e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ślub na dominkanie  (Przeczytany 2265 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pati87 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 6.07.2009
ślub na dominkanie
3 stycznia 2009, 23:31
Witam. Razem z narzeczonym chcielibyśmy się pobrac na dominikanie,ale nie bardzo wiem jak się do tego zabrac. . . znalazłam adres kościola ale bez numeru telefonu. Ma ktoś może jakiś pomysł jak się do tego zabrac? :) dodam,że nie chcemy korzystac z pomocy biura podróży,można to zoorganizowac samemu?

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: ślub na dominkanie
4 stycznia 2009, 00:05
chyba tylko jadąc tam osobiście...

Offline awaken Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 25.07.2009
4 stycznia 2009, 00:42
Nie wiem jak to wygląda od strony prawnej, ale jeśli chcesz zawrzeć małżeństwo w K-le katolickim, to musisz udać się do swojej kurii diecezjalnej i uzyskać zgodę ordynariusza.  Nie ma z tym większych problemów, ale muszą być zachowane przepisy prawa kanonicznego (kan.  1115).  Dalej tam Ci już powiedzą, co masz robić. 
Powodzenia!

Offline Siwulka Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 13.08.2011
5 stycznia 2009, 14:13
Wiem ze niektore hotele zajmuja sie organizacja slubow, moze poszukaj na necie i napisz do nich meila co potrzebujecie itd, albo wejdz na link ktory ci przeslalam na PW jest tam gostek ktory mieszka na Dominikanie, moze ci pomoze 

Offline pati87 Kobieta

• nowicjusz
5 stycznia 2009, 21:44
dziękuję wszystkim za rady
awaken chyba poprostu wybiore się do naszego księdza może coś pomoże :)
Siwulka biura podrózy niestety nie zajmują się formalnościami,ale na tą stronkę napewno wejdę może coś tam znajdę :)

Offline ela Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 13.08.2005
5 stycznia 2009, 22:55
Wiesz co ? słoneczko brała slub na Jamajce .
Poszukaj jej postów i poczytaj , moze coś sie dowiesz :)

http://forum.e-wesele.pl/index.php?topic=5356.0

Wyżej masz link do Jej tematu slubnego :)
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline pati87 Kobieta

• nowicjusz
9 stycznia 2009, 19:23
 ela dziękuję za link,zaczelam czytac i niektore rzeczy się przydały,ale nam zależy na ślubie kościelnym właściwie,cywilny możemy wziąc nawet w Polsce tylko ślub kościelny ma dla mnie znaczenie :) a biura podróży nie organizują ślubu kościelnego. . .  tak czy inaczej za link dziękuję napewno się przyda :) w przyszłym tygodniuu wybierzemy się do naszego księdza czas najwyższy zacząc coś załatwiac,nie wiem jaką suknię powinnam miec w takim miejscu,nie mamy obrączek jeszcze wszystko wszystko przed nami :)