Autor Wątek: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)  (Przeczytany 11171 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline katii4

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • SZCZĘŚLIWA.........:)
  • data ślubu: 18.07.2009
18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« dnia: 29 Stycznia 2009, 12:37 »
Ja już zaczęłam odliczanie od 01. 01. 2009 r a ślub 18. 07. 2009 mam załatwione:
-sala Hotel gościniec w Stargardzie
-zespół NIGHT BAND ze STARGARDU
-kamerzysta Pan Rysiu M ze Stargardu(ślicznie nagrywa, kocha to co robi. . . :))
-fotograf ze Szczecina STUDIO Hasel
-kosmetyczka ze Szczecina pani Sylwia K.
-suknia Centrum Mody Ślubnej -Szczecin
-jeszcze została reszta do pozałatwiania:): fryzjer,obrączki, buciki. . . . kwiatuszki itp. . . . Ale nie mogę się doczekać juz tego dnia. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . odliczam odliczam odliczam. . dziś już 29. 01. 2009. . . . jutro 30. 01. 2009. . . itd. . . :) pozdrawiam wszystkich na forum

Offline Olucha

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6455
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11 lipiec 2009r.
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Stycznia 2009, 12:55 »
Jestem  ;)

teraz fotki i opowiadaj jak to wszystko było  :)

Offline evelaz

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2991
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Stycznia 2009, 13:21 »
jestem jako 2 :) opowiedz nam o Was i czekamy na duuużo zdjęć :)

Offline madzia_n

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 20831
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Stycznia 2009, 14:23 »
To i ja się dołączę :D
Jakoś nawet spóźniona nie jestem za bardzo :skacza:
Czekamy na więcej, jak się poznaliście i w ogóle? :)


Offline paooolka

  • Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Stycznia 2009, 14:34 »
to ja tez jestem ! :)
Il corpo è solo uno strumento. Il corpo senza lo spirito non ha nessun valore.

całkiem nowa JA

Offline amika

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2586
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12 kwiecień 2009
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Stycznia 2009, 19:55 »
i ja sie melduję  ;)
 
 

Offline Olka1983
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1406
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.07.2009
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Stycznia 2009, 20:48 »
witam serdecznie....... dołączam sie do odliczania...... jak ty bedziesz mowic TAk ja bede juz zonka caly tydzien ;D buuuziaki

Offline katii4

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • SZCZĘŚLIWA.........:)
  • data ślubu: 18.07.2009
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Stycznia 2009, 11:59 »
 a no witajcie:) dziewczynki. Cieszę się że tak miło mnie przywitałyście ;)!!!!!!! a no więc zacznę może od tego iż zanim poznałam mojego ukochanego człowieczka o imieniu Tomuś. . . . . . . .  od 6 lat byliśmy sami z Moim ukochanym synkiem Mateuszkiem(najważniejsze mielismy siebieeee:)). Ale przyznam szczerze ,że bycie tak samemu bez tej drugiej połówki jest smutne. . . . . nie ma się do kogo przytulić -a wieczorkiem z kim pozgrzytać:) ale wy zresztą sami wiecie o tym znakomicie:).  No to dalej. . . .  A było to 5 lat temu- dokładnie 02. 02. 2004 (niedługo 5 rocznica)- Pewnego dnia a dokładnie w dniu w którym dostałam wypowiedzenie z pracy :'(-postanowiłam ze założe sobie internet(kompa miałam w domku ale od kilku miesięcy stał w sumie bezużyteczny i pokryty kurzem:).  Pomyślałam,że jak posiedzę sobie na zwolnieniu w domku( bo jak tylko dostałam wypowiedzenie to załatwiłam sobie zwolnienie. . . :)), to będę miała czas poklikać ,a no w sumie nauczyć się klikać tak naprawdę:)! I stało się! Mam internet-hura.  I zaczęłam uczyć się pierwsze co zrobiłam to weszłam na czata na wp, i napisałam JESTEM NOWA KASIA ZE STARGARDU:), no i ON. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . cdn:) przepraszam dziewczynki ale dalej napisze wam później dziś mam egzamin na Uniwerku musze trochę poczytać.  pozdrawiam papaptki

Offline madzia_n

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 20831
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Stycznia 2009, 15:54 »
Buziaki piątkowe! :)  :-* :-* :-*

Czekamy na ciąg dalszy ;D ;D ;D I może jakąś foteczkę waszą? :)


Offline wiśniowa

  • forumowy
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9444
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30.05.2009
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Stycznia 2009, 15:57 »
i ja się przyłączam katii 4 :) powodzenia na egzaminie !!

Offline hania3033

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 12812
  • Płeć: Kobieta
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Stycznia 2009, 16:14 »
witaj kati :) dołączam i ja :) co było dalej?? co dalej co dalej?? ;D  :tupot: :tupot: :Tuptup: :Tuptup: :tupot: :tupot:

Offline mikoala

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3534
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #11 dnia: 31 Stycznia 2009, 22:09 »
to i ja się dołączam do odliczania i czekam na dalszy ciąg histori i na fotki

Offline Iga_

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 362
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Stycznia 2009, 23:30 »
helloł,  ;D będę czytać, pisać, doradzać jak tylko bedę potrafila najlepiej

Offline Fasolek
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4022
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2009
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Stycznia 2009, 23:36 »
Witaj kati! ;D I co dalej? :tupot: :tupot: :tupot:
Max 13 wrzesień 2009
Leoś 30 maj 2011

Offline Olka1983
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1406
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.07.2009
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #14 dnia: 1 Lutego 2009, 19:37 »
no wlasnie..... i co dalej? czekamy niecierpliwie     :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot: :tupot:      

Offline katii4

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • SZCZĘŚLIWA.........:)
  • data ślubu: 18.07.2009
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #15 dnia: 1 Lutego 2009, 21:11 »
DZIĘKUJĘ wiśniowa -egzamin pomyślnie zakonczony!!!!!można się troche teraz zrelaksować:)!!!     to lecimy dalej. . . . . . . . . . . . . . . . .              weszłam na czata na wp, i napisałam JESTEM NOWA KASIA ZE STARGARDU:), no i ON.  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .
Odezwał się pierwszy Cześć. . . . . i tak rozpoczęła się znajomość od kliknięcia:),potem rozmawialiśmy na gg a następnie umówiliśmy się po czterech dniach o godz 20 (06. 02. 2004) -miałam odebrać obiecaną płytkę zespołu Bajm-która nagrał mi Tomuś:).  Oczywiscie spóźniłam się na spotkanie przyszłam 20. 15 ale tajemniczy chłopak czekał na mnie pod sklepem" żabka"-Kasia jestem:) Tomek:) - ale po zapoznaniu okazało się jednak, że to nie mój typ. . . . nie tak wyobrażałam sobie mojego znajomego zza kompa:)!!!Nieważne- po dosłownie ok. 5 min rozmowy powiedziałam mu że przepraszam  nie mam czasu rozmawiać bo koleżanka czeka na mnie w domku zabrałam płytkę podziękowałąm i cziussss:). Przyszłam do domu i wieczorkiem siadłam do komputera i oczywiscie kto był na gg ?Tomuś:) no a jak . . . - zaczęliśmy pisać. . . pisało nam się świetnie rozumieliśmy się przez klawiaturę znakomicie. . . . . drugi dzień znowu klikaliśmy i tak kolejny kolejny i następny ranek" Dzien dobry" - CODZIENNIE pisałam ja, a on jak tylko wracał z pracy pędził niczym tiger do kompa by zobaczyć czy go powitałam na śnidanko. W końcu nadszedł dzień i musiałam powiedzieć mu że nie jestem sama ale mam synka:) przyjął to naprawdę spokojnie i powiedział ze dziecko to żaden problem i właśnie tymi słowami po raz pierwszy ujął mnie lekko. . . . . . . .  Może to zabrzmi śmiesznie ale w końcu po kilku dniach klikania wybraliśmy się na wspólny spacer do Tesco:)-było całkiem przyjemnie-rozmawiało mi się z nim cudownie ,sympatycznie superancko ale mimo wszystko czułam nadal jakoś że to nie ten typ. . . . . !I tak trwało kilka następnych dni . . . . klikanie. . .  klikanie klikanie  do 24 do 2 w nocy, potem wspólne balety. . . i w końcu zaprosiłam go do domku na herbatkę. . przyszedł przyniósł duużą czekoladę dla Mateuszka:)- było sympatycznie Mati polubił go odrazu !!!Tomuś zreszta, też bardzo lubi dzieci. . a wogóle jest ciepłym , dobrym i czułym człowiekiem:)!Dzieci to wyczuwają!!!!!
I jakoś tak uciekał dzien za dniem przychodził do mnie czasami , rozmawialiśmy dużo przez komputer i czas biegł. . . . . okazało się że był już kwiecień i nastąpił kryzys naszej przyjaźni -jak ja to nazywałam PRZYJAŹNI-no tylko ze dla mnie to była tylko przyjaźń bo dla niego coś więcej. . . . i tu pojawił się problem. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Offline hania3033

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 12812
  • Płeć: Kobieta
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #16 dnia: 1 Lutego 2009, 21:16 »
Oooojjj... problem ???  :tupot: :Tuptup: :tupot: ;D

Offline paooolka

  • Niufomaniaczka
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 8987
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 05.09.2009
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #17 dnia: 1 Lutego 2009, 21:18 »
oj chcemy wiedziec!
Il corpo è solo uno strumento. Il corpo senza lo spirito non ha nessun valore.

całkiem nowa JA

Offline madzia_n

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 20831
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #18 dnia: 1 Lutego 2009, 22:13 »
I co, i co było dalej?  :tupot: :tupot: :tupot: :tupot:


Offline Iga_

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 362
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #19 dnia: 2 Lutego 2009, 09:15 »
 :tupot: :tupot: :tupot:

Offline mikoala

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3534
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #20 dnia: 2 Lutego 2009, 10:05 »
Ale nas trzymasz w niepewnosci pisz co dalej  :tupot:

Offline katii4

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
  • SZCZĘŚLIWA.........:)
  • data ślubu: 18.07.2009
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #21 dnia: 2 Lutego 2009, 11:12 »
Bo on pokochał mnie a ja niestety bardzo ale to bardzo go TYLKO  polubiłam ,ale tylko polubiłam........uwielbiałam z nim spędzać czas, śmiać sie rozmawIać ale nic więcej, TRAKTOWAŁaM GO JAK PRZYJACIELA ......nie wyobrażałam sobie by mogło nas łączyć coś więcej............TYLKO PRZYJAŹŃ. ehhh   Pisałam że nastapił kryzys...a no tak inny materiał zawrócił w mojej głowie i niestety Tomuś zszedł na dalszy plan . musiałam mu powiedzieć -odważyłam się to zrobić jedynie przez komputer że juz nie bedzie tak jak zawsze że juz nie będzie tak samo jak dawniej...on nie mógł się z tym pogodzić i przeżył to bardzo. powiedziałam mu że juz nie mam dla niego czasu że nie bedziemy juz się tak często widywac....i przez kolejne trzy tygodnie jedynie klikaliśmy...Tomuś nie wgłebiał się pytając dlaczego czmu a jak to?.....cisza A ja miałam swój "nowy materiał" swój świat........do czasu KIEDY ROZSTALIŚMY SIE  z tym nowym A NIE TRWAŁO TO DŁUGO....ok.1 msc.Najdziwniejsze jest to że kiedy byłam smutna i miałam problem to klikałam właśnie z Tomusiem.....a żeby było śmiesznie to opowiedziałam mu wszytko o problemie z 'nowym"a on mnie pocieszał podnosił na duchu...mówiąc że taki facet nie jest mnie wart...itp....BOŻŻe jak sobie to teraz przypomnę to br....co mój Tomuś musiał przeżyć?!!!NO nic ....nastąpił koniec  z nowym, ale z MOim przyjacielem klikałam dalej jak zawsze......aż znowu umówiliśmy się na spotkanie.....był Maj długi weekend..poszliśmy na spacer .....rozmawialiśmy bardzo długo....i znowu zaczęło się.....przychodził do mnie długo siedzieliśmy czasami na poczatku nawet do 23....potem do 24 potem do 1 w nocy i nie mogliśmy się rozstać....rozmawiając o wszystkim .Czas który spedzaliśmy razem nie byliśmy w stanie zatrzymać...tak szybko uciekał.......i tak codziennie od Maja 2004 dzień do dnia Tomuś po pracy przychodził do mnie i tak juz razem spędzaliśmy czas.....ja jednak uparcie trwałam przy swoim ze był moim największym przyjacielem.....i tak było!!!:). W wakacje Zdecydowaliśmy się na wspólny wyjazd nad morze do Swinoujścia , tatuś mój pożyczył nam autko i pojechaliśmy we troje......było cudownie.opalanko, plaża zwiedxzanie...cztery dni minęły nie wiedomo kiedy. I stało się po powrocie z wakacji zrozumiałam że Ja GO Kocham....!!!!i  TAKK DO DZIŚ.....nie minęły dwa miesiace zamieszkaliśmy razem....z rodzicami moimi , którzy nie mieli nic przeciwko polubili Mojego Tomusia-on nie da się nie lubieć to jest taki cudowny człowiek taki troskliwy opiekuńczy .................i mieszkaliśmy sobie z rodzicami snując plany o przyszłosci....rozumieliśmy i rozumiemy się bez słów....Naprawdę ta miłość przyszła domnie tak niespodziewanie , ciesze się że spotkała mnie właśnie taka miłosć do któej musiałam dojrzeć ale jak to mówią-jest takie powiedzenie ale zabardzo dobrze go nie pamiętam ale jakoś leci tak- "dobrze jest gdy kobieta mężczyżnie obiecuje najpierw przyjaźń....bo potem miłość zrodzi się sama"(moze coś przekręciłąm:)).Teraz jest cudownie..........po dwóch latach mieszkania z rodzicami jesteśmy na swoim kupiliśmy mieszkanko i zdecydowaliśmy się na dziecko Jest nasz czwórka...urodziła nam się córeczka !!Takze mamy córcie i synka JEST PIĘKNIE I OBY TRWAŁO TAK DO KONCA ŻYCIA...CÓRCIA MA JUZ DWA LATKA.......................................................................POZDRAWIAM I OTO TAK KONCZĘ MOJĄ OPOWIASTKĘ....NA KONIEC DODAM IŻ W KONCU DOJRZELIŚMY DO DECYZJI Ślubowania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline buffy85

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 371
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19.09.09
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #22 dnia: 2 Lutego 2009, 11:30 »
odnalazlam Twoje odliczanko-takze spozniona (jak zwykle  ???) ale sie melduje :)

bardzo fajna opowiesc :))) a Twoj Tomek bardzo wytrwaly :)
moze jakies foteczki teraz??
i jak wygladalo to dojrzewanie do decyzji o slubie? byly jakies zareczyny?? :))

Offline mikoala

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3534
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #23 dnia: 2 Lutego 2009, 11:55 »
Ale TOmek naprawdę mocno Cie kocha że mimo wszystko wytrzymał tak długo jako przyjaciel, wytrzmał "nowego"!

Offline Iga_

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 362
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #24 dnia: 2 Lutego 2009, 13:01 »
podziwiam go... musi mieć facet zawzięcie i kochać cię szalenie

ale fajowo, że jesteście w czwórkę w swoim domeczku  :ok:

Offline Fasolek
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4022
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2009
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #25 dnia: 2 Lutego 2009, 13:42 »
Ale uparciuch z tego Twojego Tomkeczka ;)
Max 13 wrzesień 2009
Leoś 30 maj 2011

Offline madzia_n

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 20831
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22 sierpnia 2009
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #26 dnia: 2 Lutego 2009, 15:23 »
Super że to się tak wspaniale skończyło :)
Czytając Ciebie miałam wrażenie że opowiadasz o mnie i o A. - też na początku przez długi czas byliśmy "tylko  przyjaciółmi" ;)

Buziaczki poniedziałkowe :)  :-* :-* :-*


Offline evelaz

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2991
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #27 dnia: 2 Lutego 2009, 17:10 »
fajna historia,ale Twój Tomuś musiał być cierpliwy. :) jak widać opłaciło się :) może wkleisz nam zdjęcia Waszej czwórki ;D

Offline hania3033

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 12812
  • Płeć: Kobieta
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #28 dnia: 2 Lutego 2009, 17:37 »
Och... Cóż za historia... Myślę że Tomek musi Cię bardzo bardzo mocno kochać ;D I czekam na zdjęcia całej czwóreczki :D

Offline margolka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3579
  • Płeć: Kobieta
Odp: 18.07.2009- już mi niosą suknię z welonem....:)
« Odpowiedź #29 dnia: 2 Lutego 2009, 17:56 »
Piękna historia!  :Wzruszony:
Mogę i ja dołączyć do odliczania ?