Autor Wątek: Club SHUMA na Pogorii- szukam opinii!!!  (Przeczytany 13806 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 20_karo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 lipiec 2010
Club SHUMA na Pogorii- szukam opinii!!!
« dnia: 22 Grudnia 2008, 22:31 »
Poszukuje opinii o restauracji Club Shuma na Pogorii!.
Przejrzalam watki dotyczace tej restauracji, ale zdecydowana wiekszosc opinii zostala napisana dosc dawno  :(
Czy ktos w ostatnim czasie robil tam wesele lub byl na weselu? Chodzi mi glownie o opinie na temat obslugi, jakosci i ilosci jedzenia, poniewaz spotkalam sie z opiniami ze jest malo jedzenia (pusto na stolach).
Prosze o opinie  :)

Offline mk.mika
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1781
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 6 czerwca 2009
Odp: Club SHUMA na Pogorii- szukam opinii!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Grudnia 2008, 22:40 »
20_karo - wystarczyło odświeżyć wątek w którym jest opisana ta restauracja, co do samej restauracji nasze forumki miały tam wesele, m.in. Adusia, która była bardzo zadowolona z wesela.
Pozdrawiam


Moje oczy są nadal zielone w moim oknie wciąż kwitnie nadzieja

RELACJA

Offline M@ailo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 24.07.2010
Odp: Club SHUMA na Pogorii- szukam opinii!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Kwietnia 2009, 17:50 »
mam tam wesele w lipcu 2010 i czekam  z niecierpliowoscią , szefowa  podobno bardzo sympatyczna, wazne ze tego menadzera juz nie ma:)za rok podziele sie opinią !

wyłącz CapsLocka
« Ostatnia zmiana: 29 Lipca 2010, 20:16 wysłana przez Maja »

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Club SHUMA na Pogorii- szukam opinii!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Kwietnia 2009, 19:42 »
O którym managerze mówisz. Jako "menago" jest tam młody facet, Adam W. (nazwiska świadomie nie podaję), który  jest w porzo gościem . Poprzedni to owszem , nie był osobą ciekawą.
Właścicielka  faktycznie jest kobietą bardzo miłą i sympatyczną, która także jest OK. Uważam, że sala jest super, tylko ceny są trochę zabójcze. Co do potraw to nie wypowiadam się bo każdy ma swoje zdanie pod względem smakowym jak i estetycznym. Ja w każdym bądź razie polecam. :)

Offline M@ailo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 24.07.2010
Odp: Club SHUMA na Pogorii- szukam opinii!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 1 Maja 2009, 10:02 »
No to widocznie jest nowy :)Mam podobne zdanie co do sali, ze jest super, martwie sie tylko tym jedzeniem , ale mam nadzieje , ze wszystko bedzie Ok!
« Ostatnia zmiana: 29 Lipca 2010, 20:16 wysłana przez Maja »

Offline katjes1

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 62
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Club SHUMA na Pogorii- szukam opinii!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 1 Maja 2009, 18:33 »
My się dziś zdecydowaliśy ze w Shumie bedziemy mieć wesele ale to dopiero na rok 2011 (i tak caly 2010 maja juz zajęty a na 2011 prowadzą już zapisy) Cena 240 od osoby ale alkohol, napoje bez ograniczeń.  Menu też nam się spodobało choć ostatecznie jeszcze nie uzgodniliśmy ale liste propozycji mamy.  Ważne dla nas jest to że maja noclegi no i budują obok hotel na ok 100-150 osób.
Oglądaliśmy jeszcze Trojak w Mysłowicach, Prestige w Siewierzu i Szafranowy dwór w czeladzi ale jednak shuma najbardziej nam sie spodobała.
Nie wiem gdzie jest opcja edytuj. . . .

Zapomniałam dodać bo przeczytałam juz chyba od deski do deski wszystko o Shumie ktoś pisał że nie robią poprawin a za to mogą zrobić grilla.  Bzdura kompletna.  Poprawiny prosze bardzo (jak ktoś chce to zrobia ale to oczywiscie kosztuje) a że my nie chcemy poprawin to nam sami zaproponowali że może byc rano normalnie śniadanie a obiad może być w formie  grilla co np nam sie bardzo spodobało.

Offline myszkasc

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3074
  • Płeć: Kobieta
  • Moje niebo na ziemi...
Odp: Club SHUMA na Pogorii- szukam opinii!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Września 2009, 09:26 »
Wreszcie i nadszedł czas na moją opinię z Clubu Shuma.

Nasze wesele odbyło się 5 lipca 2009r (niedziela).

Kilka uwag i spostrzeżeń:
1. Na jakimś portalu przeczytałam, iż w niedziele goście weselni zjadają resztki z pt i sb co jest totalną bzdura i bujdą. U nas wszystko było świeże i najwyższej jakości. Nawet kwiaty na stołach były świeże w różowo-kremowej kolorystyce, która była przewodnią całego wesela.
2. Ilość jedzenia jaka znajduje się na stołach jest nie do przejedzenia co potwierdzają Wszyscy obecni wraz z obsługą. (gorąco polecam na przystawkę łososia, a na deser sorbet truskawkowy oraz na kolację karkówkę z grilla ;) ) Po weselu mogliśmy zabrać co tylko chcieliśmy.
3. Alkoholu nikt nikomu nie wyliczał czy wódki, wina, piwa; a nawet na prośbę dzieci (nie ustalaliśmy wcześniej podania wymienionego napoju) dostały one "Picolo" którego wypiły 10 butelek!
4. Obsługa na najwyższym poziomie, systematyczne zmieniane talerzyki, byli życzliwi i kompetentni.

Wszystko jest na najwyższym poziomie i godne polecenia!

Podsumowując z czystym sercem mogę polecić każdemu ten lokal na wesele w 100000%!
Jeszcze raz DZIĘKUJEMY Pani Małgorzacie Latos, iż sprawi że ten dzień był niezapomniany zarówno dla Nas jak i Naszych Gości!

W razie pytań piszcie na wszystkie chętnie odpowiem.


Offline patik

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 774
  • Płeć: Kobieta
  • Dziś już wiem że zawsze jesteś blisko mnie..
  • data ślubu: 15.05.2010
Odp: Club SHUMA na Pogorii- szukam opinii!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 1 Października 2009, 09:40 »
Alicja miło słyszec taką opinie :)

a powiedz mi czy to prawda z tymi alkoholami- jak na sali mija 10 godzin o ktorych byla mowa w umowie, to ze stolu zabieraja alkohole?


Offline myszkasc

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3074
  • Płeć: Kobieta
  • Moje niebo na ziemi...
Odp: Club SHUMA na Pogorii- szukam opinii!!!
« Odpowiedź #8 dnia: 1 Października 2009, 13:03 »
Patrycja to nie prawda.
Na odchodne moja druhna wypiła 5 kieliszków pod rząd na dobry sen, a kilkoro Naszych znajomych co nocowali w domkach wynieśli 2 flaszki i soki na stolik przed lokalem i jeszcze popijali :)


Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Club SHUMA na Pogorii- szukam opinii!!!
« Odpowiedź #9 dnia: 1 Października 2009, 13:56 »
patik, kto Ci takie bzdury nagadał? Ci, którzy by to robili (zabierali alkohol ze stołów) musieliby mieć świadomość na co się narażają, a mając ją, na pewno nie bróbowali by tego zrobić :D

Offline patik

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 774
  • Płeć: Kobieta
  • Dziś już wiem że zawsze jesteś blisko mnie..
  • data ślubu: 15.05.2010
Odp: Club SHUMA na Pogorii- szukam opinii!!!
« Odpowiedź #10 dnia: 7 Stycznia 2010, 19:18 »
Alicja,a jak Twoje wrazenia z domków obok Shumy? z tego co czytam nocowali tam Twoi znajomi? :)

Offline myszkasc

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3074
  • Płeć: Kobieta
  • Moje niebo na ziemi...
Odp: Club SHUMA na Pogorii- szukam opinii!!!
« Odpowiedź #11 dnia: 7 Stycznia 2010, 20:26 »
Patusia ja Ci się przyznam, ze byłam w  domku może z 5min :D
Ale moja siostra nocowała i rodzinka i znajomi i nikt nie narzekał :)
Shuma daje do domków wodę mineralną, a myśmy dokładali jeszcze soki, colę i takie przekąski na rano :)
Bo zrezygnowaliśmy w ostatniej chwili ze śniadania, bo bardzo dużo gości wróciło do domu....


Offline M@ailo
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 24.07.2010
Odp: Club SHUMA na Pogorii- szukam opinii!!!
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Stycznia 2010, 19:39 »

Zastanawiam sie nad zorganizowaniem tam wesela w tym roku , bo termin mam juz zarezerwowany, ale cene z jaka  wyskoczyli to tylko pytanie czy WARTO?????(270 zl za 120 osob)po 20% podwyzce , na innych salach spotykam sie z 5% podwyzka,a nie z takim zdzierstwem.
Slyszy sie o malej ilosci jedzenia a  w dodatku , niesmacznym, doplacaniu do kolejemj godziny 500 zl, (GDZIE TAK JEST?? PARODIA !)o oszczedzaniu na wódce czy nie braknie , o placeniu przed weselem calosci kwoty za wyprawienie, a ja mam siedziec w stresie i myslec czy wszystko WYJDZIE jak sie nalezy, czy dadza mi po weselu tyle jedzenia PODOBNO (TYLKO ZIMNA PLYTA) ile rzeczywiscie zostanie, bo z tego co wiem cieple posilki sa ilosciowo wyporcjowane , co mam szukac im po lodowce czy cos nie zostalo.
Wódki nie mozna kupic samemu, ZERO elastycznosci z ich styrony , jeszcze domki podrożały w tym roku.  ZA CO JA PLACE?? ZA SALE, TEN PLENER, ZA HOTEL KTORY POWSTAJE???

Offline patik

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 774
  • Płeć: Kobieta
  • Dziś już wiem że zawsze jesteś blisko mnie..
  • data ślubu: 15.05.2010
Odp: Club SHUMA na Pogorii- szukam opinii!!!
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Stycznia 2010, 19:47 »
M@ailo a czemu takie wrogie nastawienie?
Shuma nigdy nie byla tanim lokalem.. ale to chyba bylo wiadome podczas rezerwacji terminu..
fakt ze podrozolo o te 20% - sama sie wsciekalam.. z tym ze ja mam tam znajomych kelnerow, forumki ktore miala tam wesele udzielaly zreszta samym super opini! ja mysle ze wszystko bedzie dobrze!! sala jest pieknA, jedzenie tez jest ok! wiem, bo juz nie raz tam byłam na obiadkach, ja jestem przekonana ze obsluga i oprawa wesela bedzie na wysokim poziomie!

Offline Magdalena P-S
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 24.08.2013
Odp: Club SHUMA na Pogorii- szukam opinii!!!
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Sierpnia 2013, 15:20 »
Witam wszystkich szukających opinii o przyjęciu weselnym w restauracji Shuma.  Piszę swoją opinię z uwagi na fakt, iż przed ślubem sama przeczesywałam internet w poszukiwaniu opinii i nic "nowego" (po 2010 roku) nie umiałam znaleźć.  Miałam przyjemność mieć przyjęcie weselne w Shumjie dnia 24. 08. 2013 r.  Brak mi po poprstu słów, aby opisać jak cudowne było nasze wesele :) wszystko było po po prostu perfekcyjne! począwszy na wystroju sali, kończąc na obsłudze.  Przyznam się że początkowo nie byłam przekonana do tej sali, ale wybraliśmy ją ze względu na noclegi i fajne położenie, ale jak tylko przekroczyłam próg sali w dniu naszego ślubu zmieniłam swoje zdanie :) później już było tylko lepiej. . .  wzorowa obsługa kelnerów (było ich dużo, bardzo szybko obsługiwali stoliki, każdy stolik miał "swojego" kelnera), przepiękny wystrój sali, kwiaty w zamówionym przeze mnie kolorze, bogate zdobienia na stołach. . . coś cudownego :) jeśli chodzi o jedzenie, napoje i alkohol ,to naprawdę przyjęcie jest warte swojej ceny! jedzenie nie dość że przepyszne, bardzo różnorodne, to jeszcze serwowane na najwyższym poziomie.  Pani Basia (menager) którą bardzo gorąco polecamy!!! była obecna na sali, panowała nad wszystkim i dbała aby wszystko było jak należy.  Bo zmroku sala wygląda jeszcze bardziej klimatycznie, żeby nie powiedzieć bajkowo  ::) . . .  Mogła bym tak pisać godzinę w samych superlatywach ;) Na prawdę gorąco polecam ten lokal !!!!

Offline elusia89

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.06.2013
Odp: Club SHUMA na Pogorii- szukam opinii!!!
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Września 2013, 17:18 »
Ponieważ na forum są dwa tematy na temat Shumy, pozwolę sobie wkleić to co pisałam przy drugim :)

Witajcie :) Nasze wesele w Shumie odbyło się 23.  06.  2013.   WARTO ODDAĆ KAŻDE PIENIĄDZE ZA TĄ SALĘ !!! Piszę to szczerze i od serca, polecam wszystkim.   Komentarze na temat wysokiej ceny i menu są absolutnie niedorzeczne, przeliczałam nie raz ile wyjdzie za inną salę bez ciasta, alkoholu i wychodzi na to samo a nawet taniej i wygodniej bo nie trzeba się już niczym martwić, płacisz 288zł i nie martwisz się ani szukaniem wódki, wina, piwa, tortu, ciasta, nie obchodzi CIĘ nic przychodzisz na gotowe :) My braliśmy ślub w niedziele więc cena była pomniejszona o 10%.   Jeśli chodzi o jedzenie- pycha, wszystkiego było mnóstwo każdy znalazł coś dla siebie, mnóstwo jedzenia zostało i zabraliśmy je do domu.   
Sala sama w sobie, bajkowa :) akurat na naszym weselu na niebie pojawiła się boska tęcza, wszyscy podziwialiśmy ją z pięknego tarasu :)
Obsługa, kelnerzy rewelacja, cały czas na stołach było czysto, niczego nie brakowało, nie przeszkadzali, byli niezauważalni :) Spełniali każde życzenie gości, a kelner stolika państwa młodych- nic dodać nic ująć :) Robił wszystko o co się go poprosiło, nie zdążyłam zjeść wielu rzeczy przez taniec, o co poprosiłam czekało na mnie na stole :) Całą noc pilnował aby niczego nikomu nie brakowało. 
Pan Artur, Pani Basia, Pani Małgosia, w życiu nie poznałam tak cudownych ludzi !! Służyli dobrą radą 24 godziny na dobę, z każdym problem przed weselem można było się do nich zgłosić, każdy problem rozwiązali z uśmiechem na twarzy, pomogli wybrać menu i zawsze byli pomocni i pogodni :) Zorganizowali salę dla dzieci na dole, gdzie mogły do woli szaleć z opiekunką a rodzice mogli się spokojnie bawić na sali.   
Nie wiem co jeszcze mogę napisać, nawet kwiaty na stołach były dopasowane do kwiatów w moim bukiecie ślubnym.   
Gdy ok 2 tygodnie po ślubie pojechaliśmy na sesję zdjęciową, dostaliśmy pokój by się przebrać i zostawić rzeczy, wszystko było do naszej dyspozycji :)
POLECAM WSZYSTKIM Z CAŁEGO SERCA !!
Wiem, że wszystkie większe imprezy rodzinne, chrzciny, komunie, będą właśnie w Shumie :)
Byliśmy także na Andrzejkach 2012 i oczywiście w tym roku też idziemy :)
Pozdrawiam Elżbieta !

Offline 1qwert
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19/09/2014
Odp: Club SHUMA na Pogorii- szukam opinii!!!
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Listopada 2013, 19:31 »
Jestem w trakcie rezerwacji terminu w shumie.  Fakt, sala nie jest za tania, ale po przeliczeniu wszystkich kosztów tak naprawdę nie wychodzi to o wiele taniej gdybyśmy napoje, ciasta, alkohol kupowali sami.  Bardzo dobre na mnie zrobiła wrażenie Pani manager.  Profesjonalnie omówiła wszystkie tematy związane z weselem, oprowadziła po sali, pokojach hotelowych.  Nie naciskała żebyśmy już się decydowali, dała nam czas do namysłu.  Spotkanie trwało ok godz.  W innych lokalach najczęściej było tak 15-20min rozmowy i już wciskali nam umowę do podpisu bo nie ma nad czym się zastanawiać.  Jak na razie jestem zadowolona, zobaczymy jak to będzie później.

Offline Gosiak_pl
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: Czerwiec 2017
Odp: Club SHUMA na Pogorii- szukam opinii!!!
« Odpowiedź #17 dnia: 3 Września 2014, 18:46 »
polecam jeżeli ktoś potrzebuje dużej sali, jedzenie i obsługa dobra.  duży plus to hotel

Offline 1qwert
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 19/09/2014
Odp: Club SHUMA na Pogorii- szukam opinii!!!
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Października 2014, 20:04 »
Ja już jestem po swoim weselu, które odbyło się w shumie. Sala przepięknie się prezentowała, polecam ustawienie okrągłych stolików - wyglądają bajkowo. Obsługa pierwsza klasa - o co tylko poprosiłam zaraz było wykonane. Jedzenie smaczne, co to zostało można było zabrać do domu. Jedynie czego nie polecam to samochodu. W dniu wesela dopiero dowiedzieliśmy się że jest czteroosobowy, a chcieliśmy żeby świadkowie jechali z nami. Nikt nas wcześniej o tym fakcie nie poinformował.

Offline madzioos
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.10.2014
Odp: Club SHUMA na Pogorii- szukam opinii!!!
« Odpowiedź #19 dnia: 6 Listopada 2014, 19:50 »
Ja również polecam !!!! Pani Basia, manager uratowała najważniejszy dzień w naszym życiu !!! kiedy okazało się w dniu wesela, że zespół wystawił nas do wiatru w błyskawicznym tempie załatwiła zastępstwo, co uratowało całe wesele !!! było nawet o niebo lepiej niż wyobrażałam to sobie w swoich snach :)
na prawdę warto dać każdą cenę za wesele w Shumie, nie pożałujecie !!! to najważniejszy dzień w życiu, nie warto szukać oszczędności a spać spokojnie :) organizacja wesela, sama sala, jedzenie, pokój hotelowy . .  nigdy w życiu nie uwierzę w to, że komuś nie smakuje jedzenie w Shumie !!!
wszystko na NAJWYŻSZYM poziomie !!! dbałość o zadowolenie klienta itd. . .  mogłabym tu pisać dwa dni a i tak nie oddałabym całego swojego zadowolenia z naszego wyboru.  nie zastanawiajcie się !! warto dopłacić tych parę złotych i mieć wymarzone wesele w najpiękniejszym miejscu na Ziemii !!!!!!
U nas też spotkanie trwało godzinę . . .  po podpisaniu umowy również byliśmy traktowani bardzo dobrze.  przed weselem każdy, nawet najdrobniejszy szczegół został z nami omówiony :)

ps.  a jeśli już zdecydowaliście się na Shumę to zazdroszczę wyboru !!!! :)

Offline iwosow1348
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 17.09.2016
Odp: Club SHUMA na Pogorii- szukam opinii!!!
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Sierpnia 2015, 00:46 »
Witam serdecznie poszukuje opinii jak teraz  tzn w 2015 r jest w Shumie kiedy nie pracuje już Pani Basia :'(.  Boje się juz teraz bo z nia co innego ustalaliśmy a teraz słyszymy co innego, choc chce byc spokojna to jednak cos mnie nie pokoi . Może ktos podzieli sie informacjami kto miał wesele w tym roku w Shumie bo terminy juz na przyszły rok sa pozajmowane a w razie czego jeszcze bedzie mozliwosc jakiejs zmiany jakby cos miało byc nie tak  :'(