Autor Wątek: Witam wszystkich :))  (Przeczytany 2273 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tyska83
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Witam wszystkich :))
« dnia: 15 Stycznia 2009, 13:22 »
Witam wszystkich serdecznie :) Mam na imię Justyna i od niedawna razem z narzeczonym rozglądamy się za salą.  Czytam on kilku dni forum i strasznie się cieszę że istnieje!!Bardzo jest pomocne w podejmowaniu decyzji. 
Zastanawiamy się nad salą: Anmark, Dolina Różana może California.  Chcemy zarezerwować sale na 2010 r.  Mam nadzieję, że dostane pomocne rady w podejmowaniu decyzji:)) buziaczki

Offline Olka1983
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1406
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.07.2009
Odp: Witam wszystkich :))
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Stycznia 2009, 23:06 »
witaj :)  :uscisk: :hello: :uscisk:

Offline tyska83
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: Witam wszystkich :))
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Stycznia 2009, 23:56 »
hej olu :) widzę ze w lipcu weselicho ci się szykuje .  Ja jestem na etapie szukania sali i jest masakra bo te bardziej chodliwezarezerwowane na 2010.  Mam nadzieje ze jednak co fajnego uda mi się zarezerwować. 
Jak przygotowywania ? stres jest czy jeszcze za wcześnie?? pozdrawiam

Offline anikaa

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 780
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2.08.2008
Odp: Witam wszystkich :))
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Stycznia 2009, 12:51 »
 :hello:

Offline Olka1983
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1406
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.07.2009
Odp: Witam wszystkich :))
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Stycznia 2009, 18:57 »
hejka , ja juz troche mam zalatwione, mam nadzieje ze i Tobie sie uda znalesc ladna i odpowiednia dla was sale i reszte :) wybor jest wszedzie duuuuzy, jak poszperasz po forum ,  dziewczyny tez doradza to napewno cosik extra wynajdziesz:) pytasz o stres.... hmmmm...... ciesze sie strasznie, a jak zaczynam myslec o tym ze wszyscy sie beda na mnie gapic to sie stresuje ze jakas gafe wywine, oby nie !!! ale generalnie nie jest zle ;) nie moge sie doczekac, juz  kwietnia , bo jak bede w polsce to sukienke bede zalatwiac :D