Autor Wątek: Techniczne pytanie w kwestii jednoczęściowej sukni ślubnej  (Przeczytany 3524 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CuKiErEk:)

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Płeć: Kobieta
Witam Was dziewczyny,

mam pytanie, jak radziłyście sobie z jednoczęściową suknią suknią ślubną bez ramiączek ??? Chodzi mi o dwie kwestie - czy suknia Wam się nie zsuwała z biustu podczas wesela, jak mocno miałyście zasznurowany gorset i czy miałyście biustonosz pod suknią?

Moja suknia czeka już w szafie, ma co prawda ramiączka ale lepiej wygląda bez ::) Pomimo tego, że suknia jest z tafty, więc niby z lekkiego materiału,to jednak gdy ostatnio ją zmierzyłam i postałam w niej trochę mierząc dodatki, to szczerze mówiąc było mi średnio wygodnie :-\ i suknia wydawała mi się ciężka, a żeby góra nie zsuwała się z klatki piersiowej to miałam ją zasznurowaną dosłownie na wdechu. . . .

Napiszcie jakie macie w tej kwestii doświadczenia i jak sobie z tym radziłyście podczas ślubu i wesela bo ja sobie nie wyorażam bycia w "zbroi" przez np.  16 godzin. . .

Offline Maja

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 34378
  • Płeć: Kobieta
  • bono animo es
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
Odp: Techniczne pytanie w kwestii jednoczęściowej sukni ślubnej
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Grudnia 2008, 12:06 »
Ja ze swojej strony polecam ramiączka na zabawę weselną, nie ma takiej możliwości, zeby nie trzeba było ani razu poprawiać kiecy - Ty się ruszasz, kieca razem z Tobą, a poprawiasz bezwiednie.
Podpytaj kamerzystę czy nie zauważył czegoś takiego - oni mają z tym problem, bo to mało medialnie wygląda, a film kręcić trzeba.
Także do kościoła możesz iśc bez ale na tańce lepiej dla własnej wygody doczepić


Offline liliann

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 37559
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 września 2006
Odp: Techniczne pytanie w kwestii jednoczęściowej sukni ślubnej
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Grudnia 2008, 13:38 »
nie zsunie się jak jest dobrze skrojona i dopasowana;
miałam pod spodem biustonosz
w trakce zabawy weselnej założyłam ramiączka, bo zaczęli nieco mną wywijać...
"Ludzie, którzy stawiają sobie mierne cele życiowe, zazwyczaj osiągają to co zamierzali: nie dążą do niczego i niczego nie zdobywają. ”
— Richard M. Devos

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
Odp: Techniczne pytanie w kwestii jednoczęściowej sukni ślubnej
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Grudnia 2008, 20:08 »
na sesji, przy ołtazu byłam bez ramiaczek ( były ukryte pod spodem).. dopiero przed pierwszym tańcem załozyłam je.. dużo wygodniej i bezpieczniej sie tańczy chocby z najcieńszymi ;)
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline Agnieszka_J

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 858
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 16-17.08.2008 :)
Odp: Techniczne pytanie w kwestii jednoczęściowej sukni ślubnej
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Grudnia 2008, 20:49 »
ja również miałam jednoczęściową bez ramiączek, wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że delikatnie mi się schudło przed ślubem i suknia trochę się zsuwała, ale nie miałam większego problemu z jej ciągłym poprawianiem
biustonosz także miałam, z tym, że były to te silikonowe miseczki, bo gorset był przezroczysty, ale biustonosz się sprawdził

Offline domisia82

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 351
  • Płeć: Kobieta
Odp: Techniczne pytanie w kwestii jednoczęściowej sukni ślubnej
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Grudnia 2008, 19:21 »
masz juz suknie na 2010r. ?  :szczeka: :szczeka: :szczeka: ja mam wesele za pół roku i jeszcze nie zamówiłam, choć swój typ juz mam

Offline SaTine

  • ღ KM ღ
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3829
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 21.06.2008
Odp: Techniczne pytanie w kwestii jednoczęściowej sukni ślubnej
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Grudnia 2008, 19:38 »
ja też miałam bez ramiączek, pod spodem biustonosz + wszyte wkładki. Bylam zadowolona, suknia nie zsuwała sie wogóle, przez całe wesele była na swoim miejscu (w porównaniu do pończoch które bez przerwy musiałam podciągać  ::) )
____________________________________________________
"...Jeśli wiara czyni cuda... trzeba wierzyć że się uda..." ... :dzidzia:

Offline CuKiErEk:)

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Płeć: Kobieta
Odp: Techniczne pytanie w kwestii jednoczęściowej sukni ślubnej
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Grudnia 2008, 13:38 »
Wesele miało być 2010 ale udało sie załatwić na 2009, ale nie zmieniłam w profilu.  A sukienkę po prostu okazyjnie odkupiłam bo byłam zdecydowana że to ta jedyna i dlatego sobie wisi. . . .  ::)

Dziękuję dziewczyny za wasze uwagi i rady  ;D

Offline mikoala

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3534
Odp: Techniczne pytanie w kwestii jednoczęściowej sukni ślubnej
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Grudnia 2008, 13:49 »
Nasza Voneczka miała jednoczęściową dużo zdjęć jest w relacji ze ślubu i wydaje sie bynajmniej że nie miała z tym problemu!

Offline anka332

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4190
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009-09-05
Odp: Techniczne pytanie w kwestii jednoczęściowej sukni ślubnej
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Lutego 2009, 19:40 »
jak bedziesz miala dopasowana suknie to nie bedzie sie zsuwac ja polecam przyszycie stania do sukienki duzo lepiej sie zawsze tak czuje
Pawel 26.06.2013
Dominik 18.11.2016
Malwinka 28.06.2020