Autor Wątek: Szczecin czerwiec 2010  (Przeczytany 81381 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline malavi

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1863
  • Płeć: Kobieta
  • On zawsze "kuma" o co mi chodzi :)
  • data ślubu: 3.06.2010
Szczecin czerwiec 2010
« dnia: 28 Lutego 2009, 22:46 »
Witam Serdecznie :)
Nazywam się Karolina i jestem stałą czytelniczką forum już od jakiegoś czasu, dopiero teraz zebrałam się jednak na odwagę :)
Jesteśmy z narzeczonym parą już prawie od 8 lat, a nasze wesele odbędzie się 3. 06. 2010 w Szczecinie.
Wszystkich serdecznie pozdrawiam, szczególnie ładnie uśmiecham się do szczecińskich foremek i obiecuję sie udzielać

Offline mag
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 331
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.06.2009
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #1 dnia: 1 Marca 2009, 20:10 »
witaj na forum :hello:
życzę miłego postowania i powodzenia w przygotowaniach ślubnych :) mimo iż to nie całe 1,5 roku do ślubu, to zleci migiem :)

Offline malavi

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1863
  • Płeć: Kobieta
  • On zawsze "kuma" o co mi chodzi :)
  • data ślubu: 3.06.2010
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #2 dnia: 1 Marca 2009, 20:21 »
Dziekuję, dziękuję :) Czasu, rzeczywiście sporo, ale już nam sie zdarzyło odrzucic sale ze względu na brak terminów. W zyciu bym nie powiedziała, że tyle wczesniej trzeba wszystko załatwiać. Postuje sie baaardzo miło, a dopiero się rozgrzewam  :D

Offline *Mimi*

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2334
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.07.07 :-)
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #3 dnia: 2 Marca 2009, 11:01 »
Karolina witaj na forum  :)

Offline malavi

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1863
  • Płeć: Kobieta
  • On zawsze "kuma" o co mi chodzi :)
  • data ślubu: 3.06.2010
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #4 dnia: 2 Marca 2009, 20:30 »
Dziękuję za powitanie Mimi :) ale mieliście bombową date ślubu, super!

Offline pileczka22

  • Aga
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8528
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #5 dnia: 2 Marca 2009, 22:48 »
Witaj Karolinko :)
A może jakieś odliczanko zaczniesz??



Offline malavi

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1863
  • Płeć: Kobieta
  • On zawsze "kuma" o co mi chodzi :)
  • data ślubu: 3.06.2010
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #6 dnia: 2 Marca 2009, 23:40 »
No odliczanko to juz brzmi poważnie  ;)

A to jeszcze tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle czasu
Naskrobałam trochę w wątku o zaręczynach, bo były superoskie i tak ja dla każdej dziewczyny/kobiety bardzo ważne!

U mnie wielkie przedślubne zamieszanie rozpoczete i to na całego, bo juz niedługo moj N. da noge w celach naukowych na pół roku i chemy najwazniejsze rzeczy do jego wyjazdu miec załatwione. Sala zaklepana - Nord w Mierzynie, kościólek też, śliczny murowany z XIII wieku, fotograf wybrany (a moj luby jest wielkim fanem fotografii, sam robi zdjęcia, więc to był trudny orzech do zgryzienia), Andrzej Mielcarek. Dzisiaj właśnie zasmiewaliśmy sie przesłuchując strony zespołów weselnych. Mamy typy, jutro dzwonie i sie umówimy...

Jak coś się zmieni, na pewno doniose  ;D

Offline pileczka22

  • Aga
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8528
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #7 dnia: 3 Marca 2009, 09:08 »
Oj tylko Ci si tak wydaje, że masz tyle czasu - zleci nawet nie zauważysz kiedy  :D :D :D
Mój kuzyn miał wesele w Nordzie - mi się bardzo podobało - zresztą sama tam chciałam, ale za późno się zdecydowaliśmy i już terminy były pozajmowane :)
A kościółek też na Mierzynie - ten malutki koło Norda?? Bo mój kuzyn właśnie tam miał i kościół też mi się bardzo podobał  ;D ;D ;D



Offline malavi

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1863
  • Płeć: Kobieta
  • On zawsze "kuma" o co mi chodzi :)
  • data ślubu: 3.06.2010
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #8 dnia: 3 Marca 2009, 10:40 »
Tak Tak właśnie ten  ;D
sliczny prawda? Juz widzę ta scenerię. Czerwcowy ciepły wieczór, słoneczko, zielono, ptaszki spiewają i ... my wychodzimy z kościoła płatki róż leca w powietrze... będzie fajnie! No ja też o Nordzie słyszałam same dobre opinie i od foremek i od znajomych, którzy się tam bawili.

Zespół nie wybrany :( W każym mi czegoś brakuję, albo jak juz jestem prawie zdecydowana to znajduję jakiąś druzgocącą opinie o zespole, że gwiazdorzy, że pije, że...

Pileczka22 a Wy jaki mieliście zespół? A Twój kuzyn?

Offline pileczka22

  • Aga
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8528
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #9 dnia: 3 Marca 2009, 11:21 »
Nie pamiętam jaki zespół grał u mojego kuzyna... ale u nas byli Muzykanci. Są rewelacyjni i mogę ich polecić z czystym sumieniem :)
Ale popatrz po forum, jest dużo zespołów polecanych przez dziewczyny. I zawsze znajdziesz jakąś jedną negatywną opinię, więc patrz trochę przez palce na to  :D :D :D

A ten kościół i ta sceneria, którą opisałaś... REWELACJA!!!



Offline olenka83
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 289
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #10 dnia: 3 Marca 2009, 13:18 »
Witam ! Też mam ślub w czerwcu 2010 w Szczecinie więc będziemy odliczać razem!! Pozdrawiam

Offline malavi

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1863
  • Płeć: Kobieta
  • On zawsze "kuma" o co mi chodzi :)
  • data ślubu: 3.06.2010
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #11 dnia: 3 Marca 2009, 13:34 »
Hej! Jak idą przygotowania?

Offline olenka83
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 289
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #12 dnia: 3 Marca 2009, 14:11 »
Czesc, do końca miesiąca zabukujemy sale-mamy juz wybrana ale czekamy na termin czy bedzie wolny jak bedzie to bierzemy 19.06 (moje urodzinkii!!!) a jak nie 12.06. Poza tym- nic wiecej nie zrobione, wstepna lista gosci moze...i tyle! Mysle ze jeszcze duuzoo czasu, tak na prawde jak zabukujemy sale to za reszte planuje zabrac sie po nowym roku!

Offline pileczka22

  • Aga
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8528
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #13 dnia: 3 Marca 2009, 14:15 »
Ja bym już zmawiała zespół i pogadała z księdzem, żebyś miała taką godzinę jak chcesz...
Ale na zespół to na serio już jest czas!!



Offline malavi

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1863
  • Płeć: Kobieta
  • On zawsze "kuma" o co mi chodzi :)
  • data ślubu: 3.06.2010
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #14 dnia: 3 Marca 2009, 14:44 »
Olenka83 mam urodzinki dzien po Tobie :)!!! Ja myśle tak sala: zespół, fotograf tak 1,5 do 1 rok przed reszta rzeczywiście może zaczekać, ale to załatwcie o ile chcecie przebierać w ofertach a nie brac co zostało. A jaka salka?

Offline olenka83
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 289
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #15 dnia: 3 Marca 2009, 21:47 »
Aa...zapomniałam dodac- u księdza byłam-kazał przyjść za rok :) mamy mała parafię.
Co do fotografa- także mamy ponieważ koleżanka ma studio fotogroaficzne  i będzie nam robić foty. Co do zespołu- jest to część, którą pozostawiłam mojemu narzyczonemu- i się nie wtrącam! Będe tylko słuchać :) Co do sali malavi to Hotel Wenus w Kobylance mam nadzieję że w tym miesiącu juz podpiszemy umowę na konkretny termin!

Offline malavi

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1863
  • Płeć: Kobieta
  • On zawsze "kuma" o co mi chodzi :)
  • data ślubu: 3.06.2010
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #16 dnia: 3 Marca 2009, 22:07 »
Hotel Wenus bardzo fajne miejsce :) Jak jeżdziliśmy szukac sal z rodzinkami o wylądowaliśmy tam na obiadku i było smaczne! Fajnie miec takie zdolne kolezanki! Trzymam kciuki za dalsze przygotowania.

Offline megi82
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05-06-2010
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #17 dnia: 3 Marca 2009, 23:22 »
Przyłączam się do powitań :)

Offline pileczka22

  • Aga
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8528
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #18 dnia: 4 Marca 2009, 10:15 »
Ola ale masz fajnie - mój mąż nie wciągnął się w przygotowania. Jedyne co, to mówił jak coś mu bardzo nie odpowiadało a resztę zostawił na głowie mi i swojej mamie :)
Chociaż może to dobrze, bo miałyśmy wolną rękę i robiłyśmy tak jak chciałyśmy  :D :D :D
Dobrze, że miałyśmy podobny pomysł na to wesele, bo inaczej miałabym starcia z moją teściówką  ;D ;D ;D



Offline olenka83
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 289
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #19 dnia: 6 Marca 2009, 19:44 »
Powiem Wam, ze mam problem!! Miałam sytuacje z lokalem Wenus taka jak psisalam- ze czekalismy co z terminem 19.06 a gdyby sie nie udal to bierzemy 12.06. No i dzwonie wczoraj a Pani mi mowi ze 19.06 jednak wzieli a 12.06 tez juz zajety!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie zadzwonili do mnie ( a mieli), nic. Wsciekla jestem!!! Wolne terminy tam na przyszly rok to juz tylko maj i koniec wrzesnia!!! Co byscie robily? wzialby date ktora srednio wam odpowaida czy suzkaly innego lokalu????????

Offline malavi

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1863
  • Płeć: Kobieta
  • On zawsze "kuma" o co mi chodzi :)
  • data ślubu: 3.06.2010
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #20 dnia: 6 Marca 2009, 20:26 »
Ciężko powiedzieć. Przede wszytkim to się nie ładnie zachowali, że Ciebie nie poinformowali, jeżeli obiecali takz robić i ja chyba byłabym już do nich trochę zrażona.Z drugiej strony nie jestem pewna, czy na czerwiec będziesz mogła jeszcze coś satysfakcjonującego znaleźć. Zależy tez ilu gości planujecie, podzwoń może po interesujących Ciebie lokalach i zobacz czy mają wolne terminy, jak nie to nie pozostanie Ci nic innego jak wziać co zostało. Może poszukaj czy ktoś, gdzieś nie zrezygnował bo to tez się przeciez zdarza. powodzenia i daj znac jak poszło.

Offline pileczka22

  • Aga
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8528
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #21 dnia: 6 Marca 2009, 22:54 »
Ale chamsko się zachowali.
Ja pewnie też bym się zraziła do nich a w zasadzie to już się zraziłam, po tym co zrobili Olence  :boks_4:
podzwoń i poszukaj czegoś innego a my trzymamy kciuki  :przytul:



Offline anulla_p

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6506
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27-06-09
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #22 dnia: 6 Marca 2009, 23:52 »
Witajcie czerwcowe. Ja tez czerwcowa ale rok wcześniej, będę sobie czytała Wasze przygotowania i rozterki. A co do lokalu to olenka83 zmieniaj lokal i się nie zastanawiaj, ja zmieniłam i cale szczęście. Pamiętaj nie ma tego złego, a oni mają w nosie bo i tak zarobią nie na tobie to na kim innym, szukaj lokalu, który będzie profesjonalny (a nie mówią, ze zadzwonią a nikt się nie odzywa co to ma być?). życzę wszystkim czerwcowym powodzenia.



Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline malavi

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1863
  • Płeć: Kobieta
  • On zawsze "kuma" o co mi chodzi :)
  • data ślubu: 3.06.2010
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #23 dnia: 6 Marca 2009, 23:55 »
Witam i zapewniam, że to my będziemy poczytywac Twój wątek z zapartym tchem i otwartymi ustami :) Dla was to juz tuz tuż, pewnie wszystko wre. co do lokalu to racja, lepiej nie dostarczać sobie dodatkowych stresów i wyciągać wnioski z pierwszych potknięć lokalu.

Offline anulla_p

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6506
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27-06-09
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #24 dnia: 7 Marca 2009, 00:07 »
malavi dokładnie tak jak piszesz, bez sensu jest szarpać się na początku i wyciągać wnioski, szkoda nerwów.A u "starszych" koleżanek faktycznie praca wre  :urwanie_glowy:



Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline malavi

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1863
  • Płeć: Kobieta
  • On zawsze "kuma" o co mi chodzi :)
  • data ślubu: 3.06.2010
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #25 dnia: 7 Marca 2009, 00:27 »
anulla_p masz może odlicznko bo nie moge zlokalizowac, a chętnie bym zerkneła :)

Offline olenka83
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 289
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #26 dnia: 7 Marca 2009, 10:39 »
Hej, dzięki za rady... chyba tak zrobię, zmienię lokal. Tylko na jaki  :( No nic zobaczymy, mam cel na marzec 2009- znaleźć lokal na czerwiev 2010! ;) Witamy anulla_p, ty to będziesz nam jak starsza siostra...hihihih

Offline malavi

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1863
  • Płeć: Kobieta
  • On zawsze "kuma" o co mi chodzi :)
  • data ślubu: 3.06.2010
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #27 dnia: 7 Marca 2009, 10:42 »
A na ile osób ten lokal  i jakie wymagania  napisz to moze cos razem pomyślimy :) Nie ma strachu do czerwca jeszcze duzo czasu na bank znajdziecie cos satysfakcjonujacego!

Offline olenka83
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 289
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #28 dnia: 7 Marca 2009, 11:11 »
Czesc, okolo 90, większość ze Szczecina wiec nocleg nie jest priorytetem. Nie mam jakoś specjalnie okreslonego typu, mogę podać przykłady co mi się podoba a co nie, absolutnie odpada Dobosz, Astoria, jakies Minimaxy i inne, natomiast podobał mi sie właśnie Wenus, Julian i Hotel Atrium ale ten z kolei był trochę drogi, Willa West Ende była ok ale miała same negatywne opinie ;/ Taraz myśle o Park Hotel bo wiem ze maja terminy jeszcze nawet na ten rok wiec na przyszly na pewno .... Aha no i wolalabym żeby to było raczej w szczecinie lub okolicach, dalej nie chce dojezdzac, slub mamy w Kosciele w Pilchowie.
P.S Malavi, Pileczka22- a wy gdzie macie wesela?
Ok, widze widze... malavi w Nordzie a pileczka 22 juz po....przepraszam gapa ze mnie. Malavi w Nordzie bylam ale ze  pani z gory powiedziala ze terminow brak i jakos niechetnie z nami gadala to ich odpuscilam.

Offline malavi

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1863
  • Płeć: Kobieta
  • On zawsze "kuma" o co mi chodzi :)
  • data ślubu: 3.06.2010
Odp: Szczecin czerwiec 2010
« Odpowiedź #29 dnia: 7 Marca 2009, 11:20 »
Jeżeli myślisz o eleganckim miejscu to na pewno Dworek Hetmański, tylko to jest troche od Szczecina i nie wiem jak z terminami ale mjesce urocze. Jest też Podgrodzie i tam powinni miec terminy, moze nie tak wylwintnie, ale za to okolica cudna, jakies 500m do zalewu od sali weselnej, tyle ze to juz daleko. Byliśmy tez na sali pod Stargardem, niedaleko Kobylanki, sala bardzo duza, ale naprawde przywoita i moga ją zmniejszyc przestawiając scene i maja tam swoj wlasny zespól to było chyba w Kluczewie kolo fabryki bridgestone. Jesy jeszcze Vivat na mierzynie no Julian jak sama napisalas, moze cos sie znajdzie. Park slyszalam, ze rzeczywiscie sliczny ale nie tani :0 ale to juz kwestia osobistych mozliwosci. Całkiem ładna jest Jachtowa, tyle że tam z jedzeniem nie bardzo, bo podobno mało i to z wielu źródeł słyszałam

Jezeli moge Ci coś doradzic to jezeli okaże się ze czerwiec wszedzie zajęty to pomyslcie o takim terminie jak nasz, 3 czerwca to czwartek, Boże Ciało i z dużą dawką prawdopodobieństwa może byc to termin jeszcze wolny w wielu miejscach, a po weselu mielibyście jeszcze i wy i goście dwa dni wolnego. Jak cos mi jeszcze do głowy przyjdzie to dam znać