e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: makijazystka Sylwia Kochelska  (Przeczytany 7313 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline katii4 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 18.07.2009
makijazystka Sylwia Kochelska
26 stycznia 2009, 22:11
prosze o jakieś namiary na wizażystki w szczecinie lub w stargardzie.  potrzebuję makijaż na ślub.  dziękuję

Offline martyna-1984

• nowicjusz
  • data ślubu: 09.05.2009
Nie wiem czy interesuje Cię jeszcze odpowiedź na to pytanie, ale robiłam u niej makijaż próbny.  Wszystkim się bardzo podobało, choć ja sama nie do końca byłam przekonana - makijaż wydawał mi się zbyt mocny.  Zrobilam sobie parę zdjęć i okazało się, że na zdjeciach bardzo ładnie wygląda.  W dniu ślubu tez będę się u niej malować.

Offline mushika Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 30-05-2008
Ja miałam próbny makijaż u Pani Syliwii i mogę gorąco polecić! Pełen profesjonalizm!

Offline Kamila349 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 01.08.2008
Mnie do ślubu malowała właśnie Sylwia.  Powiem jedno, jeśli ktoś chce tego dnia poczuć się jak prawdziwa księżniczna to polecam jej usługi.  Z tego co wiem, ona pracuje też przy sesjach z profesjonalnymi modelkami więc to mówi samo za siebie  :)

Offline szpileczka

• nowicjusz
  • data ślubu: 04.07.2009
Mi jakiś czas temu wykonywała pani Sylwia próbny makijaż.  Niestety rodzinie nie spodobał się.  Być może dlatego, że na co dzień nie maluję się mocno (ja tylko rzęsy, fluid, puder, błyszczyk w kolorze beżu).  Chciałam, by wykonała mi tak, że będę delikatnie mieć podkreśloną urodę, z podkreśleniem moich oczu.  Błyszczyk był w miarę ok, choć słodko różowy. .  Niestety oczy nie byly dobre.  Wyglądałam jak bym szła do dyskoteki. . .  albo jeszcze gorzej gdzie indziej. . .  Generalnie oczy miałam zbyt mocno podkreślone. . .  Pod koniec dnia zauważyłam, że stan mojej skóry nie wygląda najlepiej, czyli podład i puder nie bardzo został zaakceptowany przez moją twarz.  Nie wiem, może gdyby pani Sylwia zrobiła mi inny makijaz, to wyglądałabym lepiej.  Generalnie to niebardzo jestem zadowolona. . . . . . . .  i teraz mam problem, bo ślub mi się zbliża, a ja nie ma makijażystki.  Rodzina mi powiedziała, że chyba najlepiej będzie jak sama się pomaluję. .  no i mam problem.  Szukam więc dalej czy ktoś inny zrobi mi ładny, delikatny  makijaż.

Offline marta83 Kobieta

• bywalec
    • Relacja
  • data ślubu: *  09.05.2009   *
Z tego co wiem to missmax sie u niej malowala. Na zdjeciach wygladala pieknie  ;D

Offline paola_k5 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 01.08.2009
Ja tez mialam makijaz probny u Pani Sylwi :)
Zanim zaczela mnie malowac, wypytala sie o wszystko jakie kolory lubie, jak sie maluje na codzien, jaki kolor koszuli bedzie mial przyszly maz na slubie, jaki kolor wiazanki bede miala... Przedstawila mi swoje opcje i umalowala :) bardzo mi sie podobalo, oczy mocniej zaakcentowane, ale calosc utrzymana w delikatnosci...  Pomimo tego, ze makijaz byl bez utrwalaczy trzymal sie bardzo dlugo.. Bez wahania na 01.08.09 umowilam sie na makijaz slubny i odrazu zapisalam moja mame :)

Offline aagatkaa Kobieta

• Chuck Norris
hej dziewczyny!
A zakład pani Sylwi miesci się w Szczecinie czy Stargardzie?
Proszę o jakieś namiary, np. ulicę. Może być na priv ;)
Z góry dziekuję!
Pozdrawiam

Offline polamiss31 Kobieta

• nowicjusz
salon - Szczecin, dojeżdża do domu - na terenie zachodniopomorskiego
pozdrowionka ;)

Offline olenka83 Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 26.06.2010
a jakie są ceny za próbny oraz slubny?

Offline paola_k5 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 01.08.2009
ja za probny placilam 50zl
za slubny bede placic 100zl plus dojazd do Polic 50zl

Offline maciejka85 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 21 sierpnia 2010
ja robiła makijaż próbny do ślubu i byłam bardzo zadowolona, polecam

Offline katekol

• nowicjusz
  • data ślubu: 4.09.2010
makijazystka Sylwia Kochelska
14 lipca 2010, 00:50
Witam kochane dziewczyny,
Czy ktos moze sie wypowiedziec na temat makijazów wykonywanych przez P.  Sylwie? Mam zamiar umowic sie na makijaz próbny i niewiem czego sie spodziewac.  Czy warto  sie umawiac?????

Offline chlebosia Kobieta

• Mąż i żona to jedna dusza w dwóch ciałach...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.08.2008
Odp: makijazystka Sylwia Kochelska
14 lipca 2010, 14:11
to jest Pani która maluje  w studiu urody?

Offline katekol

• nowicjusz
  • data ślubu: 4.09.2010
15 lipca 2010, 12:46
szczerze to niewiem, umowilam się na makijaz probny u P.  Sylwi w domu.

Offline chlebosia Kobieta

• Mąż i żona to jedna dusza w dwóch ciałach...
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 16.08.2008
15 lipca 2010, 14:34
Ale to raczej ta sama. jak dla mnie maluje super. robiła mi też makijaż permanentny, ma fajne wyczucie kolorów i jest b.miła. ja polecam

Offline Stelek Kobieta

• zapaleniec
  • data ślubu: 04.09.2010
17 sierpnia 2010, 13:19
I jak makijaż u Sylwii, bo też jestem z Nią umówiona. Jesteś zadowolona?  :)

Offline emilkab2 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 17.10.2009
25 sierpnia 2010, 21:43
Ja w tamtym roku skorzystałam z usługi Pani Sylwi, najpierw próbny i po nim zdecydowałam się na ślubny. Bardzo fajnie się współpracowało, powiedziałam o czym myślę, pani Sylwia wykonała najpierw lekki makijaż, a później jeszcze wersję z mocniejszym kolorem cieni. W dniu ślubu zdecydowałam się na coś pośredniego :).  Zostały zrobione zdjęcia, żeby móc później odtworzyć to czego oczekiwałam.  Osoba bardzo punktualna (prawie ja się spóźniłam) i kontaktowa. Ceny chyba standardowe

Offline Rita010 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 18.06.2011
26 listopada 2010, 22:24
Tez zastanawiam sie nad makijazem zrobionym przez p. Sylwie. Mam pytanie jak u niej z terminami, ile wczesniej nalezaloby sie umowic?

Offline Rita010 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 18.06.2011
A ile wczesniej sie do niej umawialuscie?

Offline ASAFI Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 10.09.2011
3 grudnia 2010, 13:54
Rita010   najlepiej zadzwoń do p. Sylwii i się jej zapytaj. Jej strone internetową jak i numer telefonu znajdziesz w necie,wystarczy w wyszukiwarke wpisac jej imię i nazwisko