e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: "nie masz zezwolenia na wyszukiwanie wiadomosci"??dlaczego??  (Przeczytany 4040 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline agneska21 Kobieta

mam pytanko chcialam dzisiaj cos wyszukac i wyskoczyl mi komunikat, ze wystapił błąd -nie masz zezwolenia na wyszukiwanie wiadomosci?Dodam ze jestem zalogowana, wiec powinnam miec dostep chyba do tej funkcji, czy sie myle. O ile dobrze pamietam kiedys szukalam informacji i bylo wszystko ok, wiec zastanawiam sie co sie stalo??

Offline baska98 Kobieta

mam ten sam problem...

dziewczyny chodzi o to, ze serwer bardzo wolno chodzi i zibi ostatnio pisal, ze niektore fukcje na forum nie beda przez jakis czas funkcjonowaly zeby w ogole forum chodzilo. wiele razy w ciagu dnia w ogole nie mozna bylo wejsc na forum.

No dobrze jakis czas przezyje bez tego, a w dodatku nikt mi nie bedzie mogl zarzucic , ze nie korzystam z funkcji szukaj jak powiele watek:DDD hehe

dziekuje za odpowiedz!

moze lepiej bedzie jak najpierw przejrzysz odpowiednia rubryke tematyczna, zamiast otwierac nowy watek. to pewnie tez powoduje ze serwer wolniej dziala.... chociaz ja sie na technice nie znam  ;D moze dajmy administratorom troszke czasu zeby mogli usprawnic serwer. powodzenia w szukaniu  :)

To taki zarcik tylko byl:)Zawsze staram sie wszystko przejrzec i najpierw znalezc odpowiedz zanim sama zadam pytanie:)Poza tym jestem juz tu od sierpnia, wiec troche sie juz orientuje co gdzie mozna znalezc. . . ale dopiero dzisiaj postanowilam cos napisac po zapoznaniu sie z calym forum:)Pozdrawiam

wiem, ze to byl zarcik. napisalam to w razie gdyby ktos inny wpadl na podobny pomysl i rzeczywiscie chcial go zrealizowac  ::)

Offline anyta83 Kobieta

Mi to wyszukiwanie bardzo by pomogło, bo nie mogę tu znaleźć tego czego szukam, a wiem, że to gdzieś tu jest:)

Offline ela Kobieta

A co szukasz ? Moze pomogę ?

Offline kamyk4 Kobieta

Mam ten sam problem a szukam wykonywania girland z balonow. Podobno Kaha o tym gdzies pisala. Tylko blagam nie pisz mi ze jest to w dekoratorni-poradach bo tam jest kilkadziesiat stron a ja mam modem i przez to nie brzebrne! Wiec jesli to jest w tym watku to moze z pozycji moderatora mozesz mi podac dokladnie ktora to strona? Bede bardzo wdzieczna bo od kilku dni probuje przeszukac forum i nie dziala! Zglaszanie bledow tez nie dziala:(

Offline anyta83 Kobieta

ela! Szukam jakiś opinii o Motelu w Maszewie. . .
Podobno jest ich dużo ja jednak znalazłam dwie relacje jedynie. . . a bardzo mi zależy na tym. .  jeśli możesz mi jakoś pomóc to super. . .  Czekam na info!

Offline ela Kobieta

kamyk4proponuję jednak przeszukać wątek "DEKORATORNIA" bo prawdopodobnie o balonach tam jest :) A ma tylko 32 strony , to niedużo :) ...18 i 19 strona masz girlandy .

anyta83    a ja widzę że juz chyba znalazłaś jakis watek o Maszewie .

Mi też jest cięzko bez wyszukiwarki coś wygrzebac   :-\
« Ostatnia zmiana: 7 Lutego 2009, 22:25 wysłana przez ela »

Offline kamyk4 Kobieta

Kochana Elu, mi sie jedna strona forum otwiera ok 1 minuty. Policz ile czasu potrzebuje do otwarcia calego watku, dodaj do tego czas przeczytania strony i juz bedziesz wiedziec skad moja frustracja!

Offline anyta83 Kobieta

Tak, tak  znalazłam wątek, ale wolałabym znaleźć jakieś opinie:/
No, ale jakoś sobie muszę poradzić:)
Pozdrawiam!

Offline emilkab2 Kobieta

Witam serdecznie użytkowników forum, chciałabym się dowiedzieć z tej "skarbnicy wiedzy" paru rzeczy jednak gdy próbuję skorzystać z opcji "szukaj" pojawia się komunikat, że nie mam pozwolenia na przeszukiwanie forum.  Jak to zmienić i móc uzyskać odpowiedzi , na nurtujące mnie pytania ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Offline Anjuschka Kobieta

Emilkab2

Tutaj masz odpowiedź:

Opcja wyszukiwania na forum jest tymczasowo niedostępna do czasu migracji na nowe maszyny. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o odrobinę cierpliwości.