Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 2166 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline margaret
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Witam
« dnia: 4 Lutego 2009, 09:12 »
Część mam na imię Gosia.  Razem z narzeczonym planujemy wesele na 2010 rok.  Planujemy wesele na 120 osób.  Dużo czytałam  na forum różnych opinii na temat sal na terenie Śląska i  najbardziej mi się spodobała w Czeladzi - Akademia Sztuki Kulinarnej - Anmark.  Bardzo ładnie ta sala wygląda, ma taką nutkę elegancji.  Sala jest z podestem dla zespołu, ale można krótkim korytarzem przejść do mniejszej sali i zrobić tam taneczną ale Pani powiedziała nam, że ktoś może nie dopisać więc spokojnie się zmieścimy do tańca, a wiadomo że wszyscy na raz nie tanćzą.  Wstępnie jesteśmy zapisani na 24 lipca  2010 r.  : koszt to 160 zł/os.  i przy podpisaniu umowy wpłaca się 10% z całości.  Alkohol, soki , napoje i ciasta we własnym zakresie.   Wiem, że torta, lody  zamawiają w Cukierni w Katowicach  "Kryształowa". 
Oglądałam również DOMINO w Czeladzi tez jest ładna ale wydaje mi się, że wnęka z boku która jest przeznaczona do tańczenia nie pomieści mi tyle osób, może się mylę. 

Offline martin77
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 12.04.2008
Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: 9 Lutego 2009, 23:45 »
witaj Gosia.  osobiście mam dobre wspomnienia z Anmark'iem, jedzenie zawsze przepyszne choć ostatnimi czasy troszke się obsługa popsuła ale mam nadzieję że do 2010 to nadrobią.  także osobiście (pod względem zadowolenia dla podniebienia)polecam Ci Anmark.  pozdrawiam:)

Offline oleandro

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1306
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: sierpień 2010
Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Lutego 2009, 14:30 »
 :hello: