e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: plener ślubny Mokre/k. Mikołowa  (Przeczytany 1291 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline buraczek Kobieta

plener ślubny Mokre/k. Mikołowa
14 Lutego 2009, 21:25
dziś na pewnym forum znalazłam taki post:
kolo Mikolowa jest miejscowosc Mokre.. tam pewien Pan Alojz zagospodarowal teren na plenery slubne. Swoj sporej wielkosci ogrod podzielil na takie kwatery, i kazdej z nich jest inna sceneria, w jednej jest maly stawik z pomostem, w innym woz z sianem, w innej jeszcze hustawka na drzewie, w innym kawalek sciany wloskiego domku ze stylowymi lawkami, w jeszcze innej stary plot ze snopami siana, dyniami i garami na plocie. W sumie jest tego z 15 roznych scenerii. Wiem ze czesto jest nawet kilka par jednoczesnie i po porstu wymieniaja sie przechodzac z jednej lokalizacji do drugiej.
ten pan zostawił swoje gg i kiedy do niego napisałam, to się okazało że już nie ma namiarów do tego P.Alojza i stąd moja prośba: czy macie namiary na tego pana? stronkę internetową? jakieś zdjęcia? z tego opisu brzmi bardzo fajnie, proszę o kontakt jeśli ktoś może mi pomóc. Ewentualnie proszę namiary na podobne ogródki w województwie śląskim.

Jeden z gospodarzy prowadzi dokładnie taki ogród w Bujakowie k. Mikołowa. Trudno mi powiedzieć czy mieści się jeszcze w granicach administracyjnych Bujakowa czy nie.  W każdym razie trzeba zjechać w drogę między polami i wjechać w głąb ok 2 km. Przekaż tą informację Twojemu fotografowi, a on niech się dowie dokładnie.

Offline buraczek Kobieta

fenger a Ty skąd wiesz o tym ogrodzie? nie wiesz nic więcej? tzn. adres, telefon, cokolwiek... bo niektóre forumki kojarzą ten ogródek ale w Mokrym koło Mikołowa, nie wiem skąd te rozbieżności ???
niestety, dużo osób kojarzy to miejsce, ale nikt nie potrafi powiedzieć nic więcej...

wiem stąd, że robiłem sam tam zdjęcia, ale generalnie z musu, bo takiej tandety nie znoszę - jechałem za kierowcą, bo to on wcisnął Młodym ten pomysł(ja miałem inne propozycje) - to normalna fabryka -para na parze i o zgrozo spotkałem tam dwóch znajomych z branży...

jak teraz obserwuję mapy google to mi wychodzi, że to jest Sośnia Góra k. Bujakowa - jadąc z Mikołowa ul. Wojska Polskiego wjeżdżasz w ul. Sosnową i jedziesz nią prawie do samego końca