Autor Wątek: Sala Grodziec!!!!  (Przeczytany 13932 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline minnie33
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Sala Grodziec!!!!
« dnia: 4 Stycznia 2009, 11:50 »
był ktoś na sali w grodzcu???wystrój bordowy i podobno duza salka. . . i klima
jesli ktos ma namiary prosze o podanie nr tel  ??? :'(

Offline Robaczek

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 68
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 6 Stycznia 2009, 22:23 »
Witam!!! Ja jestm z Grodźca i mieszkam niedaleko tej sali, tz. remizy:) sala fakt jest duuuża i nawet fajna ( bawiłam sie tam teraz na sylwku gdzie było ok. 200 osób i było ok). Jest scena na której ustawia sie orkiestrę, lustra na ścianie,stylowe żyrandole, ale wejście i toalety nie są zbyt ładne... sala raczej wymaga dekoracji i chcąc wesele na ponad 100 osób częśc krzeseł bedzie inna. Podsumowując nie jest to sala "pierwsza klasa" ale da się znieść;) aha tutaj wchodzi w gre kucharka, ewentualnie catering, bo sami nie świadczą kompleksowej organizacji wesela jedynie wynajem sali. Pozdrawiam


Offline Doradca

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Stycznia 2009, 12:36 »
Witam .
Sala w grodzcu jest duża i po dokonaniu dekoracji wygląda bardzo efektownie oraz jest dużo miejsca do tańczenia i zabawy co nie zawsze jest możliwy na inncy salach. Pozdrawiam/.

Offline anirolak

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Kobieta
  • Zabiorę Cię właśnie tam...
  • data ślubu: 12.09.2009
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Stycznia 2009, 18:17 »
Ja w Grodźcu byłam na sylwestrze w tamtym roku. Sala jest ok, jak będzie efektowna dekoracja to może wyglądać bardzo w porządku, jedyne co to otoczenie niezbyt ciekawe, a jednej strony ulica z  drugiej niezadbane podwórko, ale jeśli to komuś nie przeszkadza to sala jak najbardziej ok. I duuuża przede wszystkim  :)

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Stycznia 2009, 12:17 »
Na salę wchodzi się stromymi i wąskimi schodami. Niebezpieczne dla osób już "podchmielonych". Ogólnie taka sobie.

Offline tyska83
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Stycznia 2009, 13:34 »
Byłam na tej sali u znajomych na weselu. Sala wyremontowana, nawet ładna z podestem dla orkiestry. Rzeczywiście wejście na sale nie jest zbyt ładne ( wchodzi się od podwórza ) ale nie jest to moim zdaniem jakiś duży problem. Problemem natomiast jest bar (dyskoteka) obok sali. Jest to największy minus. Po północy z baru wyleciała grupka pijanych małolatów i zaczeli się bić między sobą. Brakowało tylko aby zaczęli zaczepiać gości weselnych, którzy stali w tym czasie na dworze na papierosku. Masakra!!! Oprócz tego nad ranem na sali pojawił się jakiś pijany chłopak i zaczął się bawić z goścmi weselnymi. Niby nic złego nie robił no ale sory nie chciałabym, aby mi ktoś obcy z zewnątrz wchodził na sale.
Uważam ze powinien stać jakiś płot odgradzający sale od baru!!!! Wtedy byłoby ok.

Sama zastanawiałam się nad tą salą. Ale po tamtym weselu przestałam. A szkoda bo bardzo by mi odpowiadała :((. Ale nie mam zamiaru sie martwić iu denerwować na swoim weselu.

Pozdrawiam :))

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Stycznia 2009, 10:58 »
Czasami tak bywa, że sala jest godna polecenia, ale sąsiedzi są uciążliwi. Niestety.  :nie:

Offline milenawikos
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Stycznia 2009, 19:55 »
witam
dawno była ta akcja z pijanymi ludkami? byłam tam oglądać tą salę ale nie zauważyłam tam obok baru..fakt było tam coś jakaś restauracja czy coś bo na początku pomyliłam drzwi ale to już było od jakiegoś czasu nieczynne mam nadzieję, że to o to chodziło bo trochę ten fakt mnie przeraził.Na papierosa się wychodziło nie od strony ulicy tylko jest tam takie podwórko to tam goście spotkali się z młodzieżą? Tak mi się wydawało, że to należało tylko do tej remizy. No jakoś mi to nie pasuje muszę to sprawdzić ;]
Mam namiar do osoby zajmującej się rezerwacją także jakby ktoś chciał to mogę podać na priv myślę, że ten Pan nie będzie mieć nic przeciwko ;)
A może ktoś był w OSP w Czeladzi i porównał tą salę z salą w Grodźcu :>
Pozdrawiam

Offline MagdaMa

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 597
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Stycznia 2009, 21:35 »
Ja będę miała wesele w Czeladzi.  Ogólnie polecam bardziej niż Grodziec.  Sala w Czeladzi fajna, duża - ja będę miała na ok. 120osób.  Jest tam kobieta która stroi salę - sama do mnie zadzwoniła (400zł - spoko cena więc się zdecyduję) - i ładnie to robi, bo widziałam już 3 jej dekoracje.  Jest też mały ogródek - są stoliki i można wyjść na papieroska (ważne szczególnie latem).  Cena też spoko - 1200zł + media (ok. 250zł wychodzą) i dodatkowo biorę pokoik, w którym są 2 łóżka (b. czysto i schludnie) - dla mnie ważne bo mam malutkie dziecko i musi gdzieś spać:-)
Byłam tam na weselu  i byłam zadowolona.  Jak byłam 3 tygodnie temu to termin był na ostatni październik (ale to łamane na 1 listopad więc nie bardzo:-) i grudzień był wolny.
Klucze dostajesz we wtorek i we wtorek zdajesz; szkliwo, zastawa jest spoko (nie jakaś typu PKP :-) )
Grodziec mi się nie podobał - cena 2000zł, przy ulicy, nieciekawe schody i daleko, w końcu też ważne żeby goście mieli jak najbliżej,bo jazda powrotna i tak wystarczająco może być trudna :-)
« Ostatnia zmiana: 2 Lutego 2009, 14:58 wysłana przez Maja »

Offline tyska83
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Stycznia 2009, 22:33 »
witam
dawno była ta akcja z pijanymi ludkami? byłam tam oglądać tą salę ale nie zauważyłam tam obok baru..fakt było tam coś jakaś restauracja czy coś bo na początku pomyliłam drzwi ale to już było od jakiegoś czasu nieczynne mam nadzieję, że to o to chodziło bo trochę ten fakt mnie przeraził.Na papierosa się wychodziło nie od strony ulicy tylko jest tam takie podwórko to tam goście spotkali się z młodzieżą? Tak mi się wydawało, że to należało tylko do tej remizy. No jakoś mi to nie pasuje muszę to sprawdzić ;]
Mam namiar do osoby zajmującej się rezerwacją także jakby ktoś chciał to mogę podać na priv myślę, że ten Pan nie będzie mieć nic przeciwko ;)
A może ktoś był w OSP w Czeladzi i porównał tą salę z salą w Grodźcu :>
Pozdrawiam

byłam tam w sierpniu 2008 (więc niedawno)!!! Tak na papieroska wychodzi się od strony podwórza i tam właśnie tez wyskoczyli z tego baru :(. Niestety podwórze nie należy tylko do tej remizy. Ale Zadzwoń i upewnij się!! Wcale się nie musi taka sytuacja powtórzyć.
Byłam w OSP w Czeladzi i raczej zdecydujemy się na ta sale:)

Pozdrawiam
PS.    ten bar ( dyskoteka) obok to Polonia!!!!

Offline Robaczek

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 68
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.08.2010
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Stycznia 2009, 22:46 »
Też zdecydowanie polecam OSP w Czeladzi.

Do MagdaMa: mogłabym prosić o namiary na priv na tą dekoratorkę?Jakie ona robi dekoracje tylko materiałowe czy kwiatowe tez? z góry dziękuje:) pozdrawiam


Offline MagdaMa

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 597
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #11 dnia: 31 Stycznia 2009, 22:54 »
Cytat: Robaczek link=topic=13164. msg814677#msg814677 date=1233438387
Do MagdaMa: mogłabym prosić o namiary na priv na tą dekoratorkę?Jakie ona robi dekoracje tylko materiałowe czy kwiatowe tez? z góry dziękuje:) pozdrawiam

poszło;
jest bardzo elastyczna - myślę że zrobi jak sobie zażyczysz :-)

Offline milenawikos
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #12 dnia: 1 Lutego 2009, 13:35 »
dziękuję Wam bardzo..już byłam gotowa wpłacić zaliczkę tam w Grodźcu za wynajem..po takich opiniach też się pewnie zdecydujemy na Czeladź..nawet nie wiedzieliśmy, że w Czeladzi też można wynająć salę..jestem Wam ooooogromnie wdzięczna za wiadomość..jutro się tam wybierzemy :] jakby ktoś miał namiar na osobę która zajmuje się rezerwacją aby się umówić na oglądanie sali prosiłabym o cynk :)
jeszcze raz dziękuję pozdrawiam :)

Offline tyska83
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28.08.2010
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #13 dnia: 1 Lutego 2009, 20:55 »
cieszę się ze mogłam pomóc   :)

Offline Doradca_śląsk

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Marca 2009, 00:20 »
Witam.
A ja jednak nie zgodze sie z waszymi opiniami na temat grodzca.Robiłem tam wesele w lutym tego roku a dokładnie 7 lutego. Nie ma tam żadnej dyskoteki już od dawna ,teren jest ogrodzony i wejscie jest z tyłu i jakie wąskie schody boże co za bzdury. Nie chce robić tu żadnej reklamy bo nie mam nic na celu żeby tak było i jak ktoś organizuej na 120 osób wesele to niech zapomni ze w czeladzi bedzie mial luksus.Mało miejsca do tańczenia przede wszystkim a i stołu wiejskiego sie za bardzo nie bedzie miało gdzie ustawić i te filary na srodku .I oczywiśćie brak limatyzacji co w grodzcu akurat jest.Według mnie grodziec pod tym względem wypada o wiele lepiej niż OSP czeladź.Ale kwestia gustu .
« Ostatnia zmiana: 19 Marca 2009, 00:26 wysłana przez liliann »

Offline MagdaMa

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 597
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Marca 2009, 08:49 »
każdy ma swój pogląd i już;
Pan patrzy o strony kuchni, my trochę inaczej;
każda sala ma swoje plusy i minusy - i to zależy komu na czym zależy;
co do wystroju - to i tak trzeba robić dekorację; co do klimy - rzecz gustu, bez klimy w Czeladzi nie ma problemu żeby się pobawić; co do filarów - mnie się podobają - zawężają przestrzeń; stół na stół wiejski jest - i na jego postawienie też jest miejsce;
co do Grodźca to sama sala jest ok, kuchnia lepiej wyposażona w sprzęt, ale otoczenie, miejsce,odległość i wejście - dla mnie minusy;
i z różnych plusów i minusów - wyszła mi Czeladź;
komu innemu wyjdzie Grodziec - też ok;
ale bar jest obok ;D
i nie ma się co denerwować - co ludź, to opinia :D

Offline Doradca_śląsk

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Marca 2009, 19:07 »
No to jestes słabo poinformaowana jednak bo baru nie ma tam już żadnego.

Offline MagdaMa

  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 597
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #17 dnia: 19 Marca 2009, 19:15 »
jeśli wreszcie zamknęli - to tylko plus dla sali  :D

Offline Doradca_śląsk

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Marca 2009, 21:08 »
No wlasnie wreszcie zamkneli tą mordownie i to duży plus.

Offline malwa85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.08.2011
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Sierpnia 2010, 13:26 »
Ja mam wesele w OSP w Grodźcu.  Sala jest bardzo duża, ładna, klimatyzowana.  Widziałam ja przystrojoną na wesele i musze powiedzieć, że wygląda pięknie.  Teren przed salą jest ogrodzony, zamknięty i dość duży.  Schodzy niezbyt gustowne, ale z tego co mi mówili to mają robić remont i kłaść kafelki na te schody więc zapewne będa one lepiej wyglądać.  My jeżdzilismy za salą prawie półtora miesiąca i początkowo chcieliśmy weselicho zrobić w restauracji ale żadna nie nam do gustu.  W efekcie końcowym wybraliśmy wariant wynajęcia sali w OSP i jesteśmy z tego barrdzo zadowoleni.

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #20 dnia: 16 Sierpnia 2010, 08:15 »
Jak położą kafelki na schodach to dopiero będzie jazda. Dość, że strome to jeszcze będą śliskie. Nie wiem pod jakim kątem Doradca patrzy na te schody, dla mnie są za strome (jak prawie w każdej remizie, w której sala jest na górze :D)

Offline malwa85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.08.2011
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Sierpnia 2010, 18:47 »
Jak pojechałam obejrzeć sale to zwróciłam uwage na schody bo naczytalam się o tym, że podobno są strome.  uważam że słowo "strome" to za dużo powiedziane.

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Sierpnia 2010, 23:04 »
Dla mnie są strome i długie ;D

Offline konwalia2006

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: ustalam
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Sierpnia 2010, 20:04 »
No to jak w dniu wesela wejdzie sie na takie schody - strome i długgggie to ma się dobry początek bo życie po ślubie tez powinno być długggie ale czy strome? sama nie wiem ...ale chyba tak, napewno jest to wspinanie sie na stromizmę  kompromisu ;D ;)
Pokój jest najczystszą formą szczęścia

Offline malwa85
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 27.08.2011
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Sierpnia 2010, 21:24 »
Długie może i są ale strome napewno nie.  Chyba Pan Obserwator nie widział i nie chodził po stromych schodach  :P

Offline werlimex

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: Nie dotyczy
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Sierpnia 2010, 23:23 »
Sala w Grodźcu godna polecenia naprawdę  jedna z lepszych sal w okolicy na większą ilość gości bez ścisków i co ważne mają klimatyzacje a cena w porównaniu z innymi salami taka sama po przeliczeniu wszystkich chwytów jakie są stosowane na innych salach nie przybliżając jakich.A schody cóż tam kilka schodów pokonać to pestka chyba że ktoś jest naprawdę leniwy  :D
Pozdrawiam

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Sierpnia 2010, 07:17 »
Mówcie co chcecie, ale dla osoby "nieco wstawionej" takie schody zaczynaja być dłuuuuugie i strome. Malwa85 wszystko zależy od punktu widzenia. Dla Ciebie być może drabina postawiona na sztorc nie będzie stroma  ;D

Offline werlimex

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: Nie dotyczy
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #27 dnia: 7 Lutego 2011, 23:34 »
Dla wiadomośći zainteresowanych schody pokrywają płytkami już elewacje robią i zrobili pokoik dla gości gdzie mogą spać dzici podczas wesela .Także brawo panowie strażacy z OSP Grodziec byle tak dalej .A sala w okolicy naprawde godna polecenia.Pozdrawiam swoich klientów bo widzę że tu piszą ,to cieszy.

Offline konwalia2006

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: ustalam
Odp: Sala Grodziec!!!!
« Odpowiedź #28 dnia: 10 Kwietnia 2011, 20:13 »
No to nas cieszy.Zawsze inwestycja mile widziana.
Pokój jest najczystszą formą szczęścia