e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Co sądzicie o Artystycznej Pracowni Krawieckiej Pani M. Obajtek z Krakowa?  (Przeczytany 4799 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mikoala

• Chuck Norris
  • data ślubu:
Co sądzicie o Artystycznej Pracowni Krawieckiej Pani M. Obajtek z Krakowa, ostatnio otwarta filia w Sosnowcu!!

Offline Madziulka83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19.09.2009
Matko, mikoala nie szyj tam kiecki :-\ serio piszę, na priv podam Ci kilka linków, przekonasz się czemu tak piszę. Moja koleżanka na 2 tygodnie przed ślubem została bez sukni ślubnej przez tą panią...
Mateuszek

Lenka

Offline mikoala

• Chuck Norris
  • data ślubu:
No właśnie pojechałam do tego nowego salonu pani obajtek w sosnowcu, no bo akurat niedaleko.

Założylam 3 suknie i wszystko było by ok., wychodząc z tamtad z tego samego budynku wychodził chłopak usłyszał nasze rozmowy z moim PM i mówi " nie pakujcie się w to poczytajcie na forum co piszą o salonie, moja narzeczona jak tylko przeczytala, tak nie bylo szans, zeby ją tam zaciągnąć". Wracam do domu, dalo mi to do myslenia, przewertowałam internet i   :dno:  :Olaboga: no i po tym co wysłałaś Madziulka, nie ma szans, nie bede ryzykowała.
Zastanawiałam, się tylko, czy w Sosnowcu skoro to ich pierwszy sezon bedzie im zależało o opini i wyrobeniu renomy.
Ale to jest Nasz Ważny Dzień, więc nie bede ryzykować i się stresować!

Offline myszkasc Kobieta

• Chuck Norris
Dziewczyny mogę na PRV prosić o informacje na temat salonu?
Bo moja koleżanka bardzo się uparła na nich...
Chodzi o cene...

Offline mikoala

• Chuck Norris
  • data ślubu:
myszkasc
wysłane  !!

Poczytałam i juz na bank nawet nei wejde wiecej do tego  "salonu" !!
« Ostatnia zmiana: 8 stycznia 2009, 16:30 wysłana przez mikoala »

• Chuck Norris
Tak, cena jest bardzo niska, ale poobno jakośc tych kiecek również... ja nie będę ryzykować, nie mam ochoty potem gonić i szukać sukni na gwałt na 2-3 tygodnie przed ślubem...
Mateuszek

Lenka

Offline mikoala

• Chuck Norris
  • data ślubu:
Ja przymierzyłam nawet 3 suknie i juz jakosciowo to nie bardzo mi sie widzialo, ale w pierwszej chwili pomyslałam, że suknie do przymierzania moze specjalnie nie są z najlepszych materiałów!!

Offline myszkasc Kobieta

• Chuck Norris
Mnie się tam od początku sukienki nie podobają...
oraz nikt mi nie powie, ze ta sukienka za 800 to taka sama jak ta za 2tys
Wszystko rozchodzi się w materiałach i wykonaniu...

Offline ejotek Kobieta

• Chuck Norris
    • odliczam :)
  • data ślubu: 03.10.2009
A czy w takim razie możecie polecić gdzie w Krakowie kupować lub szyć? :)

Offline Pisklak Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 2009 r.
Ejotek
Dużą renomą cieszy się salon NABLA, zobacz sobie ich stronę internetową-mają naprawdę piękne suknie.
"Tam, gdzie jest wielka miłość zawsze zdarzają się cuda"

Aleksandra & Natalia

Offline ejotek Kobieta

• Chuck Norris
Dzięki :) ich suknie są naprawdę piękne. . .  już mam ochotę się w którejś zobaczyć w dniu ślubu.  Ciekawe tylko czy ceny przystępne dla śmiertelników?

• Chuck Norris
Jest dużo salonów w Krakowie...i jest kika miejsc gdzie warto się udać... namiary podam na prv :)
Mateuszek

Lenka

Offline margeritta Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 19 czerwca 2010
Ja też czytałam bardzo dużo niepochlebnych opinii o tym salonie i nie spotkałam się z żadną pozytywną. Tak więc ryzyko jest chyba za duże, szczególnie że chodzi o sukienkę ślubną - najważniejszy element stroju tego dnia.

Offline ejotek Kobieta

• Chuck Norris
Jest dużo salonów w Krakowie...i jest kika miejsc gdzie warto się udać... namiary podam na prv :)

Dzięki za namiary :) Już układa mi się plan gdzie się udać, przyjaciółki nie mogę się doczekać nie mniej niż ja... ale chyba boję się troszkę - kosmicznych cen

Offline Pisklak Kobieta

• forumowicz
  • data ślubu: 2009 r.
Z cenami w krakowskich salonach ślubnych różnie bywa.  Raczej trzeba się nastawić na przedział cenowy 2000-3000 zł ( w Nabli ceny zaczynają się od 2000 zł, w Madonnie jest  drożnej- sukienki zazwyczaj powyżej 3000 zł).  Na pewno znajdziesz coś dla siebie.  Udanych łowów :-*
"Tam, gdzie jest wielka miłość zawsze zdarzają się cuda"

Aleksandra & Natalia

Offline eliza_82 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 26.09.09
jesli chodzi o te pracownie. . . to ja tez nie slyszalam zadnych pozytywnych opinii. . . . dwa lata temu szyła tam sukienke koleżanka mojej siostry i niestety ona rowniez doswiadczyla tej nerwowosci i roboty "na ostatnia chwile" pani krawcowej. . . . sukienka marzen zamienila sie w sukienke nerwow. . . dziewczyna odebrala sukienke dopiero dwa dni przed slubem. . .
wiec czy warto sie tak denerwowac? moze lepiej poszukac innej krawcowej w Krakowie lub okolicy. . . . .

Offline ejotek Kobieta

• Chuck Norris
Dzięki dziewczyny za kolejne opinie :) Wy sukienki marzeń już macie? A może szyjecie i polecicie dobrą krawcową?