e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Takton Band - ostrzegam!  (Przeczytany 5031 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nipac Mężczyzna

Takton Band - ostrzegam!
27 Lutego 2009, 01:56
Szczerze odradzam zespół Takton Band z Chrzanowa/Libiąża.  Muzycy dobrzy, ale oprócz umiejętności potrzeba jeszcze chęci do grania, a tego im przypisać nie można.  Bardzo długie przerwy (wiem, to kwestia względna, ale to opinia wielu osób), kilka utworów w serii.  Nawet koncert Madonny byłby słaby, jeśli trwałby zbyt krótko.  Niestety, przekonaliśmy się o tym na własnej skórze.  Uczcie się na błędach innych. . .  A do tego późniejsza rozmowa utrzymana w bardzo niegrzecznym tonie. 
Pozdrawiam
paweł

Offline obserwator

Odp: Takton Band - ostrzegam!
4 Marca 2009, 09:49
Oj, musiało być ostro ...   :brewki:

Offline miśka77456 Kobieta

Odp: Takton Band - ostrzegam!
18 Września 2009, 22:05
U nas grał Takton band i jeśli ktoś tutaj wypisuje takie bzdury że oni robią długie przerwy to czegoś nie możemy zrozumieć, gdyż u nas grali bardzo długie bloki, przykładowo nawet i do godziny i maxymalnie 15 minut przerwy.  Nikt nie narzekał że się nudzi, wręcz przeciwnie, każdy był pod wielkim zachwytem i wszyscy nas pytali skąd mamy orkiestre.  Musiało być faktycznie ostro między wami bo to są bardzo sympatyczni ludzie jak i świetni muzycy. .  Polecam śmiało wszystkim ten zespół bo jest naprawdę wart wszystkich pieniędzy.

Offline obserwator

Odp: Takton Band - ostrzegam!
21 Września 2009, 09:35
nipac - 2 wiadomości, miśka77456 - 2 wiadomości, czyżby zapasy pomiędzy sobą?  ;) :boks:

Odp: Takton Band - ostrzegam!
11 Lipca 2011, 20:39
Witam, na naszym weselu 25. czerwca 2011 grał zespół Takton Band, generalnie bardzo go polecam, zespół jest świetny.  Wokal damski - Agata Wyszyńska - rewelacja do samego końca, goście od razu wychodzili na parkiet i wszyscy się bawili :)) Super głos, b.  fajny repertuar.  jeżeli chodzi o przerwy w graniu - hm. . .  takie właściwie w sam raz, ok.  20 minutowe, ale nikt raczej nie narzekał, żeby były zbyt długie, więc ok :) Bez zbędnego fałszowania czy weselnego wycia, utwory do pobujania się i do poskakania do utraty tchu - bardzo urozmaicone.  Bałam się, że zespół może gwiazdorzyc albo być chimeryczny, ale nic takiego nie miało miejsca.  Gdyby ktoś miał pytania, chętnie odpowiem na priv :)

Offline obserwator

Odp: Takton Band - ostrzegam!
11 Lipca 2011, 20:50
Póki co, to mamy 2 do  1  ;D

Offline Inkwiz

Odp: Takton Band - ostrzegam!
1 Grudnia 2019, 19:14
Ja również nie polecam. Na naszym weselu zjawił  się zespół zastępczy, gdyż jak twierdził, właściwy zespół miał wypadek samochodowy.  W trakcie wesela ciężko taką informację weryfikować aczkolwiek, już po weselu zadzwoniliśmy do osoby kontaktowej. W trakcie rozmowy ściemniał aż huczało ( że ma kołnierz że jest w szpitalu i tak dalej ...), po skończonej rozmowie wrzucił zdjęcie z tego samego dnia jak zespół grał gdzieś w górach razem z nim...

Odradzam, odradzam, odradzam.