Autor Wątek: Proszę o opinie  (Przeczytany 1903 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Befi

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 84
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.11.2009 godz.16
Proszę o opinie
« dnia: 3 Grudnia 2008, 18:43 »
Proszę o opinie Zespołu Muzycznego Mister z Dąbrowy Górniczej i Zespołu muzycznego Zagłębiacy z Czeladzi :)


Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Proszę o opinie
« Odpowiedź #1 dnia: 4 Grudnia 2008, 11:20 »
Jeżeli miałbym wybierać to na pewno wybrałbym Mister. Jest to  4-ro osobowy zespół grający żywą muzykę. Prowadzą zabawy i fajnie bawią gości. Zagłębiacy z Czeladzi już się wypalili. Grał z nimi "Kita" , ale z tego co wiem odszedł na "zasłużoną emeryturtę". "Kita" trzymał cały zespół w garści. Jak jest teraz, nie wiem. Co do zespołu Mister trzeba się spieszyć bo mają wzięcie  :D.

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Proszę o opinie
« Odpowiedź #2 dnia: 4 Grudnia 2008, 12:18 »
Stało się ! Poraz pierwszy poleciłem zespół. Od razu wyjaśniam. Nie gram w żadnym zespole, nie są to moi znajomi z którymi utrzymywałbym kontakty towarzyskie.  Za problemy jakie mogą wyniknąć z mojej wypowiedzi z góry zespół przepraszam. Sory :drapanie:

Offline Befi

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 84
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 14.11.2009 godz.16
Odp: Proszę o opinie
« Odpowiedź #3 dnia: 5 Grudnia 2008, 11:27 »
Dzieki wielkie za te kilka słów :) Pomogłes mi podjac decyzje :) Słuchałam na zywo lecz krótko Zespół Mister i z płytki Zespól Zagłebiacy ale chciałam zasiegnac opini innych . . . . teraz tylko za telefon i umówic sie na spotkanko z Zespołem Mister bo juz mam "zaklepany" termin i na całe szczescie maja wolny :) Pozdrawiam :)


Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Proszę o opinie
« Odpowiedź #4 dnia: 5 Grudnia 2008, 13:34 »
Nie ma za co :)  Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :Daje_kwiatka: