e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Krok po kroku - uczę się żyć w Twoich ramionach, relacja Doris85  (Przeczytany 15410 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Doris85 Kobieta

Witam Was kochane zaczynam swoją relacyjke :)
[/b]

A więc tak wstałam okolo 6:30, poszłam sie kompać i po godzince bo tyle mi to zajeło wyszłam i poszłam zrobic sobie herbatke i zapalic papierosa :P.  Ale jeszcze stresika nie miałam,po pol godzinie przyszła do mnie fryzjerka zrobiłam jej kawe i zaczeła mnie czesac a ja ciągle lukałam na zegarek, az zobaczyłam ze juz jest 10 bo otej godz miała przyjsc makijazystka no i oczywiscie przyszła a fryzura jeszcze nie była zkonczona ale byłam zła ona mnie malowała a druga czesała. Po godzinie 10 przyszłam moja siostra ( świadkowa) oczywiście spozniona bo jakby inaczej :P ... byla troszke zdziwiona ze jest u mnie jeszcze fryzjerka ale przemilczała to :P ... o godzinie 10:45 przyjechał pan Krzysiu kamerzysta, mial oczywiscie nadzieje ze ja bede juz gotowa i bedzie mogl zacząc nakręcac ubieranie Panny młodej a tu nici z tego bo oczywiscie fryzura stała w miejscu  :-[ ... na pierwszy ogien poszedł jeszcze moj narzeczony, poszło szybko az za szybko bo ja jeszcze nie byłam gotowa ... byłam strasznie zła bo była godzina 11:15 a do fotografa mielismy na 12:00 ... koniec końców skonczyla fryzorke o 11:45 ... wiec było szybkie ubieranie, kamerowanie ...i wychodzimy ....
do fotografa spoznilismy sie 30min ... na szczescie fotograf nic nie mowił bo nastepna pare mieli na 13:30 wiec spokojnie robił zdjęcia i bez zadnego stresu...sesja była bardzo zabawna az mnie buzia bolała od smiechu :)

po zdjęciach Sebcio pojechał do domku a ja z siostrą pojechałyśmy do mamy najeśc sie słatki bo strasznie głodne byłysmy :P
Oczywiscie w miedzy czasie zanim przyjechal mlody z rodzicami na blogoslawienstwo ( fotki z blogoslawienstwa bedą jutro bo jest maly problem z aparatem :( ) spaliłam kilka fajek... jak juz sebcio przyjechał odbyło sie blogosławieństwo i pojechaliśmy do kościoła :)

Offline Doris85 Kobieta

cdn
[/b]

czekamy zsynkiem na świadków którzy poszli podpisywać papiery :)

czekamy na księdza :)

idziemy

hmm czy ja dobrze zrobiłem ze tu przyszłem ???

czy chcecie dobrowolnie i bez zadnych przymusów............... chcemy !!!

Ja Sebastian

Ja oczywiście musiałam sie pomylić i w przysiędze powiedziałam i nie popuszcze cie az do smierci a pozniej powiedziałam zamiast wszyscy święci to wszyscy śmierdzi :P

Sebastianie przyjmij te obrączke

Doroto przyjmij tę obrączkę

juz po wszystkim :)

wychodzimy ... z usmiechem na ustach :)

Offline KAHA Kobieta

Śluby w takiej świątecznej oprawie są piękne. Niewiele dekoracji potrzeba, w zasadzie samo miejsce MP. A reszta to magia świąt...choinki, lampeczki, zapach świerku. Gratuluję. Wyglądaliście pięknie. A pan młody nie zmarzł???

Offline justyna85 Kobieta

oojak fajnie ze jest juz relacyjka z neicierpliwoscia czekam na wiecej fotek i ciag dalszy no i oczywiscie najwazniejsze Slicznie wygladaliscie!!!  :Daje_kwiatka:

Offline Doris85 Kobieta

zaraz bedzie następna porcja zdjęć :)

justyna85, KAHA, fajnie ze jestescie :-*
« Ostatnia zmiana: 28 Grudnia 2008, 16:59 wysłana przez Doris85 »

a jakze moglo by mnie tu zabraknac , sledzilam Twoje odliczanko to teraz bede czytac i ogladac jak poszło :)

Offline Doris85 Kobieta

dalsza porcja zdjęc

przyjechalismy pod sale :)

pan Krzysiu zwarty i gotowy :P

pierwsza wychodzi świadkowa :)

a teraz my

witanie przez szefową kelnerek :)

przywitanie chlebem i solą w kieliszkach była woda ... mama sie mnie zapytała co wybieram chleb , sól, czy pana młodego a ja na to ......hmmmmmmmmmm pana młodego  :D

oglądam sie czy kieliszki sie zbiły :P

na rączkach

a tutaj pierwszy toast na młoda pare ...wszyscy juz wypili a moj synek krzyknął do mnie tak : mamo no pijjjjjjjj

u nas moda taka ze caluja na stojaka :)

u nas moda taka ze caluja na lezaka :P

świadkowie temu winni...pocałowac sie powinni

c.d.n

Offline LilithGoth Kobieta

dziewczyny jak macie ochote to tu jest link do pierwszego tańca siorki :)

Offline marzenieeee Kobieta

• Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 14.01.2006 cywilny, 20.09.2008 kościelny
śliczne zdjęcia i widzę ks. Rafał ślubu udzielał

uhuhu perwszy taniec rewelacja :) chyba tam malo zamieszanie bylo :P ale mimo to i tak super ,

Offline mikoala

no juz się nie mogłam doczekać relacyjki huraaaa ślicznie!! śliczni Państwo Młodzi, pierwszy taniec widac że wuczony hehe, też tak chcę!!
Oczywiście czekam na dlaszy ciąg relacjii!!
« Ostatnia zmiana: 28 Grudnia 2008, 19:53 wysłana przez mikoala »

Offline KAHA Kobieta

Przed lokalem to sztuczna trawa czy wykładzina??
Chrysler udekorowany w "moich" kolorach, szkoda, że nie ma zbliżenia na deko.
Taniec - wooooow!!!

Offline Doris85 Kobieta

skoro siorka podala link do pierwszego tańca to ja pokaze wam zdjęcia  :P

pierwszy taniec
[/b]

tu była pomyłka :)

KAHA to była wykładzina ... a zdjec autka samego nie mam a tym bardziej dekoracji...chyba nikt wtedy na to niezwracał uwagi a szkoda bo dekoracja była super ... a i kolorek tez taki sam kolor mialam na sali :)

Offline kkotek Kobieta

Gratuluję  :-*

Pięknie się zapowiada a 1 taniec super :skacza:

Kajetan  *† 31.12.2015 (15 tc)
Paulinka ❤️ 19.03.2018

Offline Olucha Kobieta

Czekałam na twoja relację Dorotko  ;) widzę że super wszystko się udało, ślicznie wyglądałaś  ;) ale mieliście chyba stresa na tym pierwszym tańcu co?  ;)

Offline KAHA Kobieta

Ta pomyłka była właśnie najbardziej urocza!!!

Szkoda, że nie ma fotek dekoracji, tak czy inaczej kolor tej dekoracji to mój ulubiony!!! Może fotograf zrobił....

Offline evelaz Kobieta

jestem i ja w relacji :)

pięknie wyglądaliście... fajnie Wam wyszedł 1 taniec :D :)

Offline akayu Kobieta

witaj kochana :) az milo sie oglada,juz sie doczekac nie moglam ;D ;D :-* :-* :-*

Offline paooolka Kobieta

no i ja dotarłam :) przepieknie wygladałas :) sliczna kiecka! a pierwszy taniec niezle obcykany hehe

Offline werka23 Kobieta

:hello: jestem i ja  :D :D :D tak, zgadzam sie z KAHA mieliście śliczną dekoracje i atmosferę w kościołku a taniec, moim zdaniem wyszedł  :D :D :D jej..na pewno ciężko jest tańczyć w takiej sukni  ;) :-* :-* :-*

Offline marta082008 Kobieta

Pięknie Dorotko, czekam na więceju fotek

Offline paooolka Kobieta

tak tak czekamy, z niecierpliwoscia  ;D

Offline Justys851 Kobieta

jestem i ja  ;)

Slicznie wyglądałaś , oj tak dekoracja była super, extra kolorek  :Serduszka:

a pierwszy taniec - bomba ,a tak się bałas  ;)

Offline Doris85 Kobieta

Witam Was kochane poniedziałkowo i ślę buziaczki :-* :-* :-* :-*
marzenieee, mikoala, kkotek, olucha, evelaz, ilona1985, akayu, paooolka, werka23, marta082008, KAHA, justyna85
bardzo mi miło że znowu jesteście zemną :)  :-* :-* :-* :-*

a teraz dalsza porcja zdjęć :)

podziekowana dla rodziców...Ania podaje nam kwiatki i księgi :)

Sebastian z Tatą i Ja z Mamą

Sebcio z rodzicami i Ja z Tatą i chrzestną :)

ja z teściami i Sebcio z teściami :P

tutaj idziemy do chrzestnych Sebastiana

O a tutaj były podziekowania dla świadków...niestety nie mam zdjęcia jak im dziekujemy ale za to jest jak z nimi tanczymy przy piosence virgin: 2bajki

Offline lovelusia Kobieta

Witaj serdecznie :)
Ślicznie wyglądaliście, a świąteczny wystrój zdecydowanie dodaje uroku, pozazdrościć  :P !
Chętnie będę dalej zaglądać i podczytywać jak wyglądał Wasz wielki dzień

Offline Doris85 Kobieta

No to moze teraz dodam troszke zdjęć z zabawy weselnej :)

tutaj jako pierwsi na parkiecie po pierwszym tańcu....My i siostra z mężem :)

tutaj z siorką zachęcałyśmy gości do zabawy :)

jak widać udało nam się :) tu na zdjęciu mąż LilithGoth z kuzynką

a tutaj jestem maszynistką pociągu jadącego do Warszawy :)

tu z kuzynem Rafałem

tu z kuzynami w czasie przerwy

z siorka i szwgrem

moja zwariowana rodzinka

a tu moj mąż pije a ja za niego popijam

lovelusia witaj :)

« Ostatnia zmiana: 29 Grudnia 2008, 19:11 wysłana przez Doris85 »

Offline marta082008 Kobieta

Offline paooolka Kobieta