e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Szukam barmana na wesele na "barman show"!!  (Przeczytany 10111 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline viola150 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 02.07.2011
Witam.  Poszukuję barmana na wesele który mógłby pokazać coś w stylu "barman show".  Chodzi o jakiś fajny pokazik, jeden może dwa w ciągu wesela.  Termin narazie odległy, chciałam się tylko zorientować czy kogoś znajdę. . .  Pozdrawiam  :)

Offline anulla_p Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 27-06-09
a możne napisała byś jeszcze o jakie miasto chodzi?? ??? dzięki

Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Offline viola150 Kobieta

• nowicjusz
Własnie zapomniałam dodać że chodzi o okolice Gniezna, woj.  wielkopolskie

Offline Olaa Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
Co znaczy "barman show" ?
Pokaz flair'u ? W sensie rzucanie butelkami i "efektowne" robienie drinków?
There is no such thing as an ending. Just a new beginning...

Offline viola150 Kobieta

• nowicjusz
Tak tak właśnie o coś takiego mi chodzi  :)

Offline Olaa Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
Termin narazie odległy, chciałam się tylko zorientować czy kogoś znajdę....
Spokojnie...

Offline viola150 Kobieta

• nowicjusz
Wiem wiem że narazie mam dużo czasu, ale chciałam się już rozjerzeć w ofertach. . .  A może znasz kogoś takiego??

Offline Olaa Kobieta

• Moderator
  • Chuck Norris
Znam, tylko musiałabym się w cenach zorientować.

Offline kobietka Kobieta

• maniak
na naszym weseleu był taki pokaz robiony przez mistrza Polski itp. itd...
gosciom sie podobało, zrobiło wrażenie rzucanie buetlkami, mieskzanie w powietrzu, ogien i takie tam bajery;)
niesttey, barman jest z okolic Tarnowskich Gór, woj. slaskie.

Offline oleandro Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: sierpień 2010
kobietka a ile miej wiecej trwa taki pokaz? ten barman daje pozniej gosciom do wypicia te drinki??? To byo by fajne :) Mozesz podac miej wiecej ile to kosztuje, orientacyjnie.

Offline viola150 Kobieta

• nowicjusz
lady_yes - byłabym bardzo wdzięczna za ceny i w miarę możliwości na namiary na barmana. . .
kobietka - a jeśli można wiedzieć to ile Was kosztował taki pokaz?? Ja też uważam że to jest super pomysł na wesele, dlatego zabrałam się już za poszukiwania

Offline kamyk4 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 12.10.2002
Rzecz jest swietna natomiast kosztowna. Ceny zaczynaja sie od 1400 do 2000 i w gore. W cenie zwykle jest ok 10 drinkow a pokaz trwa od 30-45 minut zwykle podzielony na dwa bloki. Ja juz bardziej sugeruje wynajac sobie barmana, zrobic osobny bar i serwowac tam damskie drinki z palemkami i inne kolorowe cuda.

Offline kobietka Kobieta

• maniak
witam, sorki, ze tak pózno odpowiadam
nasz pokaz trwał 15 min. i uwazam, ze jest to czas wystarczajacy na zadziwineie gosci no i zaprezentowanie przeróżnych, fikusnych figur i bajerów.
Nasz barman mieszał kolorowe, super drinki i rozdawał gosciom. świadek dostał cały dzbanek, by mógł porozlewac wszytskicm chętnym;)
pokazł skąłdał sie jakby z 3 części- muzyka w różnych klimatach, odpowiedni komentarz, światła i bardzo zabawny barman podobały sie każdemu:0
kosztowało nas to 200 zł:)

Offline MagdaMa Kobieta

• zapaleniec
a robił tylko pokaz? czy też później został na weselu i robił drinki? możesz mi podać na niego namiary?

Offline maja175 Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 02.05.2009
lady_yes czy mogłabyś podać koszty wynajęcia barmana i jakiś kontakt do takowego, proszę   :)

Offline oleandro Kobieta

• uzależniony
  • data ślubu: sierpień 2010
kobietka - 200zl to naprawde niewiele za taki pokaz!

Lady-yes ja rowniez poprosze na namiary kogos z okolic Szczecina.

Offline kobietka Kobieta

• maniak
MagdaMa nie został na weselu, bo my chcielismy tylko pokaz plus robienie drinków i czetsowanie gosci w trakcie pokazu.

Offline schenron Mężczyzna

• nowicjusz
a te 200 zł za pokaz to przypadkiem nie pomyłka ????  Bo ja słyszałem o zupełnie innych cenach.  Widziałem taki pokaz u znajomego na weselu no i się dopytywałem, no ale to zupełnie inne ceny były.   Poza tym uzytkownik kamyk4 zrobiła rekonesans i mówi, że ceny zaczynają się od 1500 zł.

kobietka - jesli to na serio było 200 zł, to ja chcę namiary na priv

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Podbijam temat do góry. Proszę o namiary na barmanów (pokaz w stylu flair).

Obojętnie czy to okolice Szczecina czy Łodzi, może się zgodzą dojechać za dopłatą.

Macie jakichś sprawdzonych barmanów? :)

Offline frezyjka81 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 10.10.2009
Dziewczynki!!!
Na moim weselu był pokaz barmański. Dodatkowo barman miał swój barek (zaopatrzony przez nas) i przygotowywał dla Gości drinki wg ich życzenia (był od początku do końca wesela - "załatwiła" mi go agentka ślubna). Pokaz trwał jakieś 15 minut. Było podrzucanie, podpalanie, podskakiwanie oraz wciągnięcie Gości  w zabawę. Barman był chyba z woj. łódzkiego (vice mistrz Polski 2006/2007). Za pokaz zapłaciliśmy 1200 zł(+alkohol). Dysponuję namiarami na niego. Gdyby ktoś chciał piszcie na priv.

Ps. Goście byli zachwyceni.

Offline Mysikróliczek

• Chuck Norris
Bardzo chętnie! Poproszę i namiary na Barmana i filmiki :)

A jak z dojazdem? Widzę, że jesteś ze Szczecina, opłaciłaś nocleg pewnie a za dojazd ile wziął? :)

Offline frezyjka81 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 10.10.2009
Mysikróliczku!!!
Całość kosztowała 1200 zł + alkohol (nie płaciłam ani za dojazd ani za nocleg). Zaraz wyślę ci namiary na priv!!!
Buźka!!!
 :-*

Offline pacyffka Kobieta

• nowicjusz
KobietkaMogłabym prosić o namiary nan tego barmana z tarnowskich gór, bo własnie kogoś takiego poszukuję, a jestem z Zabrza:)

Z góry dziękuję;)

Offline AnnaKropla Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 04.09.2010
ja również proszę o namiary na barmana z woj. śląskiego Plissss pliss

Offline marena84 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 13.08.2011r. g. 16:00 :)
Ja też ja też chce namiary na tego barmana ze śląskiego Kobietka to głównie prośba do ciebie  ;D

Offline polemika_schola Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 01.10.11r.
na targach ślubnych w Sosnowcu był taki pokaz, pewnie Nikratka ma na nich namiary

oglądałam sobie właśnie prezentacje na stronie Extreme Bar -u z Katowic - fajne ale mnie szkoda by było tyle kasy wywalić na barmana  ::)

Offline rmc Mężczyzna

• nowicjusz
Hej,
u nas na weselu będą barmani, którzy wsytępowali u mojego kolegi.  Byli bardzo wporzadku wiec chcielismy ich teaz na ansze wesele.

jak kto sbedzie chcial nr to prosze pisac na priv.