e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Jak szybko wyleczyć żółtaczke mechaniczną???  (Przeczytany 892 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tylunia Kobieta

• You are my person brand of heroine
  • Chuck Norris
Czesc mam pytanie czy da sie jakimis szybkimi metodami wyleczyc żółtaczke mechaniczna...moja mama wlasnie wczoraj sie dowiedziała ze od leków dostała żółtaczke mechaniczna a musi sie jej szybko pozbyc...bo przez nia ma wstrzymana chemie... :-\

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
moja babcia też miała.. ca dróg wyprowdzających woreczka żółcviowego.. zmarła po 3 m-cach od pojawienia sie żółtaczki mechanicznej..  :'(

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
od leków???
mechaniczną?

coś tu nie tak, jak sama nazwa mówi mechaniczna jest spowodowana mechaniczną przeszkodą w odpływnie żólci - kamień w przewodzie, guz uciskający itp...

Offline tylunia Kobieta

• Chuck Norris
ooo ja Monia  :-\

Lila to zes mnie zaskoczyła bo tak jej powiedzieli jak poszła do lekarza...ze to od leków bo brała ok 17 tabletek dziennie i teraz dostała cos na przeplukanie niby tej żółtaczki   - sama juz nie wiem mama miała raka woreczka zółciowego i go wycieli i ma chemie ktora musiała przerwac bo bardzo zle ja zniosła dosłownie przedostatnia dawka zwaliła ja z nog tylko wymiotowała...teraz juz jest lepiej dostała milion leków na wzmocnienie i przeciwbolowe bo ja brzuch bolal...a jak poszła do lekarza to powiedzieli ze ma zółtaczke mechaniczna od tych leków...to ja juz nic nie wiem
 ::)
Lila co radzisz???

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 30 września 2006
od leków...hmmm...chyba, że jej się bardzo żółć zagęściła...mało prawdopodobne
może mieć zóltaczkę od leków, owszem, ale nie mechaniczną...
albo mama coś źle zrozumiała...

a co dostaje teraz na "rozpędzenie" tej żółtaczki...

jeśli Twoja mama miała nowotwór tam gdzie piszesz, to żółtaczka jest najprawdodobniej związana z jej chorobą postawową
przyczyn mogabym kilkanaście wymyślić..

nic Ci przez neta nie poradzę, trzeba zbadać pacjenta i mieć jego dotychczasową dokumentację...
jestem pewna, że lekarz prowadzący dobrze ją leczy...

Offline tylunia Kobieta

• Chuck Norris
a co dostaje teraz na "rozpędzenie" tej żółtaczki...

Lila wiem ze dostaje ursofalk i verospiron...

jestem pewna, że lekarz prowadzący dobrze ją leczy...

mam nadzieje  ::) przynajmniej ja juz nie boli...tylko ta żółtaczka no i przewana chemia... ::)

Offline tylunia Kobieta

• Chuck Norris
Monia moja mamusia zmarła 1,5 miesiaca po rozpoczęciu żołtaczki... :-\

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
 :'( bardzo, bardzo mi przykro.. nie chciałam byc  poslańcem złej wiadomości ale  nie chciałam ci mydlić oczu,że bedzie dobrze...

przyjmij moje kondolencje :(

w styczniu (02.02)  odszedł tata pida.. ca żołądka.. walczył 3 lata.. nie zobaczy zuzi jak spiewa piosenki i mówi wierszyki na dzień dziadka  :'(