e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Studio Wyli  (Przeczytany 20010 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Studio Wyli
24 Sierpnia 2005, 20:51
Co sądzicie o firmie Studio Wyli.
Mam ślub w styczniu i polecono mi tę firmę.

Studio Wyli
25 Sierpnia 2005, 07:55
Bylam w studio, ale bylam tez w innych studiach i po dłuższym chodzeniu wybrałam inna firmę ktora za mniejszą kwotę wykona filmowanie. Studio Wylii wykonuje ładnie filmy, ale jednak zdecydowałam się w innej firmie, bo przy okazji tam mam też fotoreportaż. Zwracałam też na jakośc obrazu i nie żałuję - warto zatem jest pochodzić i popatrzeć. Warto sie przejść do kilku innych - ja chodzilam przez 4 dni i w końcu musiałam zdecydować. Jeśli jestes zdecydowany na studio na Niedziałkowskiego i podoba ci się to nie czekaj.

Offline agulkaaa Kobieta

Studio Wyli
26 Sierpnia 2005, 17:11
a my wlasnie bierzemy filmowanie z wyli
:) :D

kryptoreklama brrrrrr
14 Września 2005, 21:52
Witam. Szukając najlepszej ekipy filmowej w Szczecinie  natknelismy sie naXXX z XXX. KRYPTOREKLAMA Wzielismy wersję Full - ma byc za tydzień gotowa!!! GORĄCO POLECAM!!! Zobaczcie przykładowe klipy z ich stronki Link
xxx

Offline demka Kobieta

Studio Wyli
14 Września 2005, 22:00
a nie prościej byłoby powiedzieć : UWAGA :!: to jest reklama :?:
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline Marta

Studio Wyli
14 Września 2005, 22:22
Demka masz rację :!:  :wink:

Offline anka24 Kobieta

Studio Wyli
15 Września 2005, 11:15
ja osobiście polecam to studio..bardzo mili panowie tam pracują,baardzo życzliwie nastawieni na wszelkie propozycje i pomysły..również atrakcyjni są pod względem pieniężnym..są godni polecenia

Offline pioteras Mężczyzna

Studio Wyli
15 Września 2005, 12:25
Mi się trochę mniej podobali :P
Jakość standardowa a mozna to zrobic taniej, gdzie indziej, ale pan miły, to fakt.

Offline anka24 Kobieta

Studio Wyli
15 Września 2005, 12:29
Cytat: "pioteras"
Mi się trochę mniej podobali  

a mówiłeś niedawno co innego :mrgreen:  a mówią że to kobieta zmienną jest  :Szczerbaty:  
a tak na poważnie to są godni polecenia..i przykładają się do tego co robią..mi osobiście się podobali

Offline Tagusek Kobieta

Studio Wyli
19 Września 2005, 11:50
Cytat: "anka24"
również atrakcyjni są

a już myślałam że są atrakcyjni i pobiegnę sobie ich pooglądać :lol: a to tylko atrakcja finansowa  :(
przepraszam, ale tak mi się w pierwszej chwili nasunęło mam nadzieję że sie nie gniewasz   :blagam:

Offline anka24 Kobieta

Studio Wyli
26 Września 2005, 12:12
no co ty? niby za co?  :Kill:  żartowałam :mrgreen:

Offline aniulka2224

Studio Wyli
27 Września 2005, 00:40
a ja tez bede miala od nich kasete ale mialam slub dopiero przedwczoraj wiec na razie moge tylko powiedziec ze panowie so mili...jak kaseta bedzie to dam znac.pozdrawiam

Offline anka24 Kobieta

Studio Wyli
28 Września 2005, 10:33
Cytat: "aniulka2224"
jak kaseta bedzie to dam znac

czekamy na opinię.. :D

Offline POLA

Studio Wyli
28 Października 2005, 17:42
Ja tez sie zastanawiam min na Wyli.I nie wiem.......  :cegly:

Offline agulkaaa Kobieta

Studio Wyli
28 Października 2005, 21:34
aniulka2224, jak tam tam masz już kasete od wyli????
daj znać co i jak

Cytat: "POLA"
Ja tez sie zastanawiam min na Wyli.I nie wiem.......

nam sie podobali i wzieliśmy
zobaczymy co z tego wyjdzie :):):):)
ale jestem dobrej myśli :wink:

Offline agulkaaa Kobieta

Studio Wyli
15 Listopada 2005, 11:03
wczoraj popisalismy umowę ze studiem Wyli
panowie sa przemili, maja wspaniałe podejście do klientów akurat w trakcie podpisaywania przyszedł klient który bardzo zachwalał efekt finanalny

bardzo się cieszę bo po obejrzeniu ich filmów z czystym sumieniem mogę powiedzieć że są fachowacami i profesjonalistami
już nie moge się doczekać naszego filmu

Offline anka24 Kobieta

Studio Wyli
15 Listopada 2005, 13:36
agulkaa no to super  :brawo:  naprawde dobry wybór..i kolejna rzecz do odhaczenia jeśli chodzi o przygotowania ślubne :wink:

Studio Wyli
19 Listopada 2005, 19:39
Wyli prezentuje teraz na targach w Galaxy swoje fiilmy można jutro pobiec i zobaczyć, my ogladaliśmy, fajne sa  i teraz jesteśmy  w kropce  :| bo nie mogę się zdecydowac czy Wyli czy Video Kadr .....

Offline mariol

Studio Wyli
19 Listopada 2005, 21:39
W studio Willi Masz 100% pewności że Cie nie zawiodą  w końcu są filmowcami TVP. Sprzęt,  technika montarzu i doświadczenie dają pwność pełnej satysfakcji.A fantazja,poczucie humoru i dobra muzyka w tle powodują że film nie jest nudny jak większośc  które widziałam.Ja  sie długo nie namyślałam.

Offline agulkaaa Kobieta

Studio Wyli
20 Listopada 2005, 12:13
Cytat: "mariol"
Ja sie długo nie namyślałam.

ja też

Offline anka24 Kobieta

Studio Wyli
20 Listopada 2005, 15:56
jakbym miała wybierać to zdecydowanie Wyli..profesjonaliści pod każdym względem i cenowo lepsi :wink:

Studio Wyli
23 Listopada 2005, 01:53
No dobra to chyba ich wezmę :) większość głosów za Wyli więc wygrali. Jeszcze pojadę do nich poogądać co nieco

Offline pioteras Mężczyzna

Studio Wyli
23 Listopada 2005, 08:41
Cytat: "mariol"
studio Willi Masz 100% pewności że Cie nie zawiodą w końcu są filmowcami TVP

No juz nie przesadzaj tak  :mrgreen:  dywidendy masz? :P . Akurat to że to "profesjonaliści" TVP mnie w żaden sposób nie przekonuje, to akurat ten profesjonalizm często prowadzi do rutyny więc do żaden argument. Wcale to jednak nie znaczy że mam coś przeciw studiu Wyli ;) . Wręcz przeciwnie, podobały mi się ich produkcje ale znalazłem inne które też nam się podobały i sa tańsze.

Offline agulkaaa Kobieta

Studio Wyli
23 Listopada 2005, 09:53
Cytat: "Molunia"
No dobra to chyba ich wezmę

bierz
nie bedziesz żałować
i mówie tak nie dlatego że tez ich wybraliśmy tylko że naprawde robią świetne filmy
zresztą byli w galaxy więc napewno widziałaś
a przy tym przesympatycznie ludzie szczególnie pan JArek :)

Offline aniulka2224

studio wyli
29 Listopada 2005, 23:00
mielismy slub 24 wrzesnia i wlasnie filmowal nas pan z tego o cenie nie mowie bo dla mnie to nie byla zbyt wysoka cena.panowie bardzo mili, na prawde w porzadku, zadnych problemow...a kaseta na prawde jest super:)czolowka, teledysk, no po prostu wszystko, kaseta nie jest nudna tylko z zaciekawieniem sie ja oglada, a i lezka sie w oku zakrecila kiedy widzielismy teledys i czolowke, bo ladne ujecie i odpowiednio dobrana do tego muzyka jako podklad,goraco polecam:)

Offline agulkaaa Kobieta

Studio Wyli
29 Listopada 2005, 23:03
po takich postach jeszcze bardziej się ciesze że ich wybraliśmy :)

Studio Wyli
26 Stycznia 2006, 20:13
Witajcie to ja Andrzej :D  już po ślubie 14.01.2006
Chcielibym podziękować wszystkim Forumowiczom którzy wypowiadali się czy wybrać Studio Wyli. Po Waszych postach zdecydowałem się właśnie na nich. Podpisałem z nimi umowę. Wczoraj odebraliśmy płyty i nie możemy z moją ślubną oderwać się od tego filmu, całą noc oglądaliśmy i dziś też, jak tylko widzimy koniec filmu to od razu włączmy film od początku. Tak wspaniale sfilmowanego, zmontowanego i udźwiękowionego filmu jeszcze nie widzieliśmy. Już w sobotę nasi znajomi przychodzą na oglądanie filmu z Naszego wesela naprawdę jest co pokazać. Spokojnie można zaufać tej firmie serdecznie polecam, oraz pozdrawiam cały team Studio Wyli
  :brawo_2:

Studio Wyli
19 Maja 2006, 17:06
to, tak jak ja, też polecam i tez pozdrawiam cały team z WYLI STUDIO!!!!!!!! Nasz film, teledysk, czołówka, klipy, reportaż i stare kino to arcydzieło sztuki filmowej z cyklu "kręcioła weselna" ;) , bo zupełnie kręcioly nie przypomina, podpisuję się pod opinią, ze super montaż, dzwięk, podklad muzyczny i pomysły reżysersko-scenariuszowe ;) A przy tym cena do jakości rewelacja!!!!!!!!!!!

Offline agulkaaa Kobieta

Studio Wyli
23 Czerwca 2006, 18:28
wkońcu mamy nasz filmik oglądałam go juz chyba z 10 razy
i również z czystym sumieniem polecam studio WYLI to prawdziwi profesjonaliści ( szczególnie pan JAREK- jest the best) a nasz film oczarował już całą rodzinę
wszystko jest tak sobie wymarzyliśmy jest super bobmowo
a nasz film powiniem dostać oskara heheheh
mogę go oglądać i oglądac i za każdym razem mnie wzrudsza
super montaż świetny obraz i dzięk no i kamerzysta najlepszy na świecie
zresztą cała ekipa studia Wyli jest extra

Offline Lewar

Studio Wyli
8 Lipca 2006, 14:23
Przepraszam jeśli nie powinienem o to pytać, ale po rozmowie z moimi bliskimi usłyszałem że cena około 1200zł za filmowanie z pełną obróbką materiału to wielka suma, proszę powiedzcie mi w jakich kosztach powinno się to plasować, zastanawiam się również nad najęciem firmy Wyli, proszę o porady w jakich relacjach cenowych to powinno występować,

może dla mnie to normalna cena, może niska, a może bajońsko za wysoka  :roll: