Autor Wątek: Kto kupował suknie w MADAME BLANCHE????  (Przeczytany 9819 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline michelle
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Kto kupował suknie w MADAME BLANCHE????
« dnia: 15 Lutego 2009, 13:49 »
Madame Blanche to sklep internetowy, który szyje suknie.  Modele ma piękne a ceny rewelacyjne - do 1500zł !!! Znalazłam u nich suknię marzeń, tylko boję się kupować w ciemno. . . .  Wiecie coś o tej firmie? Jest godna zaufania??? Pomóżcie!!!

Offline anka_dziub
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.09.2009
Odp: Kto kupował suknie w MADAME BLANCHE????
« Odpowiedź #1 dnia: 4 Marca 2009, 16:38 »
ja widziałam  te suknie na allegro są śliczne, ale ta firma oprócz e-maila nie podaje nic więc trudno ocenić . nawet nie wiem gdzie mieści się ich firma.

Offline anuuulka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • data ślubu: 26.09.2009
Odp: Kto kupował suknie w MADAME BLANCHE????
« Odpowiedź #2 dnia: 1 Kwietnia 2009, 16:36 »
Suknie są rzeczywiście śliczne i również zastanawiam się nad kupnem jednej z nich, no ale są obawy. . . tak więc przyłączam się do zapytania czy ktoś już może zamawiał u nich suknie??

Offline oleandro

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2010
Odp: Kto kupował suknie w MADAME BLANCHE????
« Odpowiedź #3 dnia: 3 Kwietnia 2009, 13:27 »
Dziwne jest ze ta firma umieszcza tylko katalogowe zdjecia, a nie ma zadnego zdjecia uszytej przez nich sukienki na klientce...

Mi sie wydaje ze suknia na zdjeciu zrobionego przez profesjonalistow wyglada zupelnie inaczej niz na zywo.

Offline paooolka

  • Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: Kto kupował suknie w MADAME BLANCHE????
« Odpowiedź #4 dnia: 3 Kwietnia 2009, 13:56 »
hmmm to sa foty kiecek maggie sottero, nie wiem czy bym zaryzykowala
Il corpo è solo uno strumento. Il corpo senza lo spirito non ha nessun valore.

całkiem nowa JA

Offline izabelle13

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3688
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.09.2007
Odp: Kto kupował suknie w MADAME BLANCHE????
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Kwietnia 2009, 14:15 »
Faktycznie na ich stronie są tylko modele Maggie Sottero-nie znam nikogo kto by  kupował suknie u Madame Blanche -fajnie by było gdybyście przed kupnem obejrzały jakieś suknie które były tam szyte trochę się naczytałam o różnicach między oryginałami a kieckami szytymi na wzór także ostrożności nigdy za wiele:)
Pozdrawiam

Offline anuuulka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • data ślubu: 26.09.2009
Odp: Kto kupował suknie w MADAME BLANCHE????
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Kwietnia 2009, 23:30 »
Firma madame blanche to ściema :( tak przynajmniej podejrzewam
Przez pewien czas mailowałam z tym panem, od razu odpowiadał na moje pytania związane z sukniami i zamówieniem jednak gdy poprosiłam go w mailu, aby podał mi gdzie mieści się firma i czy suknie są szyte w polsce czy zagranicą bo identyczne zdjęcia znalazłam na stronie Maggie Sottero, więc projekty raczej nie są ich-zamilkł.  Od prawie 3 tygodni nie ma odpowiedzi, pomimo że wcześniej odpisywał najpóźniej po jednym dniu
Nie ma do nich żadnych namiarów, nawet nr.  telefonu, na allegro praktycznie nie mają komentarzy.  Musicie przyznać,że jest to podejrzane. . .

Offline izabelle13

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3688
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.09.2007
Odp: Kto kupował suknie w MADAME BLANCHE????
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Kwietnia 2009, 23:57 »
Faktycznie dziwne-także dziewczyny badźcie ostrożne bo wiele jest informacji o kiepskich podróbkach oryginalnych modeli:(

Offline marta86star

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 347
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.07.2009
Odp: Kto kupował suknie w MADAME BLANCHE????
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Kwietnia 2009, 08:32 »

Ja bym się nie zdecydowała na tą firmę. Są za bardzo podejrzani jak na mój gust.

Jeśli chodzi o Maggie Sottero, to też zdecydowałam się na projekt z ich kolekcji.

Szukałam po salonach, ale niestety żaden nie  miał tego modelu, więc postanowiłam go uszyć.

Lepiej poszukać jakiegoś sprawdzonego salonu i dać do uszycia.

Pozdrawiam :)


Offline kaamila

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 841
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.07.2010
Odp: Kto kupował suknie w MADAME BLANCHE????
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Kwietnia 2009, 12:10 »
Te suknie są podobno szyte w chinach, i w innych krajach, A MAGGIE SOTTERO I MADAME BLANCHE tylko je sprzedają, przecież są salony maggie sottero np. w Warszaiwe sklep 'tylko ona"gdzie można sobie zobaczyć "NA ŻYWO " te sukienki. Pan z którym pisałaś anuuulka, jest z Łomianek pod Warszawą, można u niego bezpośrednio odebrać suknie. Ja czekam na koleżankę, która kupowała u nich suknie i odebrała 2 dni temu, jak tylko sie z nią zobacze to ocenie suknie i dam znac,podobno sa takie same te sukienki, a brak zdjęć na własnych modelkach wynika podobno z tego, ze na dany model kupuje sie tak jakby koncesje i można go szyć, ale uzywac zdjec oryginalnych, a jakby ktos uszyl suknie taka sama jak ma dany producent i umiesci jako swoja na swojej modelce i okreslał mianem jako"swoja" to chyba nie byloby to w porządku? ja nie wiem, chcialabym aby ta suknie byla sliczna jak na zdjeciach, napewno bym sie na nia zdecydowala, ale naj[ierw zobacze..

Offline paooolka

  • Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: Kto kupował suknie w MADAME BLANCHE????
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Kwietnia 2009, 12:20 »
hmmm dziwne
Il corpo è solo uno strumento. Il corpo senza lo spirito non ha nessun valore.

całkiem nowa JA

Offline anuuulka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • data ślubu: 26.09.2009
Odp: Kto kupował suknie w MADAME BLANCHE????
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Kwietnia 2009, 12:30 »
kaamila a mogłabym Cie prosić o ewentualne zdjęcia tej sukni na anuuulka@gazeta.  pl ??Jakbyś mogła wziąć jeszcze od koleżanki nr. telefonu tego pana i dokładny adres.  Byłabym bardzo wdzięczna.
 Daj znać jak obejrzysz suknie koleżanki.  Przyznaje, ze bardzo mnie ciekawi twoja relacja.   Suknie i cena są super, ale już 2 razy pisałam do tego pana i nic mi nie odpisał jak prosiłam o więcej danych  :( dla mnie to jest podejrzane, ale jeśli będę miała pewność że suknie są ok i firma istnieje to z chęcią się skuszę.  .  
« Ostatnia zmiana: 24 Kwietnia 2009, 12:37 wysłana przez anuuulka »

Offline kaamila

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 841
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.07.2010
Odp: Kto kupował suknie w MADAME BLANCHE????
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Kwietnia 2009, 12:49 »
anuuulka ja pracuje z tą kolezanką która zamawiała tą sukienkę, i czekam tylko bo mamy dyżury w innych oddziałach,az bedzie u mnie na oddziale, to wtedy ja przepytam o wszystko i poprosze o zdjecie sukienki, a wtedy napewno też ci wysle, bo wiem jaka to kusząca propozycja, sukienki są sliczne a baaardzo tanie. Wiem ze ona sie z nim kontaktowała chyba tylko mailowo, ale nie jestem pewna, sukienke odbierala u niego w Łomiankach. Tak naprawde od niej dowiedziałam się o tej firmie, a ona tez od kogoś kto zamawiał i był zadowolony. Sukienkę znalazła sobie na stronie, przymierzyła w salonie maggie sottero w Warszawie, zeby zobaczyc jak w niej wygląda no i zamówiła, czekała ok 2 m-cy.

Offline izabelle13

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3688
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.09.2007
Odp: Kto kupował suknie w MADAME BLANCHE????
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Kwietnia 2009, 16:12 »
hmmm dziwne
Nawet bardzo...pierwsze słyszę...Na stronie MS można dowiedziec się wielu ciekawych rzeczy na przykład to, że ich suknie są sprzedawane TYLKO w autoryzowanych salonach w Polsce i na świecie (jest oczywiście lista salonów) oraz jest informacja że nie polecają zakupu przez internet :(
Na suknie MS otrzymuje się certyfikat autentyczności..............a rozbieżnośc cenowa też mnie zastanawia-jeśli wszystkie są oryginalne to w takim razie po co niektóre kobietki kupują MS za 4000-5000 skoro można kupic taką samą u Madame blanche w tak okazyjnych cenach...?

Offline paooolka

  • Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: Kto kupował suknie w MADAME BLANCHE????
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Kwietnia 2009, 20:43 »
o tym samym pomyslalam !
Il corpo è solo uno strumento. Il corpo senza lo spirito non ha nessun valore.

całkiem nowa JA

Offline izabelle13

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3688
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.09.2007
Odp: Kto kupował suknie w MADAME BLANCHE????
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Kwietnia 2009, 21:03 »
:)
Nie tak dawno poza tym słyszałam w jakiś ślubnych amerykańskich news-ach, że właśnie zaczyna się wszczynanie postępowań za ezprawne publikowanie projektów MS przez inne osoby, które zajmują się wykonywaniem kiecek na wzór-mam nadzieję że niedługo wezmą się i za polskie firmy tego typy(czyt.MB) ;)

Offline kaamila

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 841
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.07.2010
Odp: Kto kupował suknie w MADAME BLANCHE????
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Kwietnia 2009, 18:45 »
NO to wam teraz powiem.. suknia którą wysłali koleżance:PORAŻKA!!! Podobno oni jak sie okazało szyją te sukienki na podstawie zdjęcia, więc szkoda gadać :dno: :dno: :dno: :dno: suknia całkiem inna niż chciała a i klopoty jakies ma teraz ze zwrotem pieniedzy..szkoda, bo myslalam ze sie tanio kupi fajną suknie, pisze wam to zeby zadna z was sie nie oszukala.

Offline marta86star

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 347
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 18.07.2009
Odp: Kto kupował suknie w MADAME BLANCHE????
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Kwietnia 2009, 20:07 »

Tak myślałam. Nie ma co liczyć na super okazje.

Offline izabelle13

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3688
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.09.2007
Odp: Kto kupował suknie w MADAME BLANCHE????
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Kwietnia 2009, 20:27 »
Dokładnie trzeba byc ostrożnym-każda z nas chce miec suknie tanią i piękną-nieraz się udaje nieraz nie:(
Nieraz można spojrzec na allegro jak są wystawiane suknie na wzor Maggie Sottero-po prostu tragedia dziewczyny-laska ostatnio sprzedawała kieckę na wzór magie za bodajże 999 nie używaną(myślę że po prostu wstyd jej było ubrac ją do ślubu i chciała się jej pozbyc by zainwestowac w inna) a wyglądała jakby była owinięta taką typową firanką z motywami kwiatowymi-naprawdę dziewczyny uważajcie bo teraz jest masa takich firm które kuszą cenami dodatkami możliwoscia wymiany blablabla ................. pozdrawiam Was wszystkie:))

Offline anuuulka

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • data ślubu: 26.09.2009
Odp: Kto kupował suknie w MADAME BLANCHE????
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Kwietnia 2009, 00:21 »
czyli nasze złe przeczucia nie były bezpodstawne. .
Szkoda bo suknie bardzo mi się podobały, może po prostu poszukam dobrej krawcowej i uszyję ze zdjęcia

Offline oleandro

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2010
Odp: Kto kupował suknie w MADAME BLANCHE????
« Odpowiedź #20 dnia: 29 Kwietnia 2009, 16:30 »
kaamila uwazam ze Twoja wiadomsc jest baaaaardzo cenna! jak widac wszystkie piekne zdjecia umieszczane na Allegro przez takie firmy nie przedstawiaja w zaden sposob finalnego produktu.

Wspolczucia dla kolezanki! Daj znac czy udalo jej sie odzyskac pieniadze? Ma wystarczajaco czasu aby kupic nowa suknie, kiedy ma slub?

Offline kaamila

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 841
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.07.2010
Odp: Kto kupował suknie w MADAME BLANCHE????
« Odpowiedź #21 dnia: 29 Kwietnia 2009, 21:25 »
oleandro koleżanka suknie już kupiła, ślub ma w czerwcu, więc ok, ale stresu miała troche i suknie kupowała na szybko, bo wiadomo poprawki itd..Mam nadzieję że nikt już się nie nabierze u tego oszusta :boks_4: :ckm: :Kill: :boks1:

Offline izabelle13

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3688
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 8.09.2007
Odp: Kto kupował suknie w MADAME BLANCHE????
« Odpowiedź #22 dnia: 29 Kwietnia 2009, 21:46 »
Dokładnie trzeba uważac na takie firmy bo jedną decyzją można stracic trochę kasy i nerwów:((