e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Płaciliście za sale przed czy po weselu?  (Przeczytany 9944 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pytanie jak w tytule!
Ja mam w umowie napisane że przed, a dyrektor hotelu nam powiedział że po weselu i teraz nie wiem czy powinnam się denerwować czy nie?
Napiszcie coś szybko bo się denerwuje!
Pozdrawiam!

Offline Sophia

my placimy po. Pani, która zajmuje się naszym przyjęciem powiedziała, ze możemy spokojnie przyjechać w poniedziałek i uregulować wszystko.

Offline Julia

My płacimy w dniu wesela, minus wpłacona wcześniej zaliczka.

My do dnia slubu musielismy wplacic 40% kwoty. Reszte zaplacilismy w srode po weselu

Offline monia

• złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 04.06.2005
my płaciliśmy w nordzie dzień przed weselem.. taka była umowa i my jej musieliśmy dotrzymać..

owszem.. obawiałam  sie i to bardzo ale dziewczyny z 2004r. uspokoiły się... możecie zaufać panu ulińskiemu... :mrgreen:

Offline demka Kobieta

Cytat: "Julia"
My płacimy w dniu wesela, minus wpłacona wcześniej zaliczka.

My jesteśmy umówieni identyczne, a zaliczka wynosi 500 zł

Offline Marta

My też będziemy płacić po weselu minus wpłacona zaliczka 300 zł.
Z tym, że u nas jest taka sytuacja, że my wynajmujemy samą salę i do tej kwoty za salę po weselu doliczne są nam tzw. media (prąd, gaz, woda).

Offline Madzialena Kobieta

• Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • data ślubu: 17.09.2005r.
hmm a nam powiedzieli, ze na 2 tyg. przed słubem musimy zaplacic 60% ceny...  :x
  ale jak sie spotkamy z tym menadzerem to sobie jeszcze pogadamy na ten temat co i jak  :?

To mi troche ulżyło bo myslałam że raczej się nie płaci przed weselem!

Ja płacę 5 dni przed weselem minus zaliczka 500 zł.

Offline Agnieszka Kobieta

My płacimy w piątek przed weselem

Offline asiek

A u nas było tak, że w lutym,jak rezerwowaliśmy salę to wpłacaliśmy zaliczkę 1000 zł, a za całość płaciliśmy podczas poprawin, kiedy zostały już doliczone wszystkie zrobione na poprawiny rzeczy (minus zaliczka oczywiście)

Offline Kiatek Kobieta

kiedy płacić
17 Sierpnia 2005, 18:29
a my płaciliśmy po imprezie i nie było z tym najmniejszego problemu
zaliczka wynosiła zaledwie chyba 100 zł, tak, dokładnie zaledwie 100 zł, bo jeszcze śmialiśmy się z Rumcajsem, że w razie "ucieczki" będziemy tylko stratni po 50 zł na głowę :mrgreen:
a była to impreza całonocna, cała sala w hotelu była rezerwowana
nikt nie żądał więcej, nikt nie namawiał...
dostaliśmy pokwitowanie wpłaty, zobaczyliśmy wpis w kalendarzu, rozmawialiśmy z samym właścicielem lokalu...

przed imprezą chyba jednak bym nie zapłaciła...

Offline olimpx

My płasciliśmy tak: przy rezerwacji terminu 500 zł, we wtorek przed weselem 80 % , reszta w niedzielę po poprawinach. Nie bałam sie bo mielismy tak zapisane w umowie a na każdą wpłatę otrzymaliśmy kwit kasowy podpisany przez szefa lokalu. I wszystko było oki :)

Offline Agnieszka32

My musielismy zapłacić 1000 zł zaliczki....i zupełnie nie wiem, kiedy reszta;-))) No, ale bede sie widziała z szefowa lokalu za kilka dni, wiec sobie z Nią to uzgodnie. Wlaściwie każda opcja wydaje mi sie do przełknięcia, zarówno, gdybym miala płacić przed weselem, jak i po...oczywiście wszystkie wpłaty poparte dowodami ich uiszczenia.

Offline asia Kobieta

My w trakcie podpisywania umowy płaciliśmy zaliczke 1000 zł a resztę mamy zapłacić dzień przed ślubem.

Offline Maja Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 28 sierpnia 2004r.
My płaciliśmy przed weselem ale tylko za samą salę, obsługa dostała kasę po

Offline demka Kobieta

Maju to też jest dobre rozwiązanie...przynajmniej jest zapenione, że nikt nie będzie sie starał wywinąć żadnego numeru...

Offline asiek

o to właśnie chodzi!!!!! u nas dzięki temu nie wywinęli.A u mojego męża brata dwa lata wcześniej wywinęli (bo dostali tak, jak większość z Was płaci) i była awantura na poprawinach i .... NIE dostali za nie kasy właśnie za to, że wywinęli numer.
Także pilnujcie wszystkiego dziewczyny!!!

Offline Marta

My obsłudze tj. kucharce, kelnerom i pomocnikom też będziemy płacić po weselu. Na razie wpłaciliśmy zadatek. Więc myśle, że dobrze zrobiliśmy. Z resztą nasza kucharka już na samym początku zapowiedziała, że płacić będziemy po weselu jak wszystko bedzie w porządku.

Offline demka Kobieta

Cytat: "Marta"
Z resztą nasza kucharka już na samym początku zapowiedziała, że płacić będziemy po weselu jak wszystko bedzie w porządku.

i tak byc powinno...jak jest się niezadowolonym, bo coś poszło nie zgodnie z umową zawsze można zapłacic mniej....

Offline Marta

Racja! Muszę powiedzieć, że najbardziej obawiam się, żeby z obsługi nie pokradli jedzenie, bo tak wielokrotnie się zdarza. A jak już pisałam wcześniej my sami kupujemy jedzenie (produkty). Ale jestem na + zaskoczona postawą kucharki! :)

Offline demka Kobieta

Cytat: "Marta"
żeby z obsługi nie pokradli jedzenie

niestety tak się zdarza i chyba nie wiele mozna na to poradzić (przecież nikt nie będzie wiecznie stał i pilnował), ale z całego serca zyczę Tobie i wszystkim, którzy są w takiej samej sytuacji prawdziwych kucharek, które pysznie gotują, przepieknie ozdabiają jedzonko i ie wynoszą nic w torbach...

Offline Marta

Cytat: "demka"
kucharek, które pysznie gotują, przepieknie ozdabiają jedzonko i ie wynoszą nic w torbach...

Ofekty pracy naszych kucharek już widzieliśmy, lecz nie naszej sali (rewelacja)! Dodatkowo jeszcze 10 września (bo wtedy przygotowuje wesele nasza kuchareczka) mamy jechać na tą salę co namy wesele i tam zobaczyć dekoracje i efekt ich pracy! :)

Offline demka Kobieta

To wspaniale Martuś bardzo się cieszę :D

Offline gosiaczekk Kobieta

My wpłacilismy zaliczke 2000 zł. Resztę musimy wplacic jakoś kilka dni przed weselem. Troche sie obawiam czy wszystko bedzie w porzadku.

Offline Agutka Kobieta

my zaliczki wpacilismy 1000 zl, reszta kilka dni prze slubem
Cytat: "gosiaczekk"
Troche sie obawiam czy wszystko bedzie w porzadku.

jesli to sprawdzona sala  i znasz opinie innych to powinno byc oki :D

Offline Madzialena Kobieta

• Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
  • maniak
  • data ślubu: 17.09.2005r.
my jako zaliczkę wplaciliśmy 500zł...  na jakies 3-4 dni przed śluben mieliscmy wpłacic 2500zł. natomiast w dniu ślubu, już po imprezie dopłacilismy ostatnie 1600zł..

a swoją drogą nie rozumiem... o czym Wy mówice,ze płaciliście obsłudze? ale za co?byli przez Was wynajmowali osobno do sali czy jak?  :?

Ja za salę wpłaciłam 200 zł zaliczki reszte po weselu. Obsługa też dostanie kase po weselu.

Cytat: "Madzialena"
a swoją drogą nie rozumiem... o czym Wy mówice,ze płaciliście obsłudze? ale za co?byli przez Was wynajmowali osobno do sali czy jak?

Tak, niektórzy wynajmują tylko salę a osobno kucharki i kelnerki ( np. ja )

My mamy obłsugę wliczoną w całość. Wpłaciliśmy 300 zł zaliczki, a resztę mamy wpłacić 2 tygodnie przed weselem.