e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: czy ktos korzystal z agencji 2 serca?  (Przeczytany 2595 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline basiunia85

• nowicjusz
czy ktos korzystal z agencji 2 serca?
6 września 2005, 19:16
Witam,
prosze o opinie na temat tej agencji,szczegolnie tych ktorzy korzystali.Przyjaciele prosili by dowiedziec sie czegos przydatengo na forum, co mogloby pomoc im w podjeciu decyzji czy korzystac z firmy czy robic samemu.z gory dziekuje i pozdrawiam całe forum.Basia

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
6 września 2005, 22:28
osobiście nie korzystałam, ale zastanawiałm się kiedys nad tym (chyba przy okazji oglądania filmu "Powiedz tak" z J.Lo) i doszłam do wniosku, że skoro slub ma sie jeden w życiu, dzień tak szybko mija, wręcz przecieka przez palce, to wszystko zorganizujemy z moim ukochanym sami- tak, aby przedłużyć te cudowne chwile... :serce:
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline asiek

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.08.2004
6 września 2005, 23:15
Cytat: "demka"
skoro slub ma sie jeden w życiu, dzień tak szybko mija, wręcz przecieka przez palce, to wszystko zorganizujemy z moim ukochanym sami- tak, aby przedłużyć te cudowne chwile... :serce:

Dokładnie o to chodzi. Przedłużyć, przedłużyć ten czas. No ale są jeszcze kwestie finansowe i duża oszczędność, jeśli organizuje się wesele samemu.Bo rzeczą oczywistą jest to,że każda taka agencja chce na tym zarobić. Ale tak na marginesie,ja jestem Zosia-Samosia i jakoś wszystko muszę dopilnować sama,toteż sama wszystko organizowałam (tzn. łącznie z najbliższymi)

Offline Kornelia Kobieta

• użytkownik
7 września 2005, 13:57
My skorzystalismy z uslug tej agencji ale nie organizowali nam calego slubu. Zamowilismy u nich zaproszenia oraz dekoracje na slub ktora musieli specjalnie do nas dopasowac bo slub byl na powietrzu. Dostalismy tez zawieszki na alkohol za darmo. Wspolpraca ukladala sie bardzo dobrze. Obsluga mila i kompetentna. Moge z czystym sumieniem polecic.

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
7 września 2005, 13:58
Dziewczyny macie całkowitą rację! :)  My nawet bedziemy jedzonko i wszystkie produkty kupować sami. Tylko wtedy będę ieć pewność, że wszytko jest ok. :)

Cytat: "asiek"
ja jestem Zosia-Samosia i jakoś wszystko muszę dopilnować sama,toteż sama wszystko organizowałam (tzn. łącznie z najbliższymi)

Ja też jestem taką Zosią! :)

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
7 września 2005, 14:07
asiek napisał/a:
ja jestem Zosia-Samosia i jakoś wszystko muszę dopilnować sama,toteż sama wszystko organizowałam (tzn. łącznie z najbliższymi)

Ja też jestem taką Zosią!

to jest nas coraz więcej :wink:
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Agnieszka32

• phpBB Moderator
  • uzależniony
7 września 2005, 15:24
Z tymi kosztami, to nie jest tak do końca...organizowanie wesela poprzez agencje wcale nie musi oznaczać podniesienia kosztów imprezy. Agencje często maja układy z różnymi firmami świadczącymi usługi Slubne, często też maja podpisane długoterminowe umowy gwaramtujące im korzystne ceny. Może się więc okazać, że ten sam lokal wynajmowany samodzielnie będzie sporo droższy niż zarezerwowany przez agencję. Więc jeżeli ktos nie czuje sie na siłach zorganizować wesele, lub np. nie ma na to czasu, to agencja jest jak znalazł :) I wcale nie musi wyjśc drożej, a my mamy wtedy czas, aby oddać si ę samym przyjemnościom (fryzjer, makijaż, kosmetyczka, solarium itp. itd) :)

Offline Marta

• phpBB Moderator
  • Chuck Norris
7 września 2005, 15:41
Cytat: "Agnieszka32"
my mamy wtedy czas, aby oddać si ę samym przyjemnościom (fryzjer, makijaż, kosmetyczka, solarium itp. itd)

Kiedy ja myślę, że całe zorganizowanie ślubu i wesela od podszewki jest równie przyjemne, a nawet bardzo satysfakcjonujące i to o wiele bardziej niż fryzjer, solarium itd.
A przede wszystkim są to sprawy, które robi się tylko jeden, jedyny raz w życiu!
A do fryzjera czy kosmetyczki zawsze można wpaść kiedy tylko się chce! :)

Offline demka Kobieta

• Chuck Norris
7 września 2005, 17:03
Cytat: "Marta"
Kiedy ja myślę, że całe zorganizowanie ślubu i wesela od podszewki jest równie przyjemne, a nawet bardzo satysfakcjonujące i to o wiele bardziej niż fryzjer, solarium itd.
A przede wszystkim są to sprawy, które robi się tylko jeden, jedyny raz w życiu!

zgadzam sie z Martą :D Przygotowania slubne to super przezycie :D
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline agulkaaa Kobieta

• Chuck Norris
11 września 2005, 12:48
zgadzam się z dziewczynami organizowanie wesela to czysta przyjemnośc
w agencji 2 serca byliśmy żeby się rozejrzeć za dekoracją obsługa bardzo miła , mają bardzo duży wybór zaproszeń i dekoracji
ale wesela nie dam zorganizować obcej osobie ja musze wszystko sama :)