Autor Wątek: plener ślubny Mokre/k. Mikołowa  (Przeczytany 1576 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline buraczek
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4406
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.06.2009
plener ślubny Mokre/k. Mikołowa
« dnia: 14 Lutego 2009, 21:25 »
dziś na pewnym forum znalazłam taki post:
kolo Mikolowa jest miejscowosc Mokre.. tam pewien Pan Alojz zagospodarowal teren na plenery slubne. Swoj sporej wielkosci ogrod podzielil na takie kwatery, i kazdej z nich jest inna sceneria, w jednej jest maly stawik z pomostem, w innym woz z sianem, w innej jeszcze hustawka na drzewie, w innym kawalek sciany wloskiego domku ze stylowymi lawkami, w jeszcze innej stary plot ze snopami siana, dyniami i garami na plocie. W sumie jest tego z 15 roznych scenerii. Wiem ze czesto jest nawet kilka par jednoczesnie i po porstu wymieniaja sie przechodzac z jednej lokalizacji do drugiej.
ten pan zostawił swoje gg i kiedy do niego napisałam, to się okazało że już nie ma namiarów do tego P.Alojza i stąd moja prośba: czy macie namiary na tego pana? stronkę internetową? jakieś zdjęcia? z tego opisu brzmi bardzo fajnie, proszę o kontakt jeśli ktoś może mi pomóc. Ewentualnie proszę namiary na podobne ogródki w województwie śląskim.

Offline fenger

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: plener ślubny Mokre/k. Mikołowa
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lutego 2009, 16:46 »
Jeden z gospodarzy prowadzi dokładnie taki ogród w Bujakowie k. Mikołowa. Trudno mi powiedzieć czy mieści się jeszcze w granicach administracyjnych Bujakowa czy nie.  W każdym razie trzeba zjechać w drogę między polami i wjechać w głąb ok 2 km. Przekaż tą informację Twojemu fotografowi, a on niech się dowie dokładnie.

Offline buraczek
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4406
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.06.2009
Odp: plener ślubny Mokre/k. Mikołowa
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Lutego 2009, 17:22 »
fenger a Ty skąd wiesz o tym ogrodzie? nie wiesz nic więcej? tzn. adres, telefon, cokolwiek... bo niektóre forumki kojarzą ten ogródek ale w Mokrym koło Mikołowa, nie wiem skąd te rozbieżności ???
niestety, dużo osób kojarzy to miejsce, ale nikt nie potrafi powiedzieć nic więcej...

Offline fenger

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: plener ślubny Mokre/k. Mikołowa
« Odpowiedź #3 dnia: 4 Marca 2009, 22:34 »
wiem stąd, że robiłem sam tam zdjęcia, ale generalnie z musu, bo takiej tandety nie znoszę - jechałem za kierowcą, bo to on wcisnął Młodym ten pomysł(ja miałem inne propozycje) - to normalna fabryka -para na parze i o zgrozo spotkałem tam dwóch znajomych z branży...

jak teraz obserwuję mapy google to mi wychodzi, że to jest Sośnia Góra k. Bujakowa - jadąc z Mikołowa ul. Wojska Polskiego wjeżdżasz w ul. Sosnową i jedziesz nią prawie do samego końca