Autor Wątek: 13.08.2005 - wspaniały ślub Eli  (Przeczytany 6787 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« dnia: 14 Sierpnia 2005, 14:25 »
Elu!
Wszystkiego co zapragniesz by Waszym było !
Na nowej drodze życia
dużo   :calus:  i :i_love_you:
zero  :klotnia: i  :cry:
usmiechu do łez   :hahaha:  
codziennych uniesień     :Zakochany:  
pięknego   :auto:  
no i ...  :dzidzia:  

i czekamy na ....   :Fotograf:

a to dla Was (włącz głośniki) :D
http://www.ewa.bicom.pl/zyczenia/codzienne/rn15.htm
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Sierpnia 2005, 15:14 »
Dzisiaj ślub Wasz, Państwo młodzi,
W takim dniu się zawsze godzi. Życzyć szczęścia dni rozlicznych,
i gromadki dzieci ślicznych. Tylko One sprawić mogą, że nad
życia trudna drogą. Pośród smutków, zawsze, wszędzie,
 Słońce Wam świeciło będzie.
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline monia

  • złośliwy skorpionek :)
  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 12228
  • data ślubu: 04.06.2005
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Sierpnia 2005, 16:31 »
wszystkiego naj naj   elu...  :mrgreen:
przyjaciel gdy powiesz "zabiłem", odpowie "gdzie go zakopiemy"

Offline olimpx
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 138
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Sierpnia 2005, 18:13 »
Wszystkiego dobreo na wspólnej nowej drodze! dużo szczęścia i miłości!

Offline Marzena
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 293
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Sierpnia 2005, 19:12 »
Wytrwalosci w milosci :)

Offline asia

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 9607
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005r.
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Sierpnia 2005, 20:18 »
Wszystkiego NAJ Elu!
Przede wszystkim duuuuużo miłości!!!
 :serce:   :serce:   :serce:

Offline kashira

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Sierpnia 2005, 20:34 »
Dużo szczęcia i miłości na nowej drodze życia :D



Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Sierpnia 2005, 23:15 »
Dziękuje wam bardzo za życzenia :D Jak odeśpie swoje to wszystko ze szczegółami opisze i pochwale sie zdjęciami .
ZAZDROSZCZE WAM DZIEWCZYNY , KTÓRE CZEKACIE NA TEN WYMARZONY DZIEŃ
SĄ TO TAK NIEZAPOMNIANE CHWILE , ŻE CHCIAŁABYM PRZEŻYWAĆ TO CO TYDZIEŃ
ŚLUB KOŚCIELNY JEST CZYMŚ NISAMOWITYM , WSPANIAŁYM , WOKÓŁ PANUJE ATMOSFERA SZCZĘŚIA I RADOŚĆI ...JEST TO NIESAMOWITE PRZEŻYCIE...
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Agnieszka32

  • phpBB Moderator
  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 1410
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Sierpnia 2005, 05:03 »
Elu gratulacje!!! Zycze Wam wszystkiego najlepszego, aby zycie razem bylo takim, jakie sobie wymarzyliscie :)  Ciesze sie, ze slub byl cudowny:)) Czekamy na relacje.


Offline Agnieszka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3075
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.08.2005
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Sierpnia 2005, 14:46 »
Elu wielkie gratulacje i dużo szczęścia i  :serce:


Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama..

Offline Marta

  • phpBB Moderator
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3868
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Sierpnia 2005, 23:23 »
Elu wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! :serce:  :serce:  :serce:



Relacja i fotki z naszego pięknego dnia:
https://e-wesele.pl/forum/viewtopic.php?t=4077

Offline koralik

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 241
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Sierpnia 2005, 08:19 »
nie było mnie przez weekend, ale i ja sie dokładam do życzeń: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ŚWIEŻO UPIECZONEGO MAŁŻEŃSTWA!!!!!!!!!!!!!!
 :serce:


Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Sierpnia 2005, 09:47 »
Naj, naj, najlepsze życzenia dla Was obojga :D

Offline Magula
  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 327
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Sierpnia 2005, 13:57 »
Życzę Wam samych przyjemnych chwil w życiu!! Dużo zdrowia i szczęścia!!! :serce:  :serce:  :serce:

Offline londocat
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Sierpnia 2005, 15:19 »
Elu mam nadzieję, że twój slub był równie udany co nasz, my również w ta sobotę powiedzieliśmy sobie sakramantalne "tak"!
Aby każdy nastepny dzień był tak samo fantastyczny i wyjątkowy jak dzień ślubu.

 :serce:


Offline asiek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 4156
  • data ślubu: 14.08.2004
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Sierpnia 2005, 17:38 »
Miłości  :serce: , miłości  :serce: , miłości  :serce:  i jeszcze raz miłości  :serce: .Reszta sama przyjdzie

Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Sierpnia 2005, 17:42 »
elu, czy jeszcze odsypiasz ślub, wesele i noc poślubną ?? :) :D

FOTKI !!!!!!!!!!!!!!!  :wink:
nie widzę zdjęć, dziewczyny, czy wy coś tam widzicie? :mrgreen:
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Sierpnia 2005, 21:50 »
Cytat: "okruszek"
nie widzę zdjęć, dziewczyny, czy wy coś tam widzicie?

nie :(
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline sylwia

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Sierpnia 2005, 00:16 »
Elu, zycze Ci wszystkiego, co w zyciu najlepsze i najpiekniejsze na Nowej Drodze Zycia!!!!

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Sierpnia 2005, 01:37 »
Okruszku jak mi pozmniejszasz fotki to zamieszcze je na forum . Na album z fotografa musicie czekać do wtroku.
A więc w sobotę wstałam o 9 potem   :prysznic:   ,   :obiad:   i   :auto:   z Damianem do kwiaciarni po   :bukiet:  dla rodziców , po drodze zajechaliśmy do hurtowni po balony . Gdy już zawieżliśmy wszystko na miejsce , moje  :serce: zawiozło mnie do fryzjera na 10 i samo uciekło się szykować . Od fryzjera wyszłam 12.20 , musiałam paradować z diademem i welonem , oczywiście w dresach po tesco   :hahaha:  i z teściową i świadkową pojechałyśmy do mnie do pracy na make up :D Wszystko musiałam zrobić expresowo , ponieważ na 14 miało być błogosławienstwo . A więc w 5 minut pomalowałam teściową , potem szybciutko świadkową , no i siebie . W extra makijażu i z welonem na głowie wsiadłyśmy ze świadkową w taxówkę i ruszyłyśmy do mojego rodzinnego domku :D Myślałam ,że ubieranie to prosta sprawa ... ja ubierałam świadkową , ona mnie i byłyśmy gotowe ,z dwudziesto minutowym opóżnieniem :oops: Jak już wszystko było ok przyszedł Pan kamerzysta i ponagrywał pare scenek , jak się ubieram itd....NO I SIĘ ZACZĘŁO   :brawo:  wszyscy już czekali na dole , rodzice , Damian z wiązanką...
Stanełam na górze schodów , kamerzysta czekał na dole z obiektywem skierowanym w moją stronę ...i ruszyłam po schodach wolno i dostojnie , a tren ciągnął się całą swoją długoscią po schodach . Na dole przywitał mnie Damian wręczjąc mi kwiaty i całując w ręke . Uklękiśmy na poduszeczkach i dostaliśmy piękne błogosławieństwo od rodziców i babci Damiana .....Aż się popłakałam jak se to przypominam....

...i wyszłam ze swojego rodzinnego domu , już ostatni raz jako panna , wstępując w nowe życie jako , żona i przyszła matka. Wszyscy płakali , rodzice , gosćie...
Wsiedliśmy w autko , a właściwie to ja się zapakowałam i pojechaliśmy na zdjęcia z 15-to minutowym opóżnieniem :oops: Sesja była świetna , byliśmy rozlużnieni i szczęśliwi , ale szkoda , że trwało to tak krótko :( mogłabym tak cały dzien się fotografować :)
Coraz szybszymi kokami nadchodziła ta godzina...godzina 16. Zajechaliśmy pod kościół , nadal zestresowani , ale jak tylko przekroczyliśmy jego próg wszytsko minęło , rozlużniliśmy się  już niczego się nie obawialiśmy .
Do końca nie wiedziałam , czy do ołtarza poprowadzi mnie Damian czy tata , ale jednak tata stwierdzil , że ma jedyną córkę i musi dać radę , zaryzykował  , powiedział ,że najwyżej po drodze sie zapłacze ,albo zemdleje ale mnie zaprowadzi...mama musiała dać mu jekieś leki uspokajające aby wszystko było dobrze.
Punkt 16 , gdy już przy ołtarzu czekał na mnie Damian , organy zagrały Mendelsona i ruszyliśmy z tatą  przed siebie , prowadzeni przez dwie księżniczki , które niosły na podusi w kształcie serca , obrączki .
Pod ołtarzem tata przekazał moją ręke Damianowi aon  podziękował mu uściskiem dłoni...juz wtedy widziałam , że w kosciele rodzice i rodzina płakała , ale ja se pomyślałam , że musze być twarda i nie uronic ani jednej łzy , a jestem osobą uczuciową i nie wiele brakuje mi do placzu.
Ksiądz Paweł , świetna , super osoba powitała nas i zaczęła się msza . Damiana siostra , czyli nasza świadkowa , zrobiła nam prezent i pzreczytała kazanie , a dodatkową niespodzianką było to , że ministrantami byli Damian kuzyni :D
Po kazaniu podpisaliśmy na ołtarzu dokumenty , i udaliśmy się na głowną część ceremonii , a mianowiście na udzielenie sakramentu małżeństwa :D
Przy wymianie obrączek byliśmy spokojni , ale muszę się pzryznać , że nie pamietam przysiegi aani tego jak wkładam obrączkę :oops:  , ale to chyba ze stresu , ale go nie człam . Jak już wymieniliśmy się "znakami miłośc" , zapytałam się księdza czy mogę pocałować męża...nie wiem  jak ten pomysł wpadl mi do glowy... ale na szczęście pozwolił .Najbardziej zapamiętałam gest księdza , który po naszej wymianie obrączek ,  z wielkim uśmiechem na ustach wzniósł ręce do góry i podziękował Bogu za nas i za ten sakrament ...ale to musze jeszcze sprawdzić na kasecie co mówił , bo nie za bardzo pamiętam Ale pamiętam jego radosną twarz i radośc z naszej radości , to było naprawde niesamowite . Kolejną niespodzianką było przyjęcie komunii w dwuch postaciach...chleba i wina  , powiem szczerze , że  nie spotkałam się z takim czymś na ślubach , lub bardzo , bardzo , bardzo bardzo sporadycznie .
Niestety cały ślub minął bardzo szybko... no ale potem przyszła pora na wesele  :skacza:    :disco:    :koncert:    :cancan:  Były tańce , oczepiny i toasty , jednym słowem było extra , nawet raz wylądowałam na parkiecie bo ktoś mi wlazł na sukienke i sobie poszedł po niej   :hahaha:  , na drugi dzień zrobiliśmy poprawiny...i tak minęły dwa dni , na które czekaliśmy całe życie... :serce:  :serce:  :serce:  :serce:  :serce:  :serce:  :serce:  :serce:  :serce:  :serce:
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline koralik

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 241
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Sierpnia 2005, 08:11 »
no kochana, gartuluje :serce: gdzie twoje zdjęcia??
było supper, teraz i ja jeszce bardziej czekam na swój dzień:)


Offline asia

  • Global Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 9607
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2005r.
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Sierpnia 2005, 11:17 »
Eluniu!
Jak czytałam Twoją opowieść o tym Najważniejszym Dniu w Twoim życiu to baaardzo się wzruszyłam! Cieszę sie, ze wszystko tak pięknie się ułożyło i że jesteście tacy szczęśliwi!

P.S Wyobraziłam sobie Ciebie w tym Tesco z welonem i diademem ubraną w dres - Ty to masz "stalowe nerwy"  :wink:

Jeszcze raz - OGROMU MIŁOŚCI WAM ŻYCZĘ!!!

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Sierpnia 2005, 12:37 »
Chwilke cierpliwości na zdjecia dzisiaj będą , ale tylko te które ja robiłam , a we wtorek będą ze studia :D
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline olimpx
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 138
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Sierpnia 2005, 17:08 »
Elu, ciesze się bardzo,że wszystko tak ładnie się udało. Rzeczywiście czeka się na tą chwilę tak długo a ona mija tak szybko ;-) z twojej relacji wynika że Feniks chyba też spisał się na medal jako miejsce na wesele ;-) Ps. Też czesałam się w Tesco;-)

Offline obri

  • Zosia jest już z nami! :-)
  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 606
  • Płeć: Kobieta
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Sierpnia 2005, 19:26 »
Elu! Twoja relacja ślubna jest bardzo wruszająca!
Ślub musiał być jak z bajki! Serdeczne gratulacje!
Już się nie mogę doczekać Waszych zdjęć!
Jestem pewna że wyglądałaś bosko!

Mój Aniołeczek 19.02.2008 (*)

Offline okruszek

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 1757
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Sierpnia 2005, 19:50 »
bo wyglądała bosko !!!
ja już widziałam fotki, przerobiłam je na mniejszy rozmiar.
Wklejenie już zostawiam Eli, ale uwierzcie ... wyglądała jak księzniczka, przepięknie jej w diademie i w weolnie. A ta suknia ... hmmm... taka mgiełka, delikatna i bogata, po prostu bajeczna :)
Elu, jeszcze raz wszystkiego NAJ !!!
1 kwietnia 2006 - ślub cywilny

Będą bliźniaki :)

Offline demka

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 9604
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25 grudnia 2005
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Sierpnia 2005, 22:11 »
Wzruszyłam się...pieknie opowiedziane...raz jeszcze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :serce:
Nasza Oliwcia:

Nasza Lenka:

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Sierpnia 2005, 21:03 »
HMMMM zdjęcia zamieściłam ale ich nie widać !?!?  Wklejałam je dbrą godzinę temu .O co chodzi ??
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline Julia
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 2755
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #28 dnia: 19 Sierpnia 2005, 21:39 »
A ja właśnie zajrzałam, aby obejrzeć obiecane fotki.... :(

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
13.08.2005 - wspaniały ślub Eli
« Odpowiedź #29 dnia: 19 Sierpnia 2005, 21:57 »
Wkleiłam i wyskoczył komunkat , że mam czekać na akceptację czy coś takiego...ile się czeka...bo ja już czelam ok.3 godziny
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -