Autor Wątek: 1 taniec  (Przeczytany 2573 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kasiek851

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 70
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.08.2009
1 taniec
« dnia: 24 Lutego 2009, 12:27 »
Hej :)
Jesli posiadacie jakies namiary na jakąś szkołe tańca lub osoby które prowadzą indywidualne kursy tańca to jestem zainteresowana.Chcemy zatanczyc walca do utworu z Trędowatej uklad taneczny mam z jednego z programów o Tańcu...teraz pozostaje sie nauczyc kroczków  :) jesli możecie jakos pomoc to czekam na info  ;)


Offline MagdaMM

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 sierpień 2010
Odp: 1 taniec
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Lutego 2009, 17:40 »
w Katowicach z tego co pamietam jest  szkola- Nova..ona jest na sokolskiej.. mają stronke na internecie ;)  ponoc oni oferują nauke 1 tańca

Offline ajka85

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 634
  • Płeć: Kobieta
  • Miłość, miłości jakże pięne bramy
  • data ślubu: 21.08.2010
Odp: 1 taniec
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Lutego 2009, 07:14 »
W Katowicach w centrum ( chorzowska) sa 2 szkoly tanca jedna do awangarda chyba a druga wlasnie nowa, wiem ze w obu organizuja kursy tancow dla narzeczonych, warto spytac

Offline kkotek
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2463
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.09.2008
Odp: 1 taniec
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Lutego 2009, 14:57 »
My chodzilismyh na lekcje indywidualne do szkoły tańca "Mistral" w Tarnowskich Górach i z czystym sumiem mogę Ci ja polecić :) prowadzi ją matka z córką Olą; obie udzielały nam indywidualnych lekcji a my byliśmy baaardzo zadowoleni zarówno z lekcji jak i ceny :)
Kajetan  *† 31.12.2015 (15 tc)
Paulinka ❤️ 19.03.2018

Offline Yukari-chan

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1377
  • Płeć: Kobieta
  • z perspektywy podłogi wszystko jest metafizyką..
  • data ślubu: 26.09.2009
Odp: 1 taniec
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Lutego 2009, 15:41 »
I nowa i Awangarda organizują takie kursy - pytaliśmy się w listpadzie - kazali przyjść w okolicach kwietnia zapytać, albo sprawdzać na stronach.




Offline elvirka25
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: 1 taniec
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Marca 2009, 10:45 »
Hej :)
Jesli posiadacie jakies namiary na jakąś szkołe tańca lub osoby które prowadzą indywidualne kursy tańca to jestem zainteresowana.Chcemy zatanczyc walca do utworu z Trędowatej uklad taneczny mam z jednego z programów o Tańcu...teraz pozostaje sie nauczyc kroczków  :) jesli możecie jakos pomoc to czekam na info  ;)

Witam

Kursy "przed-weselne" organizuje Szkoła Tańca Go Dancing (namiary bez problemu znajdziesz w necie). Zajęcia odbywają się na pewno w Mikołowie a chyba ostatnio również w Tychach.
My z Miśkiem uczęszczaliśmy przez prawie rok na "światowy program tańca". Generalnie wielki pozytyw choć na początku może nieco odstraszać "sala".

Pozdrawiam