Autor Wątek: Sukienka Cymbeline - pomocy:-)  (Przeczytany 3539 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
Sukienka Cymbeline - pomocy:-)
« dnia: 12 Września 2005, 12:04 »
Dziewczyny....mam prośbę....widziałam gdzieś kieckę Cymbeline (nie pamiętam za chiny ludu, gdzie ja to widziałam)....prosta, a do niej króciutkie bolerko z długaśnymi rękawami i kapturem....nie wiem jak nazywał się ten model, nie wiem z którego roku była kolekcja, na stronie Cymbeline nic takiego nie znalazłam. Może któraś z Was gdzieś widziała i pamięta gdzie....ja kompletnie nie pamiętam, a chciałabym wiedzieć jaki to model, żeby wiedzieć czego szukać w salonach....help :oops:  :)


Offline Sylvi

  • Administrator
  • maniak
  • *****
  • Wiadomości: 2118
  • Płeć: Kobieta
Sukienka Cymbeline - pomocy:-)
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Września 2005, 17:35 »
gdyby nie ten kaptur, to pomyślałabym, że mówisz o sukience, którą ja miałam ....

Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
Sukienka Cymbeline - pomocy:-)
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Września 2005, 10:28 »
Już namierzyłam tą kieckę....zadzwoniłam do Cymbeline w Poznaniu, babeczka wiedziała o którą kieckę mi chodzi i sprowadziła mnie na Ziemię......kiecka jest z kolekcji 2006, nie mają nawet jeszcze katalogu (będzie dopiero pod koniec pażdziernika), a jeżeli nawet pojawi się w sprzedaży w tym roku, to będą to okolice grudnia. :twisted:
Juz wiem, gdzie widziałam tą sukienkę....w ostatnim numerze kwartalnika "Moda na Ślub"....niestety nie znalazłam nigdzie w necie foty, żeby Wam pokazać (nawet na stronie Cymbeline nie ma), ale jeśli macie ten numer gazety, to kiecka jest na 223 stronie....
Mi w każdym razie pozostało szukać czegoś innego, bo:
1. nie mogę sobie pozwolić na czekanie na katalog do końća października, a na kieckę do   Bóg wie kiedy,
2. górale nie wiedzą ile ta kiecka może kosztować, pewnie i tak nie byłoby mnie na nią stać :wink:

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nakarmiłam swoją wyobraźnie i teraz mi sie wszystkie inne suknie przestały podobać :roll: Mam nadzieję, że mi to minie, bo przecież jest tyle innych pięknych.......


Offline agulkaaa
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8211
  • Płeć: Kobieta
  • MISIO 13.05.2007, MACIUŚ 21.10.2009
Sukienka Cymbeline - pomocy:-)
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Września 2005, 10:38 »
Cytat: "Agnieszka32"
Mam nadzieję, że mi to minie, bo przecież jest tyle innych pięknych.......

napewno znajdziesz coś równie wsapniałego
tak jest właśnie z dziewczynami zakochają się w jakiejś rzeczy a potem już na nic innego patrzeć nie chca hehehe :mrgreen:

Offline Pyrdulka

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 657
Sukienka Cymbeline - pomocy:-)
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Września 2005, 14:33 »
Cytat: "agulkaaa"
tak jest właśnie z dziewczynami zakochają się w jakiejś rzeczy a potem już na nic innego patrzeć nie chca hehehe

Czasami to prawdziwe przekleństwo i żyć nie daje!



Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
Sukienka Cymbeline - pomocy:-)
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Września 2005, 16:04 »
Cytat: "Pyrdulka"
Cytat: "agulkaaa"
tak jest właśnie z dziewczynami zakochają się w jakiejś rzeczy a potem już na nic innego patrzeć nie chca hehehe

Czasami to prawdziwe przekleństwo i żyć nie daje!



Ja też tak mam. :roll:



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077