e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Witajcie  (Przeczytany 2655 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Justysia888 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 20 czerwiec 2009
Witajcie
11 marca 2009, 14:35
Witajcie Bydgoszczanki i Bydgoszczanie oraz wszyscy Ci, którzy odwiedzają ten portal - jestem nowa na tym portalu ale mam nadzieję , że znajdę skrawek wątków tutaj dla siebie oczywiście przy Waszej pomocy.  Z góry dziekuję za pomoc - jestem na etapie goracych przygotowań więc myslę że jak tylko będę mogła to z miłą chęcią podzielę się informacjami.    :hello: :skacza:

Offline michasia Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: Witajcie
11 marca 2009, 17:11
witaj na portalu. życze owocnych przygotowań.na forum jest mnustwo tematów, więc powinnaś znaleśc wszytsko co Cię interesuje.

• użytkownik
12 marca 2009, 13:04
Dziekuję za miłe słowa , własnie licze na to , że przygotowania okażą się mniej męczace niz do tej pory  :)

Offline michasia Kobieta

• forumowicz
12 marca 2009, 14:25
my też początkowo chcieliśmy brać ślub 20 czerwca, tak jak Ty, jednak z powodu braku sali przenieśliśmy się na 30maja, ale tak prawdę mówiąc, jest już blisko-niecałe 3 m-ce, a niewiele mamy.
dziś idziemy do księdza mam nadzieje, spisać protokół.Ksiądz nam chyba chce trochę pod górę zrobić,ale dzis się wszystkiego dowiemy.

• użytkownik
13 marca 2009, 09:24
My mamy super proboszcza  z naszej parafii, który pomoże nam spisać ten protokół, a potem powiedział że ślub możemy brac gdzie nam sie podoba, tylko, że własnie mamy problem z mszą świeta dlatego, że w wiekszości kościołów została tylko wolna godzina 14:00 lub 15:00, a nie upieramay się przy żadnym z konkretnych kościłów.  Dzis kolejna tura obdzwaniania kolejnych parafii, może coś uda się znaleźć na 17:00. 

• użytkownik
13 marca 2009, 09:26
"Michasia" a gdzie wkońcu udało Wam się znaleźć wolną salę?

Offline michasia Kobieta

• forumowicz
16 marca 2009, 09:57
my ślubujemy poza Bydgoszczą i mamy wesele w wąsoszu.ale jeszcze się nie spotkałam na forum,by ktoś coś o tej restauracji mówił.

Offline carollaa Kobieta

• Chuck Norris
20 marca 2009, 17:52
michasia, a gdzie w wąsoszu jest sala? jeżdżę tamtędy regularnie i nie widziałam :/

Offline michasia Kobieta

• forumowicz
21 marca 2009, 12:05
jest przy stacji benzynowej jedna-restauracja biesiadna chata-na zewnątrz taka sobie, ale w srodku bardzo łądny wystrój i bardzo miła kierowniczka i podobno jest jeszcze jdna tam dalej przy jeziorze, jakaś sala i pokoje są na górze. jest jeszcze po drodze w kowalwie restauracja staropolska i tam podobno są bardzo tanie wesele,ale mi się wystrój nie spodobał i to, ze jest jedna duża sala.

Offline carollaa Kobieta

• Chuck Norris
21 marca 2009, 20:39
W staropolskiej moi znajomi mieli wesele i byli zadowoleni, a koło tej biesiadnej chaty regularnie jeżdżę i zawsze się zastana wiałam jak jest w środku :)

Offline michasia Kobieta

• forumowicz
22 marca 2009, 10:29
w środku jest wszytsko w drewnie, jest kominek, na syficie wisza poroża, jest kilka takich stylowych komód, mi się podoba. lada barowa też jest tak przystrojona.
sa to 2 sale, tzn. przedzielone do połowy ścianką, w której jest takie półokrągłe okienko. stoły będą ułozone w literę L, ustatliliśmy już menu i jest tego wszytskiego naprawdę duzo-tak mi się wydaje.jak jest ciepło, to pdobno też sa huśtawki czy coś dla dzieci, laweczki na zewnątrz, no i łąka też na pewni pieknie wygląda.