Autor Wątek: didżej- wodzirej na wesele  (Przeczytany 24603 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline selena

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5874
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.10.2009r.
didżej- wodzirej na wesele
« dnia: 15 Stycznia 2009, 15:17 »
Polećcie jakiegoś dobrego didżeja, który będzie umiał poprowadzić wesele.  Ewentualnie zespół, ale do zespołów już się zraziłam, nie było wesela, na którym byłam, żeby zespół nie okazał się klapą, zawsze coś było nie tak. 

Offline selena

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5874
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.10.2009r.
Odp: didżej- wodzirej na wesele
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Stycznia 2009, 12:26 »
A może widział ktoś w akcji Dj-a Miro ze Słupska? Gra podobno na różnych imprezach, weselach też.

Offline katsob8
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.092009
Odp: didżej- wodzirej na wesele
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Stycznia 2009, 15:15 »
katsob8 dziwne  to co napisałaś  ::)

Najpierw piszesz...


 Ostatnio grał u grał u koleżanki.

Tak więc nie było to Twoje wesele a koleżanki ..

A potem piszesz

chciałam rachunek za usługę nie stety nie dostałam 

Ponieważ Twój post uznaję za mijający sie z prawdą i niewiarygodny -Zostaje on usunięty !
Mam również nadzieję , że nie jesteś konkurencją dla Dj-a Mira i nie chciałaś poprostu go oobsmarować ?


« Ostatnia zmiana: 23 Stycznia 2009, 23:16 wysłana przez ela »

Offline selena

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5874
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.10.2009r.
Odp: didżej- wodzirej na wesele
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Stycznia 2009, 22:48 »
Jak narazie, rozmawiałam z nim tylko przez telefon, i co do jego dykcji nie mam zastrzeżeń, ma przyjemny głos.  Ale jest dość tani, dlatego pytam jak gra.  Jeśli chodzi o zaiks, to często trzeba samemu płacić, zwłaszcza jak didżej czy zespół nie ma zarejestrowanych usług.  Oczepiny klapa? Co było nie tak? Nie robił żadnych konkursów, nie zagadywał gości?

Offline selena

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5874
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.10.2009r.
Odp: didżej- wodzirej na wesele
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Stycznia 2009, 22:42 »
A czy miał ktoś do czynienia z panem Rytkowskim? Podobno grywa w Zdz-cie. Ratujcie, czy w Słupsku nie ma didżejów weselnych?

Offline mirooko
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: didżej- wodzirej na wesele
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Lutego 2009, 21:58 »
Myslę, ze za dużo wymagasz i narzucasz.  Nikt nie lubi jak się go prześwietla z każdej strony.  Pisałaś , ze żadna orkiestra Ci się nie podobała, dlatego wyciągam takie wnioski.  Co do dj.  mira,  to zapewniam , ze jest OK.   

Offline selena

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5874
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.10.2009r.
Odp: didżej- wodzirej na wesele
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Lutego 2009, 13:02 »
Od tego jest forum, żeby się wymieniać poglądami, panie Mirku :-) Pozdrawiam

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: didżej- wodzirej na wesele
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Lutego 2009, 13:27 »
mirooko nie rozumiem Twojego posta !
Skoro ktos chce usłyszec komentarz o niejakim dj.mirku to mamy prawo z kazdej strony go zobaczyc i skomentować !

Po co ktos ma brać kota w worku na wesele ?

Tak jak pisze selena po to jest forum !

To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline selena

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5874
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.10.2009r.
Odp: didżej- wodzirej na wesele
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Lutego 2009, 17:51 »
Ela, przypuszczam, że Mirooko to jest właśnie dj Miro... To, że ktoś się boi komentarzy mówi samo za siebie.

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: didżej- wodzirej na wesele
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Lutego 2009, 19:46 »
Nawet nick by na to wskazywał ;)
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline mirooko
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: didżej- wodzirej na wesele
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Lutego 2009, 22:29 »
Sluchajcie moi drodzy.  Napisałem tą wiadomosc , poniewaz zostałem z kims pomylony i nie mam nic do ukrycia.  Załuję , ze nie moge odczytac wczesniejszych wypowiedzi, ktore zostaly przez moderatora skasowane.  Ja przynajmniej po pierwsze nie mam zlej dykcji, po drugie nikt niegdy nie prosil mnie o fakture.  Jakby jej potzrebowal to na pewno dostałby ją.  Poza tym dj miro jest jak zauważyłem paru w Polsce , a jeden z nich w zachodniopomorskim.  Tak wiec można oberwac za kogoś.

Ja jestem bardziej prezenterem muzycznym i wodzirejem niż dj-em, poniewaz nie tworze swojej muzyki i nie miksuje. 

Tak wiec mysle, ze sprawa została wyjasniona.

PS.
Kazdy ma rozum i sam kieruje swoim życiem.
Pozdrawiam Was.
Selena - wszystkiego dobrego na nowej drodze  życia.

Offline katsob8
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.092009
Odp: didżej- wodzirej na wesele
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Marca 2009, 23:48 »
Nie nie jestem konkurencją tego Pana. 
Chodziło o to że koleżanka chciał i był z tym problem. 
Tak na pewno chodziło o tego Pana ze Słupska. 
Jeszce jedno mirooko i dj miro ze Słupska to ta sama osoba. 
Teraz w narodzie zaczyna dojrzewać świadomość ze jeśli usluga ma być na odpowiednim poziomie to i musi kosztować, a z caą pewnościa ten dj ci jej nie zagwarantuje. 
Dobry zespół lub dj mają na rok juz zarezerwowane terminy i nie są tani ,po prostu znają swoja wartość. 
mirooko nie może w żaden sposób konkurować z nimi wiec chyba z tego wynika ze musi konkurować ceną.
Koleżanka do tej pory żałuje ze sie skusiła na usługi mirooko- dj. oko.
Podkreślam nie jest to post konkurencji tylko świadka beznadziejnej usłudi w wykonaniu tego pana. 
Jeśli nie masz jeszcze muzyków
polecam ci na przykład Słupską Agencję Muzyczną dj sebastiana  lub rewelacyjny  odlotowy duet są to firmy sprawdzone. 

« Ostatnia zmiana: 21 Kwietnia 2009, 19:25 wysłana przez liliann »

Offline selena

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5874
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.10.2009r.
Odp: didżej- wodzirej na wesele
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Marca 2009, 13:21 »
katsob8, trochę dziwnie piszesz, mnóstwo literówek, momentami trzeba się doszukiwać sensu.
Ja już mam dja. Ale nie zgadzam się z tym, że niska cena świadczy o złej jakości usług, nie zawsze tak jest. Przecież choćby osoby zaczynające muszą mieć odpowiednio niską cenę, żeby zdobyć klientów, a mogą być świetne w tym co robią.
I piszesz, jakbyś odkryła Amerykę, że mirooko to dj miro właśnie, parę postów wyżej rozmawiałyśmy o tym z elą, a niżej ten pan sam się przyznał.
Poza tym, nadal nie podałaś powodów tej "beznadziejnej usługi", oprócz braku rachunku. Mnie to już nie interesuje, ale może innych będzie. Pozdrawiam

Offline katsob8
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.092009
Odp: didżej- wodzirej na wesele
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Marca 2009, 17:40 »
Selena masz racje trochę literówek hmmm  klawiatura nadaje się już do wymiany.

Tu nie trzeba odkrywać Ameryki by stwierdzić dlaczego tego Pana się nie poleca, Wiele imprez mi by które prowadził  to zepsuł. 
Z tego co wiem to nie jest początkujący już od kilku lat zajmuje się pseudo prezentowaniem muzyki jak sam o sobie powiedział.
A co byś powiedziała na coś takiego w czasie oczepin Panu mirooko kończy się podkład  wiec on kończy oczepiny gdzie jeszcze wielu weselników chciało zatańczyć z panną młodą. 
Następny przykład oglądałam płytę z wesela koleżanki i mirooko w kółko co chwila proszę państwa proszę państwa bawimy się bawimy się i tak w kółko. 
Dziewczyna załamana była tym niby wodzirejstwem na najwyższym poziomie . 
Jeśli ktoś zaczyna rozumie ze jest tani ale jak dj miro się chwali że gra już 5 lat to to chyba nie zaczyna prawda??
Tak czy inaczej to każdego sprawa jakiego wybierze się grajka, wiem jedno wesele wyprawia się generalnie raz w życiu i mnie nie było by stać na taką wtopę z chauturnikiem  dj-miro.
Nie polecam i tyle
 

Offline selena

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5874
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.10.2009r.
Odp: didżej- wodzirej na wesele
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Marca 2009, 21:41 »
Nie chodziło mi o to, że dj miro jest początkujący, tylko że początkujące osoby w ogóle mają przeważnie niskie ceny. Ale mniejsza z tym. No dziękuję za opinię, mnie już ona nie pomoże, polemizować z Tobą może sam dj miro lub osoby z niego zadowolone. Ja już wybrałam.

Anetka82
  • Gość
Odp: didżej- wodzirej na wesele
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Kwietnia 2009, 23:45 »
Witam wszystkich.

Przeczytałam wszystkie Wasze wypowiedzi i muszę powiedzieć jedno.
Miałam okazję mieć dj.  miro ze Słupska na swoim weselu i wcale nie było tak jak tutaj opisuje to osoba, która zapewne chce zrobic jemu koło "pióra".  Wesele było prowadzone super i nie było czegoś takiego, że kończył się podkład w czasie oczepin.  Wręcz przeciwnie, prowadził oczepiny do ostatniego gościa, tak aby do welonu wpadło jak najwięcej kaski.  Poza tym myślę, że musicie Go z kimś mylić.   Po moim weselu tak się wszystkim spodobało, że brat jak brał ślub, to też chciał mieć tego Pana na swojej imprezie. 
Miro ma dobrą dykcję, jest uprzejmy i zawsze dobiera muzykę,  tak aby się wszystkim podobało. 
Jestem zszokowana wcześniejszymi wypowiedziami.  Pewnie jakiś gościu podszywa się pod inna osobę, wcale go nie znając i psuje jemu opinię.
Poza tym miro gra raczej z polecenia, więc nie rozumiem tym bardziej tych wypowiedzi.  Katsob8 chciałabym zobaczyć tę kasetę tal z ciekawości.  Pewnie nawet nie wiesz jak on wyglądam, a byc może , że jest jakiś jescze inny dj.  , który robi takie rzeczy.  Moga to być dwie różne osoby.
Pozdrawiam i naprawde polecam miro na imprezki.
 

Offline selena

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5874
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.10.2009r.
Odp: didżej- wodzirej na wesele
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Kwietnia 2009, 11:06 »
Mnie to tylko zawsze dziwi, że pisząc pierwszą wiadomość na forum, akurat się kogoś poleca...

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: didżej- wodzirej na wesele
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Kwietnia 2009, 19:30 »
to na dokładkę dodam, że miroko Anetka82 cudownym trafem ma to samo IP...
zdumiewające prawda...

Klonowanie userów jest niezgodne z regulaminem...przykro mi, ale konto Anetka82 zostanie usunięte...
a post powyżej niech sobie zostanie...
niech potomni wiedzą...
« Ostatnia zmiana: 21 Kwietnia 2009, 19:31 wysłana przez liliann »
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline selena

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5874
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.10.2009r.
Odp: didżej- wodzirej na wesele
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Kwietnia 2009, 22:55 »
He he, to ktoś tu się sam wkopał  ;D Samozachwalanie - bardzo wiarygodna reklama.

Szkoda, że nikt tu naprawdę nie poleca, czyżby nikt nie był zadowolony z dja... Aż się obawiam.

Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: didżej- wodzirej na wesele
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Kwietnia 2009, 22:57 »
nie każdy zadowolony siedzi na tym forum...
bo myślę, że tacy też są...
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline mirooko
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: didżej- wodzirej na wesele
« Odpowiedź #20 dnia: 22 Kwietnia 2009, 17:17 »
Witam.
To, że Anetka sie tu wpisała i miała to samo IP, to tylko dlatego , że pisała z mojego komputera , ponieważ pokazywałem jej jak to moj były kolega, którego tu nazwiska nie wymienię, a jest polecany na stronie dj.  sebastiana, mnie obsmarował no tym forum.  Dlatego się zarejestowała i dodała swój komentarz.  Nie jestem taki głupi, żebym nie wiedział , że będzie to samo IP, ponieważ nie jestem cwaniakiem, i nie miałem nic do ukrycia.  Ten ktoś jest  osobą , która całe życie sra w nie swoje gniazdo.  Selena chciała dowiedzieć się prawdy jak prowadze imprezy, i tak naprawdę nikt nie jest w stanie Jej odpowiedzieć , ponieważ nie znaja mnie od strony prowadzenia wesel.  Winny sie tylko tłumaczy.  Żałuję tylko Selena , że wierzysz ludziom , którzy są zakłamani i szkoda, że nie jestem  w stanie udowodnić Tobie jak jest naprawdę.  Po prostu typek, który robi to specjalnie bawi się tym i chyba podnieca się przy wpisywaniu kolejnego postu.  Ja natomiast mam to głeboko gdzieś co on o mnie pisze, poniewaz i tak robię to hobbistycznie, oraz uważam że robię to na w miare wysokim poziomie.  To ,że on pisze , że ja przerywam oczepiny, nie wystawiam faktury i mówię "proszę państwa bawmy się" to tylko świadczy o jego prymitywizmie.  Nie zależy mi na tym co tu sobie będziecie jeszcze pisać.  Powiem tylko tyle, że nie zdarzyło mi się, aby ktokolwiek po imprezie jakiejkolwiek prowadzonej przeze mnie krytykował mnie.  Zresztą Pan, który mnie opisuje w złym świetle sam mnie wprowadzał w 2001 roku w tę dziedzinę i sam ze mną pogrywał.  I nikt na początku nie jest super doświadczonym dj-em.  Z czasem nabywa się umiejętności i doświadczenie.  Ja przynajmniej do jego poziomu się zniżać nie będę.  On sam prowadzi imprezki, a ja nie będę Go krytykować, bo jestem lepiej wychowany.  Na tym kończę moją ostatnią wypowiedź na tym śmiesznym forum.

Offline selena

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5874
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.10.2009r.
Odp: didżej- wodzirej na wesele
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Kwietnia 2009, 23:34 »
Drogi panie Mirooko, ja tylko zapytałam o opinię innych ludzi. Przeważnie wypowiada się tu sporo osób i można sobie wyrobić swoje zdanie, ale raczej nikt nie kieruje się jednym krytycznym postem, który przecież może być bezpodstawny. Mój wybór nie miał nic wspólnego z opisami katsob8, decyzję podjęłam po spotkaniu z panem.  Odniosłam wrażenie, że więcej pan prowadzi imprez w ogóle niż wesel. I nie twierdzę, że prowadzi pan je źle, co do dykcji też nie mam zastrzeżeń. Zwątpiłam tylko w pana doświadczenie "weselne".

Co do wypowiedzi katsob8, zostały przecież uznane za nieprawdziwe przez moderatora.

Winny sie tylko tłumaczy. 

Właśnie. Pozdrawiam

Offline katsob8
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.092009
Odp: didżej- wodzirej na wesele
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Kwietnia 2009, 13:28 »
Panie miro czy jak tam pana zwią oko  czy inaczej. 
Nie mam pojęcia o czym ty wypisujesz ale z wielu opinii Jesteś po prostu do bani i tyle. 
Inni pracują a ty bijesz piane tu na forum.  To forum jest po to by takie jak ja mogły się wypowiedzieć i ewentualnie do radzić komuś.  Niestety Pana z pewnością nikomu bym nie poleciła. Sama szukałam dj  i w śród moich znajomych przewalało sie Pana oko czy tam miro ale same negatywne opinie  i tyle.  PO prostu co widziałam na filmie zdyskredytowało Pana do zera.  Z tego co koleżanka opowiadała to już o 21 sama przestała się oszukiwać że jest dobrze. 
W sumie polecam Miro oko czy tam miro  jak chcesz mieć perfekcyjnie imprezę zepsutą.  Wychodzi na to ze ten Pan jest fachowcem ale od uwielbiania samego siebie. 

Offline selena

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 5874
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.10.2009r.
Odp: didżej- wodzirej na wesele
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Października 2009, 20:24 »
Ja już po weselu, więc się pochwalę i polecę - pana Juliana Turkowskiego!!! Namiary na priv, lub w Zdz-cie.

Mieliśmy z tym panem kilka spotkań przed ślubem, zawsze uśmiechnięty i chętny do pomocy :-) Brał pod uwagę nasze życzenia, ale też podpowiadał lub odradzał coś z własnego doświadczenia.

Na weselu... Coś niesamowitego, było to pierwsze wesele w naszych rodzinach, bez orkiestry czy zespołu, a z djem. Sama się troszkę obawiałam, ale wiedziałam od zawsze, że chcę oryginalną muzykę, a nie jakieś brzdąkanie na keybordzie.

Ja raczej nie piję, dlatego też od razu zapytałam jak to jest u pana Juliana - powiedział, że w pracy nie pije, i tak było rzeczywiście. Dostał flaszkę dopiero do domu :-) Cale wesele był z nim świetny kontakt, nie robił z siebie gwiazdy, a goście byli nim zachwyceni, każdy dziękował mu na do widzenia, ściskał rękę, a nas prosił o namiary do niego. Dobór muzyki był świetny - uwzględnił nasze życzenia, jego wybory muzyczne też okazywały się strzałem w dziesiątkę. Jedna piosenka przez niego puszczona stała się dla wszystkich hymnem naszego wesela :-)

Pan Julian to prawdziwy dżentelmen, damska część gości była nim zachwycona, cechuje go wysoka kultura osobista, którą wnosi również do pracy. Nie było ani jednego momentu, żebym poczuła się zażenowana, wszystko było na poziomie.

Zatrudniliśmy go również na poprawiny, a o trafności tego wyboru świadczył fakt, że od samego rana (goście spali w miejscu wesela, a dj pojechał po weselu i wrócił na poprawiny na godz. 12), goście pytali w którym pokoju on śpi i prosili o telefon do niego :-)

Poprawiny przemieniliśmy w imprezę karaoke - były już momenty, że dj sam coś puszczał, a goście śpiewali :-)

Na zakończenie i pożegnanie dostał wielkie brawa. My jesteśmy mu niesamowicie wdzięczni za pomoc w spełnieniu naszego marzenia - przepięknego dnia ślubu, i zawsze będzie mi się kojarzył z sentymentem.

Polecam serdecznie i wierzę, że spotkamy się z nim jeszcze na niejednym weselu, bo pary będące na naszym weselu już planują swoje :-)

Offline Gronowski

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: didżej- wodzirej na wesele
« Odpowiedź #24 dnia: 8 Maja 2014, 20:40 »
Witam na forum  ,

Wszystkim Parom Młodym  które  biorą ślub w sezonie weselnym  2014  życzę  szczęśliwych  wyborów  i wspaniałych uroczystości weselnych . 

Offline viola515
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 12.10.2013
Odp: didżej- wodzirej na wesele
« Odpowiedź #25 dnia: 27 Maja 2014, 23:13 »
Nie wiem jakie wesela preferujecie.  My z mężem nie lubimy żenujących zabaw, narzucania się gościom, itd.  Wybraliśmy pana Tomka Pawlaka.  Chcieliśmy, żeby było kulturalnie.  Na początku odniosłam wrażenie, że nie do końca się rozumiemy, ale gdy wyjaśniliśmy sobie czego oczekujemy to okazało się, że pan nas zrozumiał idealnie.   Impreza była przednia.  Nasze rodziny bardzo nie lubią wesel, a po naszym każdy odetchnął z ulgą i był zachwycony.  My również bardzo miło wspominamy.

Offline HankaS

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 126
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.05.2015
Odp: didżej- wodzirej na wesele
« Odpowiedź #26 dnia: 4 Marca 2015, 10:38 »
U mnie zagra agrana ekipa z Super Zespolu :) Byłam na kilku weselach i podoba mi się ich styl żartu i klimaty muzyczne w jakich graja.

Przed wybraniem zespołu dobrze jest poszukać filmików z wesel gdzie grali :)
Poszukuj. . .

Offline KonyGWA22
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 12.07.2012
  • Skąd:: woj Podkarpackie
  • Ślub w: woj Podkarpackie
Odp: didżej- wodzirej na wesele
« Odpowiedź #27 dnia: 8 Września 2017, 10:32 »
Bardzo ciekawa opcja. DJ czy wodzirej na weselu zawsze się świetnie sprawdza. Dużo lepiej to wychodzi niż zespół disco polo :)
Pozdrawiam!

« Ostatnia zmiana: 8 Września 2017, 11:05 wysłana przez zibi »