
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Marca 2009, 15:08 »
Ja tez chcialabym sesje w wodzie, ale mam tez watpliwosci...

Pozniej na pewno bardzo ciezko sprzedac taka sukienke  ;)

Offline Agniesz_ka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 237
Odp: sesja plenerowa w wodzie
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Marca 2009, 17:37 »
żadna z moich fotografowanych par,  która pomoczyła sobie ubranie nie narzekała na trudności z powrotem odzieży do stanu wyjsciowego - więc myślę, że nie ma się czego obawiać. Z tego co mówiły mi dziewczyny - w wypożyczalniach jedyna uwaga jaką słyszą to żeby nie wypalić w sukni dziury - więc chyba kąpiel jest dozwolona ;)

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: sesja plenerowa w wodzie
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Marca 2009, 19:19 »
spoko moja kiecka się nawet wyprała...
a u dołu była nieźle umorusana, a tak fale Bałtyku zrobiły swoje...
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline paooolka

  • Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: sesja plenerowa w wodzie
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Marca 2009, 20:50 »
tez mysle ze nic sie nie dzieje z kiecka, sama napewno sie zdecyduje na wskoczenie do wody :)
Il corpo è solo uno strumento. Il corpo senza lo spirito non ha nessun valore.

całkiem nowa JA

Offline Małgorzatka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.11.2009
Odp: sesja plenerowa w wodzie
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Marca 2009, 13:26 »
super sprawa z sesją w wodzie ;D

w zeszłym roku na wakacjach w Hiszpanii widziałam taką sesję- na kamienistej plaży państwo młodzi leżeli blisko wody, a właściwie w wodzie i wyglądało to po prostu uroczo i romantycznie!

Offline Kamila349
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.08.2008
Odp: sesja plenerowa w wodzie
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Marca 2009, 10:38 »
Cytat: wiśniowa link=topic=14432. msg852288#msg852288 date=1236847125
Kamila a jaką miałaś suknię? były na niej aplikacje czy koronki?


Na mojej byly koronki.  Co prawda "zrobila sie" mala dziurka w halce ale to wina mojego kochanego meza ktory w wodzie leciutko mnie przydepnal  ;)

Offline stokrota86

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1491
  • Płeć: Kobieta
Odp: sesja plenerowa w wodzie
« Odpowiedź #10 dnia: 6 Kwietnia 2009, 21:28 »
a ja wpadlam wlasnie na taki pomysl, ze zrobilibysmy sobie dwie sesje:P jedna normalna, ladna na jakiejs polance czy na plazy nad morzem, grzeczna, romantyczna itd.
a druga w jeziorze zrobilby nam nasz znajomy, ktory zajmuje sie fotografowaniem jako hobby. poniewaz mamy na to idealne miejsce, piekne, wprawdzie nie morze a jezioro ale mysle, ze dobry klimat i fotograf zrobia swoje :) w dodatku to miejsce jest naszym ukochanym, z ktorym mamy wiele wspomnien, glownie szalonych :P
ale to pod warunkiem, ze suknia bedzie moja. dlatego zamiast nowej szukam raczej "z drugiej reki" badz jakichs wyprzedazy :)



Offline wiśniowa

  • forumowy
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: sesja plenerowa w wodzie
« Odpowiedź #11 dnia: 6 Kwietnia 2009, 21:34 »
daisy86 dobrze, że tak wcześnie zabrałaś się za szukanie... masz szansę upolować jakąs piękną suknię w fajnej cenie... ja żałuję, że tak późno zabrałam się za szukanie swojej  ::)

Offline stokrota86

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1491
  • Płeć: Kobieta
Odp: sesja plenerowa w wodzie
« Odpowiedź #12 dnia: 6 Kwietnia 2009, 21:51 »
tak szczerze to dopiero obmyslam plan dzialania :) jakas mam treme przed wyruszeniem na lowy i w ogole nie znam sie na tym, nie wiem od czego czaczac. na razie tylko zorientowalam sie w salonach slubnych jak wczesnie nalezy zaczac szukac sukni i w jednym z nich pani wlasnie podsunela mi pomysl z wlasna suknia po to by moc potem zaszalec na sesji. troche mi szkoda sukienki ale z drugiej strony mielibysmy super fotki... i dlatego tak mysle o "podwojnej" sesji :)



Offline wiśniowa

  • forumowy
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: sesja plenerowa w wodzie
« Odpowiedź #13 dnia: 6 Kwietnia 2009, 22:34 »
hmmm... gdybym miała tyle czasu co Ty to wybrałabym się teraz na wycieczkę po salonach i znalazła suknię z kolekcji 2009, która Ci odpowiada... zapisz sobie potem jak ona się nazywa i jaki rozmiar Ci pasuje i........ przeczekaj sezon weselny..... potem zaglądaj regularnie na allegro i inne portale gdzie dziewczyny sprzedają suknie.... na pewno sporo oszczędzisz a dzięki temu że wcześniej będziesz wiedziała jak wyglądasz w danej sukni nie kupisz kota w worku (drobne dopasowanie powinna Ci zrobić każda krawcowa)

Offline stokrota86

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1491
  • Płeć: Kobieta
Odp: sesja plenerowa w wodzie
« Odpowiedź #14 dnia: 7 Kwietnia 2009, 12:23 »
masz racje wiśniowa, zaczne chyba wycieczke tuz po swietach, moze cos sobie upatrze. przegladam takze oferty na stronach internetowych i allegro, znalazlam takze firme ktora w przystepnych cenach szyje suknie ale oni zalatwiaja to wylacznie przez allegro, wiec troche bym musiala ryzykowac co do jakosci.
dzieki za dobra rade, pozdrawiam :)



Offline pamela

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10971
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: sesja plenerowa w wodzie
« Odpowiedź #15 dnia: 8 Sierpnia 2009, 22:48 »
ja tez bym bardzo chciala sesje w wodzie, tez sie boje o suknie, ale mam nadzieje, ze uda sie ja doprowadzic do normalnosci po szalenstwach.:)


Offline ka-milka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.05.2010
Odp: sesja plenerowa w wodzie
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Sierpnia 2009, 14:30 »
Moja siostra miała sesję w wodzie i.. suknia znalazła jeszcze drugą właścicielkę! Co prawdą suknia po sesji była kompletnie brudna i pognieciona, ale jedno profesjonalne czyszczenie sprawiło, że suknia wygląda jak nowa!!

Offline mikoala

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3534
Odp: sesja plenerowa w wodzie
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Sierpnia 2009, 19:33 »


a na koniec jeszcze tak


sesja ekstremalna jedna z trzech suknia była wybrudzona z trawy błota piasek, pozostałości weselne, dziwne smary z motocykla... itd... dziś jest czysciutka tylko na razie jeszcze łamię sie czy ja sprzedać, nie umiem sie z nia jeszcze na razie rozstac!

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: sesja plenerowa w wodzie
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Sierpnia 2009, 19:37 »
czy to była sesja profi? czy takie wasze prywatne "wodno - plażowe wariactwo"?
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline mikoala

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3534
Odp: sesja plenerowa w wodzie
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Sierpnia 2009, 19:52 »
prywatne szaleństwo na maxa. Spora czesc zdjec wyszła bardzo ciekawych :)

Offline wiśniowa

  • forumowy
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: sesja plenerowa w wodzie
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Sierpnia 2009, 20:45 »
ale ekstra te fotki... brawo :)