e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: DEMETRIOS-kilka wzorow szukam!  (Przeczytany 9639 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jolaorlo Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 15.08.2009
DEMETRIOS-kilka wzorow szukam!
1 marca 2009, 14:12
DEMETRIOS 933 (ok.  2007/2008)
DEMETRIOS 896 (2007)
DEMETRIOS 893 (ok.  2006/2007)
DEMETRIOS 939 (2008)
Z okolic Szczecina i do odleglosci 300 km-BEDE BARDZO WDZIECZNA ZA JAKAKOLWIEK POMOC,
tu w Szczecinie zlikwidowano jedyny salon Lisa Ferrera, chyba dlatego, ze uchodzimy za dosc biedny rejon Polsk a Demetrios nie nalezy do super tanich-a szkoda,
bo w ten jedyny taki dzien kazda z nas chce wyjatkowo wygladac, prawda?

Dziekuje Wam,
Jola.

Offline ela Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
A pszukaj na allegro :)

Napewno są tam te kieci :)

No i jest storna internetowa tej firmy wiec tam moze znajdziesz wieęcej informacji :)

933

891

896

893

939

Piękine suknie !!!!!!!
Poprostu piękne !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az mi sie łzki zakręciły w oku ponieważ ja też miałam taką suknie !
Na poczatku miałam miec Demetriosa ale nie wypozyczali wtedy tych sukienek a koszt ponad 3000 tysiecy nie był dla mnie ;/

W rezultacie wybrałam Mori lee :)
Kolekcje księżniczkowych sukiek mori lee maja w Pretty Women w Szczecinie :)

np .

I tu moja  na mnie :)

Model 893 - dostępny na allegro za 900 zł -dokladnie jest to odpowiednik tej sukienki

Model 933- dostępny na allegro od 1500 do 2000 tys

Model 896-dostępna na allegro od 1999 do 2000 tys

Model 939- dostępna na allegro od 1390 do 2000 tys

Wystarczy wpisac modele sukienek i w wyszukiwarce np. google jest dużo ofert z tymi sukienkami :) Czy to w komisach czy w sklepach :)

« Ostatnia zmiana: 1 marca 2009, 16:01 wysłana przez ela »
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline jolaorlo Kobieta

• nowicjusz
DZIEKI,SERDECZNE DZIEKI!

Z tymi sukniami jest taki problem, ze na allegro jest ich duzo ale zbyt daleko od Szczecina a jak gdzies blizej to znowu za DUZE!!!
Potrzebuje roz.  34-36 a jak juz cos znajde to na koncu Polski-a ja ANI JEDNEJ NAWET NIE PRZYMIERZYLAM!
Nie mam pojecia jak na mnie lezec beda, a szkoda wydatek 2000 zl w szafie powiesic.
Google tez przeszukalam,to samo. . .

Chyba ze pojade do salonu firmowego w Bydgoszczy-jakies 300 km, poprzymierzam, zapisze wzory mi pasujace i wtedy poszukam "u ludzi".

A Twoja Mori Lee tez przepiekna!!!!!Wiesz, w Pretty Woman jeszcze nie bylam ale zrobilas mi apetyt-przejde sie tam obowiazkowo.
Serdeczne dzieki!

Offline iza22 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.09.2008
a może moja suknia Ciebie zainteresuje??? demetrios 2795

http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=12979.0

Offline ela Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
Idz, idz do Pretty Women :)
Miesci sie on na Krzywoustego :)
Jest on zamieszczony w naszej bazie danych która znajduje sie po lewej stronie u góry :)
Tam znajdziesz wiecej informacji :)

Ja myślałam , ze chociaż jedną sukienkę miałas na sobie :)
A rozmiar 34/36 to mały :) Ja też taki miałam ale mi w salonie zmniejszali :)

Jak wrócisz z salonu to napisz czy coś spadło w oko :) I koniecznie porób forki :)

To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline jolaorlo Kobieta

• nowicjusz

Przepiekna ta Twoja Demetrios 2795,
tez sie nad nia zastanawialam ale mam male obiekcje co do tej ostatniej zmarszczonej warsty tiulu-tej w barokowym stylu i w koncu zdecydowalam sie na te inne wzory.
Ale BAAAAAAARdzo Ci dziekuje za chec pomocy.

« Ostatnia zmiana: 1 marca 2009, 15:58 wysłana przez ela »

Offline maja175 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 02.05.2009
Moja koleżanka miała model 893, chciała sprzedać, ale nie znalazła kupca i wstawiła ją do komisu w Stargardzie Szczecińskim. Cały czas tam wisi. Rozmiar 36 :)

Offline ela Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
Do komisu w Stargardzie ? Jezeli do tego o którym myśle to niech pilnuje czy Pani go nie wypozycza w weekendy  :P

Offline maja175 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 02.05.2009
No i skłamałam, w wypożyczalni wisi model 939 :) koleżanka mówi,że jeszcze nikt jej nie wypożyczył....

Offline ela Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
Ale sukienka wisi do sprzedania a nie wypozyczenia ?
Musiałaby co weekend sprawdzac .

Napiszę na PW jaki to salon  :P

Offline jolaorlo Kobieta

• nowicjusz
ZNALAZLAM, ZNALAZLAM!!!!

Demetrios wszystkie przymierzylam, pojechalam extra do Koszalina-piekne, cudowne ale. . . SAN PATRICK wszystkie je przebil!
MAM, MAM!
Zamowilam!Zaplacilam!Prawie 5,000 zl ale warto bylo!
I wiecej nie szukam!

Buziaki dla wszystkich tak happy jak ja teraz!

Offline ela Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
o super ! Ale jeszcze napisz jaka to suknia !!!!!  Chce ja zobaczyć !

Offline jolaorlo Kobieta

• nowicjusz
Fotka na modelce nie oddaje jej calego wdzieku, wiec na przymiarce popstrykam pare fotek-model pozostawie wiec jeszcze tajemnica.

Dzieki serdeczne za pomoc!