e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Pudlowe odliczenie! 01. sierpnia 2009:)  (Przeczytany 3943 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LittlePoodle Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 01. 08. 2009
Hej dziewczyny, niedługo bedzie i nasz slub!  Do slubu pozostało ok 165 dni( za kazdym razem, kiedy liecze patrzec na internetowy kalendarz wychodzi troche inna liczba wiec zgapiłam z suwaczka innej forumki) ;D   Zapraszam do wspólnego odliczania , i do zagladania i do pisania:)

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
To ja melduję się jako pierwsza  ;D

Offline diunia Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 29.08.2009
I ja się melduje  :hello:

Offline justyna85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 01.08.2009
no i ja sie melduje, bede tu podczytywac zwlaszcza ze mamy taka sama date slubowania :)
a skad jestes??

Offline wiśniowa Kobieta

• forumowy
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30.05.2009
 :hello: i ja się melduję w Twoim odliczanku LittlePoodle

• forumowicz
Hej, jestem ze Szczecina, mieszkam w Warszawie, ale i tak jestem Szczecinianka:) Mamy slub na Zamku i wesele tez i jestem wniebowzięta:)  To wszytsko jest strasznie szalone, bo mielismy brac slub w rzymie  tylko we dwoje, ale nie maja terminów sierpniowych, a ja mam wczesniej sesje, a pozniej obrone wiec nie mogłam. No ale przypadkiem napisałam do Zamku  i jakas para rezygnowała ze slubu i wesela wiec sie zwolniło miesce!
 Akurat mi sie udało, bo juz nastepne lato  maja czesciowo pozajmowane! Teraz szukam fotografa! Jejku musi sie znalezc:)

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
znajdzie sie , znajdzie  :D

• Chuck Norris
znajdzie sie napewno, wiem ze niektore (pewnei wiekszosc)studiow na okres wlasnie wakacyjny gdzie jest wiecej slubow zatrudnia dodatkowych fotografow wiec napewno znajdziesz

• forumowicz
Znalazłam!!!!! :skacza:- Studio na pietrze- Jacek i cos tam Kacprzak- jutro mama umowę podpisze. 2300 zł za wesele, slub i plener- 150 zdjęc, wiec jestem zadowolona. Pewnie sa tansi, ale tak pozno sie za to zabrałam, ze sie ciesze! Maja niesamowite zdjecia plenerowe na swojej stronie- np panna młoda ze strzelbalub ze skrzydłami anioła albo tez piekne i romantyczne- takie w makach i z konmi! Ale fajnie!

• Chuck Norris
tak to prawda oni maja swietne zdjecia , ale jest  to tez jedno z najdrozszych studiow , ja place 1550zl i mam 100zl a po z atym wszytskie na cd, cena obejmuje reprotaz od blogoslawinstwa do oczepin i plener w innym dniu (studio s4)

• forumowicz
O to bardzo fajna cena- ja na szczescie upolowałam moja idealna suknie slubna( krótka, ale normalna slubna- a nie zwykła biała) za 250 zł wiec na szczescie  jakos sie domkniemy w budżecie, bo gdybym zamawiała z salonu, to nie byłoby nas na nich stac. Tak to jest, tu sie zaoszczedzi, a tam trzeba cos wiecej wydac... :Kwasny:

• Chuck Norris
a pochwalisz sie swoja suknia?

Offline Lemmy

• No one but you, I love like a fool, you're my dream come true!
  • Chuck Norris
    • My Space profile
  • data ślubu: 30 czerwca 2007

• forumowicz
Postaram się wkleić zdjęcie niedługo( tydzien max), na razie mam aparat wyładowany, nie wiem jak to zrobić wiec poproszę o pomoc mojego mena, ale tak żeby sukienki nie zobaczył:) Ogólnie jest fajna- ecru, taka lekko błyszczaca satyna,  do kolana, i ma takie marszczenie na biuscie pionowe a w pasie delikatnie  tez ale poziomo, wiec sie ładnie odcina i podkresla wszystko co trzeba:) szukam w necie czegos podobnego ale nie ma- w ogóle strasznie sie naszukalam tej krótkiej, bo w salonach albo sa piekne długie, na kole albo " awangardowe" krotkie do majtek.

• Chuck Norris
zebu tu na forum wrzucic fotke to mozesz np. wejsc na strone www.fotosik.pl zalozyc tam konto i tam masz dodaj zdjecie np. z dysku i jak wrzucisz tam ta fotke to bedziesz miala podane linki i wybierasz tam odpowiedni kopiujesz caly link i wklejasz tutaj i tu juz zamaist tego linka bedzie widoczna fotka :)

Offline buffy85 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 19.09.09
melsuje sie w odlicznaku :D

zaintrygowalas mnie ta sukienka :D

Offline ismenka1986 Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 17.10.2009
Też się melduję:)

Offline Lemmy

• No one but you, I love like a fool, you're my dream come true!
  • Chuck Norris
    • My Space profile
  • data ślubu: 30 czerwca 2007
Już nie mogę się doczekać, aż nam zaprezentujesz tu swoją sukienkę! Niestety, u nas wciąż, jeśli chcesz kupić coś 'niestandardowego' jest ciężko. Znam to z doświadczenia ;)

Offline Fasolek Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.08.2009
Dotarłam i ja :) Można jeszcze? :D

Offline mikoala

• Chuck Norris
  • data ślubu:
przyjmij jeszcze jedną zgbuę  ;D

Offline Olucha Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 11 lipiec 2009r.
Jestem i ja  ;)

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Melduje się i ja ;D

"Dzień w którym powiem sobie dość, będzie karą za Twój błąd... Nie zatrzymasz mnie..."

Offline nataliaxp

• ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  • Chuck Norris
Bardzo chętnie się dołącze  ;D

Offline oleandro Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: sierpień 2010
Ja tez przybylam :) Zainteresowalas mnie ta suknia????? Czekamy na zdjecia :)
Duze macie wesele w Zamku? Jednym z naszych typow tez byl zamek, ale jakos ostatecznie wygral Dworek Hetmanski.

Zamek - moim zdaniem jest bardzo magiczny....

• forumowicz
Wesel będzie na max110- 120 osób-  ale o tym decyduje budżet- ja to bym mogła i na 150 -170 osob:) W Dworek Hetmański mi sie bardzo podobał, ale mamy dużo gości przyjezdnych( wiecej niz pokoi w dworku) , a w Szczecinie mozemy ich połozyc spac w akademiku. Zreszta mysle, ze  przy weselu w dworku trzebaby załatwić nocleg wszystkim gościom( bo to chyba pod Stargardem jest- jesli nie zmyslam).  Dla mnie tez super była mozliwosc wziecia slubu w nich w ogrodzie. Na Zamku jest Sala Slubów wiec tez idealnie pod nosem:)

Offline oleandro Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: sierpień 2010
LittlePoodle masz racje slub i wesele na Zamku super! Ciekawy pomysl z akademikiem, my jak myslelimsy o Zamku to bralismy pod uwage Hotel Etap na noclegi,  bo to tylko trzeba przejsc przez jezdnie)

My tez bedziemy mieli okolo 100-110 os, ale pierwsza lista to bylo okolo 160 :)

A jakiego kamerzyste macie i zespol?  :koncert: :koncert: :koncert:

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
Buziaki "tłusto czwartkowe"  ;D  :-* :-* :-*

"Dzień w którym powiem sobie dość, będzie karą za Twój błąd... Nie zatrzymasz mnie..."

• forumowicz
Hej, hej!:) nie mamy zespołu :koncert: tylko Dj, :disco: bo postawimy na jakies hity i troche rocka, a zaden nawet najfajniejszy zespoł nie nauczy sie dla nas 150 utworów:) marzy mi sie pierwszy taniec do GunsnRoses ale nie z damskim wokalem albo do akordeonyu- wiec dla nas Dj jest super- bedzie tez karaoke nieprzymusowe dla gosci ok 11-12, jak wszyscy beda juz przysposobieni:D  . Nie bierzemy tez kamerzysty, bo szczerze jakos nie ma u nas tradycji ogladania filmow z wesela, wiec szarpnelismy sie na fotografa ' Na pietrze'- mam nadzieje , ze nas nie zawiedzie!
 Mamy tez obraczki juz- a tak to  kompletnie  w rozsypce! :urwanie_glowy:

Offline madzia_n Kobieta

• Chuck Norris
A jaka piosenka GunsnRoses ?
Nasza to "Don't cry"... Tzn, nie tańczymy do niej, ale to w ogóle był pierwsza piosenka do jakiej z A. zatańczyliśmy... Do dziś mamy sentyment do niej :)
Może jednak zdecydujecie się na film? To naprawdę piekne wspomnienia... :)
A macie zdjęcia obrączek? :)

• forumowicz
Myślimy nad Don't Cry, ale ona jest o rozstaniu: ;D , ale i tak chyba ja weźmiemy. Obrączki mamy firmy YES- nie umiem wkleić, ale jak sie wejdzie na ich stronę, i wciśnie się dział obrączki/ obrączki złote to to będą te pierwsze- takie łączone białe i żółte złoto - takie paski:)  Wcześniej myslalam o bialym złocie z brylancikiem albo brylancikami, i nie chciałam słyszec o zołtym zlocie ale jak te ubrałam to wiedziałam ze to te!