e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Studio Victoria  (Przeczytany 29760 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Studio Victoria
24 Sierpnia 2005, 14:12
Cześc dziewczyny ,
po dość bolesnym przejściu fryzury próbnej w salonie INDYGO , poszukuję nadal studia, które mnie ładnie uczesze i pomaluje. Czy któraś z Was zna studio Victoria , na ***** ? Podobno polecana jest Pani Gosia na fryz , kto na makijaż ?

Ponadto pytanko o Panią Bobrzyk , czy ktoś widzial jej dzieła i dzieła jej koleżanki - fryzjerki?

Offline Madzialena Kobieta

• Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 17.09.2005r.
Studio Victoria
24 Sierpnia 2005, 15:00
Wszystko o Zakładzie Victoria zostało napisane w wątku "makijaz i fryzura próbna" czy jakos tak...
 opinie były pozytywne ale i duuuzo negatywnych..
 Ponoc niekoniecznie maluje p.Lidia-często jej córka, która nie bardzo wie co i jak..

Przeczytaj tamtem wątek... zdobędziesz takze informacje o:
1) Studio Elita
2) Studio na Liściastej
3) Studio na Beżowej (ja wczoraj bylam i aukrat trafiłam w 100%-jestem bardzo zadowolona)
4) Indygo- które Tobie akurat nie podpasowało..

[ Dodano: Sro Sie 24, 2005 3:04 pm ]
więc tak sobie myślę, ze cos sobie wybierzesz  :lol:

podaję linka
http://www.forum.e-wesele.pl/viewtopic.php?t=753

Offline Julia

Studio Victoria
24 Sierpnia 2005, 21:37
Podobno świetnie maluje Lidia-mama, mnie malowała akurat córka i nie podobało mi się. Jeśli będziesz się zapisywać na próbny (50 zł) zaznacz, że chcesz aby to ona właśnie Cię malowała.

Makijaz u p.Lilianny (studio Victoria)
19 Sierpnia 2006, 10:17
Witam wszystkich :D
1.czy ktos widział makijaż pani Lilianny( jest polecana przez wiele osób) moze macie zdjęcia... :) ???
2. czy to prawda ze sa 2 lilianny(matka i corka )w victorii??? podobno jedna gorsza...
3.Polecaceie ta pania-chce zrobic tam makijaz w dniu slubu i nie wiem,czy moge zaryzykowac bez  probnego???  :?:
4.Waham sie pomiedzy lisciasta jeszcze(no i ewent.studiem odnowa-ze wzgl na cene gl. :roll: ).....
DORADZCIE!!!

Offline Madzialena Kobieta

• Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 17.09.2005r.
19 Sierpnia 2006, 12:09
było już o salonie Victoria... jedne zachwalają inne wręcz odradzają i mówią, że wyglądały okropnie  :|  :roll:  tzn. makijaz ponoc dobrze zrobiony, ale kompletnie niepasujący do danej osoby..

a że Lilianny są dwie to prawda.. matka i córka (znana w Szczecinie modelka itp.).. to własnie ona ponoć gorzej te makijaże robi..

Poczytaj.. było tego trochę

19 Sierpnia 2006, 13:39
Madzialeno,a mozesz podac mi jakies linki,bo nie znalazlam zbyt wiele na ten temat... :roll:  A mopzna powiedziec ze sie chce do tej drugiej(lepszej) czy to jakas "loteria"...?  :? Sama juz nie wiem co o tym mysleć-może zostać jednak przy liściastej...? Moze macie jakies fotki slubne od liniany?

DZiewczyny ,
powiem tak ja polecam malowały mnie  juz 2 razy i naprawde superrrrrrr. zarówno matak jak i córka, ale panna młoda raczej powinna sie umówic do matkia a np swia  dkowa do córki

Offline Gitta

Nie no przesadzacie troszkę z tymi opiniami że jedna gorsza od drugiej.
Obie dziewczyny sa perfekcjonistkami. Razem z siostra byłysmy w jednym, czasie u nich dwóch i obie wyszłyśmy zadowolone. Nigdy nie uważałam zeby trzeba było jakies próbne fryzury czy tez makijaze robic, "jesli bedziesz współpracowała z taką wizażystkąa będziesz bo jestes kobietą to makijaż udany i 1005 zadowolenie". Jeśli Pannie się nie podoba coś albo ma swoje preferencje kolorow to musi zawsze powiedziec takiej Pani wtedy lepiej jej sie pracuje a Ty jestes zadowlona bo dopasowuje sie do ciebie i twoich wymagan. Jesli przychodzi jakas Panna Młoda ktora siedzi jak kołek to współczuję jej mężowi. :pogrzeb:

[shadow=green]Dziewczyny!
Wizażystki są dla nas, ale my musimy wiedzieć czego chcemy i nie być "budyniem" lub "kieselem"* rozmemłanym.
Pozdrawiam wszystkie Panny Młode i mężatki[/shadow]

*nie mylić z Kisielem z M jak Miłość:)

Ja będę wykonywać maikujaż u pani lilianny- tej starszej. malowała moją przyjaciółkę, skątinąd najbardziej chyba wymagającą osobę jaką znam. I moja przyjaciółka była zachwycona- ja z resztą też. Wyglądała pięknie, a powiedziała tylko, że hce mieć wielkie oczy. Z czystym sumieniem polecam.

Właśnie. Dlatego pomimo wszystko umówiłam się na próbny makijaż.

Offline olenka_x

Czy możecie mi podać namiary na te makijażystki??

Hmm co do cięzkiego makijażu to taki się robi by na zdjęciach wyjsc wyraziście i by twarz sie nie zmywała- ostatnio miałam krótki wykład na ten temat od mojej znajomej fotografki która właśnie robi też makijaż pod zdjęcia...coś kosztem czegos...

Offline SaTine Kobieta

Może ktos ma fotki makijażu wykonywanego przez panie Lilianny?

Offline froogunia Kobieta

Ja malowałam się u Lilki. Najpierw poszłam na próbny makijaż - szłam na wesele do kuzynki-jest nieco intensywny, mocno podkreślone oczy i brwi-pasował do irokeza na głowie  :taktak:  :

Tutaj makijaż ślubny-zdecydowanie subtelniejszy-po próbnym wiedziałam co mi się podoba i oto efekt:

Teraz macie chyba lepszy pogląd...oceńcie same :brewki:

A tutaj we własnym wykonaniu:

Offline SaTine Kobieta

urszula bardzo ładnie  :brawo_2: ... własnie mi chodzi o taki subtelniejszy makijaż

Offline ainka

Naprawde sliczne zdjecia i mialas bardzo sliczna sukienke i w ogole ladnie :D

SaTine, ainka dziekuję kochane :przytul:

Mam nadzieję, że byłam pomocna :afro: i fotopogląd się przyda :brewki:

makijaż ślubny rzeczywiście bardzo ładny. Cieszę się, że mam już tam termin.

Offline SaTine Kobieta

Dziewczyny a o ile wcześniej trzeba sobie rezerwować termin ?

Offline olenka_x

Ja mam ślub w sierpniu i jak tydzień temu poszłam się umówić na makijaż do Lilki to wolna była tylko godzina 8 rano, a to dla mnie zdecydowanie za wcześnie.
Zapobiegliwe dziewczyny rezerwują chyba pół roku wcześniej :)

Byłam w tym tygodniu w salonie i zapisałam się .

Ja zapisywałam się w kwietniu... :los:

Ja zapisywałam się w styczniu. I dobrze. Bo jak teraz chciałam umówić się na czerwcowy próbny to był problem i będę go mieć o 15.30 a pani Lila zapowiedziała, że będzie już bardzo zmęczona. A więc pędem do studia.

Offline Olive

A czy panie L. robia rowniez fryzury?? Chyba nie. A co z fryzjerem dziewczyny? Jak to zorganizowac?Najpierw fryzura a potem leciec na makijaż?? Czy panie Lilianny wspolpracuja z jakimis fryzjerami? Przeslijcie mi please ich namiary na prv.
Dzieki :)

29 Kwietnia 2007, 13:47
Nie robą fryzur, zajmuja się tylko makijażem...ale one są w salonie gdzie jest kilka fryzjerek...najleoiej tam podejdź albo zadzwoń i sie podpytaj :) Zaraz wyślę namiar na priv :taktak:

hej dziewczyny
ja czesałam sie  na liściastej i tam równiez zrobiono mi makijaż i byłam zadowolona, wiec polecam, ta starsza pani jest straszna gaduła, ale nie ma co sie zrazac, ja bylam umowiona na zrobienie fryzury i makijazu na godz. 7:30 a slub bralam o 17::30 i wszystko przwetrwało jeszcze przez kolejne 3 dni.....

Offline Bernadetka Kobieta

Mi się też podobały efekty pracy p. Lilianny, Młoda była również bardzo zadowolona także z atmosfery jaka panuje w salonie. Ja mam wybraną inną fryzjerkę, która też wykonuje super makijaże, ale gdyby coś nie wyszło (planuje urlop, ale nie określiła jeszcze daty powrotu, troche smutne bo już miałam próbne malowanie i fryzurę, a tu nagle rozmowa o tym, że nie jest pewna czy w dziś slubu to powtórzy,no ale nie zaśmiecam) to skorzystam z usług tego salonu.

A niedopisałam, że będę się modlić :) żeby jeszcze mnie przyjęły, bo dopiero w czerwcu będę wiedziała kiedy moja wyjeżdża i wróci.

Właśnie byłam w sobotę na próbnym makijażu. Malowała mnie młoda Lilka, bardzo miła i sympatyczna. A że był to mój wieczór panieński to zaszlałyśmy. Jestem wymagająca osobą, ale moje oczekiwania zostały spełnione. Myślę, że połowa sukcesu to wiedzieć co się chce i osiągnąć porozumienie w tej kwestii z makijażystką. Pokazałam Lilce zdjęcie, powiedziałam, że chcę duże oczy, a ona wiedziała, o co mi chodziło. Naprwdę- oczekiwania spełnione w 100%. Polecam i cieszę się, bo jestem spokojna- wiem, że w dniu ślubu nie czeka mnie przykra niespodzianka.

a może masz zdjęcie??? I wiesz ja u nich z terminami?? Jednak muszę szukać innej fryzjerki i makijażystki.