Autor Wątek: Dziewczyny mieszkajace w Wielkiej Brytanii  (Przeczytany 11033 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anulla_p

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6506
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27-06-09
Dziewczyny mieszkajace w Wielkiej Brytanii
« dnia: 22 Stycznia 2009, 11:19 »

Przekopiowałam się z różności...
W dniach 20-22 lutego w Londynie odbędzie się Wedding Show. Bilety z tego co się orientuję około 12£. Miejsce to hala Olympia przy stacji metro Kensington (Olympia). Dojazd linią metro district line. Dla zainteresowanych wklejam linka http://www.eco.co.uk/visitors/whatson/consumer/2009/thenationalweddingshow09/



Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Morgan
  • Gość
Odp: Dziewczyny mieszkajace w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Lipca 2009, 18:17 »
anulla byłas?:))

Offline anulla_p

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6506
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27-06-09
Odp: Dziewczyny mieszkajace w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Lipca 2009, 22:22 »
byłam,
a co się stało? przecież Ty już dawno po ślubie Morgan  ;D



Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Morgan
  • Gość
Odp: Dziewczyny mieszkajace w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Lipca 2009, 09:02 »
hihihi to nic nie szkodzi :) ja lubie takie rzeczy oglądac ;))) myślałam, że więcej osob sie tu odezwie i jakas relacja będzie ;))
jak to wygladało w Londynie?:)) ja chetnie bym sie tam zjawila, ale brak czasu niestety ;)

Offline anulla_p

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 6506
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27-06-09
Odp: Dziewczyny mieszkajace w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Lipca 2009, 15:36 »
muszę Ci powiedzieć, że nic specjalnego, trochę się rozczarowałam. Wielki biznes i każdy uważa, że jego produkt jest najlepszy na świecie. Prawie nic nie można było kupić, pozostawała tylko możliwość zbierana wizytówek. Jedno co mi się udało to zakup srebrnych czekoladek w kształcie serduszek. Z Londynu (bo w sumie to mnie interesowało) były może dwie firmy. Zbyt mało miejsca na za dużo ludzi (kobiet). Jednym słowem porażka. Wiem co mówię bo kilka lat z rzędu targi odbywały się w innym miejscu na innych halach wystawowych i było o niebo lepiej jeśli chodzi o przestrzeń. Hala wystawowa na Earl's Court 2, gdzie było to organizowane wcześniej jest dwa raz większa i przede wszystkim nowsza.

Morgan naprawdę nic nie straciłaś, ale jak się uprzesz to w przyszłym roku też będzie  ;)



Dlaczego kobiety mają zawsze tak dużo obowiązków? Bo głupie śpią w nocy to im się zbiera

Morgan
  • Gość
Odp: Dziewczyny mieszkajace w Wielkiej Brytanii
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Lipca 2009, 15:45 »
A widzisz ja myslalam ze sobie poogladac mozna sporo no bo wkoncu to wielki Londyn hehe ... a jednak NIE :) Nie wiem czy w przyszlym roku sie upre bo juz dzidzia bedzie na swiecie wiec pewnie pod tym katem bede szukala czegos jakis imprez czy cus ;))

serdecznie Cie pozdrawiam :))