Autor Wątek: Czy warto robic kurs ?  (Przeczytany 2744 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Siwulka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2011
Czy warto robic kurs ?
« dnia: 19 Grudnia 2008, 15:38 »
Dziewczyny, prosze o rade, zaniedlugo mam zamiar wrocic do PL i rozmyslam co bede robic, na pewno poszukam pracy, ale zastanawiam sie czy nie zrobic sobie kursu ze zstylizacji paznokci, zawsze marzyl mi sie jakis maly salonik typu tipsy, solarium, ale czy to jest ciagle popularne ?
Kobieta albo kocha, albo nienawidzi, trzeciej ewentualności nie ma !!

Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Odp: Czy warto robic kurs ?
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Grudnia 2008, 16:09 »
popularne jest, ale konkurencja OGROMNA. Co kilka kroków jest jakiś salon...

Offline Siwulka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2011
Odp: Czy warto robic kurs ?
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Grudnia 2008, 16:19 »
Wlasnie ta konkurencja :-\ Ale musze przyznac ze w moim miescie, w salonach sa strsznie wysokie ceny, a w tych tanszych to niewarto gadac, raz poszlam to pani zrobila mi pazurki w ciagu 40min :o nie musze chyba mowic jak wygladaly ::) Drugi raz jak bylam u innej przed sylwestrem w tamtym roku to siedzialam 4 godz :-\ Ja bym wlasnie chciala miec jakis salonik w ktorym za przystepna ceny, beda wysokie uslugi. Nie twierdze ze zaraz po kursie otworze salon, nie,nie, pocwicze w domku, i jak cos to dopiero potem. Tylko wlasnie nie wiem  czy warto czy nie
Kobieta albo kocha, albo nienawidzi, trzeciej ewentualności nie ma !!

Offline anusiaaa

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 26444
  • Płeć: Kobieta
Odp: Czy warto robic kurs ?
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Grudnia 2008, 16:26 »
Ale co to znaczy przystepna cena...pamietaj, ze materialy aby zrobic dobre paznokcie sa drogie, a do interesu nie bedziesz chyba doplacac ::)
"Travel is the only thing you buy that makes you richer"

Offline Siwulka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2011
Odp: Czy warto robic kurs ?
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Grudnia 2008, 16:34 »
Dla mnie przystepna cena to ok.50zl, ja wiem ze materialy nie naleza do najtanszych, ale nie wyobrazam sobie placic 150zl za tipsy. Mam kolezanke ktora pracuje w salonie i tam za same zalozenie tipsow kasuja 150zl jak chce sie jakies ozdoby to dodatkowo sie placi, a ona (juz teraz nie) robila paznokcie u siebie w domku, uzywala bardzo dobrych materialow i ze wzorkami brala 50 zl, ja wiem ze w domu ponosi sie mniejsze koszty niz w salonie, dlatego narazie rozwazam mozliwosci  ;)
Kobieta albo kocha, albo nienawidzi, trzeciej ewentualności nie ma !!

Offline dziubasek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17066
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: .:25.08.2006:.
Odp: Czy warto robic kurs ?
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Grudnia 2008, 17:37 »
Siwulka powiem Ci tak: swego czasu robiłam paznokcie u siebie w domu... bez kursów, ot tak... nauczyła mnie koleżanka. Obliczyłam, że mój koszt zrobienia tipsów akrylowych to ok 20 zł na średnich materiałach (nie z najwyższej półki). Dolicz do tego dobre lakiery, naklejeczki, dżety... no i oczywiście opłać rachunki w salonie, sobie zus... i zabawa nie wychodzi wcale tanio!!!! Nie sądze, aby opłacało Ci się robić to za 50 zł... no chyba, że hobbystycznie ;)

Offline Siwulka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2011
Odp: Czy warto robic kurs ?
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Grudnia 2008, 17:45 »
Wiesz, salon to tylko marzenie, ktore wcale nie musi sie spelnic, jest wiele marzen wazniejszych od tego ;)

Nie sądze, aby opłacało Ci się robić to za 50 zł... no chyba, że hobbystycznie ;)

Własnie, zawsze moge w domku robic pazurki, tymbardziej, ze po powrocie do PL bede sama, a tak to przynajmnie moglabym sobie dorobic ;)
Kobieta albo kocha, albo nienawidzi, trzeciej ewentualności nie ma !!