Autor Wątek: "FOTOM"  (Przeczytany 1987 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Befi

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 84
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.11.2009 godz.16
"FOTOM"
« dnia: 11 Marca 2009, 09:28 »
Jezeli ktos korzystał z usług Firmy" FOTOM "z Sosnowca to bardzo prosze o opinie , z góry wielkie dzieki :)
Byłam zdania ze z kamerzysta i fotografem bede miała najmniejsze problemy z wyborem a tu sie okazuje ze jest odwrotnie :( Chce foto studyjne+reportazowe oraz video (2 dni)z jednej firmy :) Pozdrawiam


Offline Honey

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 252
  • Płeć: Kobieta
Odp: "FOTOM"
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Marca 2009, 00:41 »
brał go miał i kamere i film i był zadowolony choc z płytka był problem bo cos sie tam zle nagrało i skracali film o jakies 2min, a zdjęcia wyszły bardzo ładnie ale ogolnie miło i przyjemnie, że aż kolega ich wynajął na swój slub bo mu sie podobał efekt. brat 2007r i kolega 2008

Offline Befi

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 84
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.11.2009 godz.16
Odp: "FOTOM"
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Marca 2009, 22:01 »
Juz podpisalam umowe z firma "FOTOM"  jak to wszystko bedzie wygladało w realu nie mam pojecia ..wszystko przede mną  ...ale po długich poszukiwaniach w koncu zdecydowałam sie na nich robia to co chce czyli zdjecia reportazowe+studio i video(2 dni) za cene jak wiekszosc :) w rozmowie bardzo mili panowie na kazde pytanie odpowiedza i filmiki jak ogladałam bardzo fajne ...ogólnie moja ocena na dzien dzisiejszy pozytywna a jaki efekt koncowy to sie okaże
Pozdrawiam