Autor Wątek: FOTOSIM Z Sosnowca - ODRADZAM!!!!!  (Przeczytany 2056 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kasia_81SC
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.09.2008
FOTOSIM Z Sosnowca - ODRADZAM!!!!!
« dnia: 2 Grudnia 2008, 20:50 »
ostrzegam przed nieuczciwym studiem foto - video z Sosnowca FOTOSIM S. C. Jesli chcecie sobie zaoszczędzić nerwów, stresu, pieniedzy i OGROMNEGO roaczarowania nie korzystajcie z ich usług!!!!To oszuści.  trzeci miesiąc czekamy na zdjęcia z naszego ślubu i wesela!!! i nadal nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będą, mimo , że miały być we wrześniu.  Cały czas jestesmy zwodzeni:(
« Ostatnia zmiana: 2 Grudnia 2008, 21:37 wysłana przez liliann »

Offline ela

  • Moderator
  • Chuck Norris
  • *****
  • Wiadomości: 22579
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.08.2005
Odp: FOTOSIM Z Sosnowca - ODRADZAM!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 2 Grudnia 2008, 22:30 »
A moze mają tyle pracy ?

A czy rozmawialiscie  znimi pzrez telefon ? Na żywo ? Co mówia ? Czemu takie opóznienie ?
To, że się uśmiecham, śmieje i żartuje jak zawsze nie znaczy, że u mnie jest zajebiście. Ja po prostu nie lubię pokazywać, że jest mi bardzo źle. -

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: FOTOSIM Z Sosnowca - ODRADZAM!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 3 Grudnia 2008, 09:37 »
Ale z grubej rury przyładowałaś!.  :pogrzeb: Jeżeli jet tak jak piszesz to gościu może zamykać interes. Jak nie to robisz mu wielką krzywdę :Placz_1:

Offline Kasia_81SC
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.09.2008
Odp: FOTOSIM Z Sosnowca - ODRADZAM!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 3 Grudnia 2008, 09:46 »
Wiem co piszę!!!Rozmawialiśmy kilkadziesiąt razy , telefonicznie , osobiście, sprawa trafiła również do inspekcji handlowej ale i to nic nie dało, ponieważ albumu nadal nie ma , mimo że miał być we wrześniu.  Za każdym razem  jesteśmy zwodzeni, są nam podawane różne powody tak długiego przeciągania sprawy, niektóre dość śmieszne  jak np.  "zepsuł się samochód, który miał dowozić albumy do wydruku", "grafik zachorował", "grafik się zwolnił", "album schnie" (2 tygodnie!!!!), itp.  To nie jest już śmieszne, raczej żałosne

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: FOTOSIM Z Sosnowca - ODRADZAM!!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 3 Grudnia 2008, 10:01 »
Ja się wcale nie śmieję :tak_smutne:. Rozumiem Cię. Z tego wynika, że faktycznie należałoby zrobić mu koło piór :boks:. Ciekawe czy takich sytuacji przydarzyło się więcej? A co Ci powiedzieli w Inspekcji Handlowej? Gdzie dokładniej jest to studio  (dzielnica, ulica)?

Offline Kasia_81SC
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13.09.2008
Odp: FOTOSIM Z Sosnowca - ODRADZAM!!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 3 Grudnia 2008, 10:04 »
Inspekcja handlowa wydała decyzję o konieczności wydania albumu  , jednak to nie nastąpiło, pozostaje jedynie założenie sprawy sądowej i chyba tak to sie skończy.  Studio mieści się w samym centrum Sosnowca
« Ostatnia zmiana: 3 Grudnia 2008, 10:20 wysłana przez Maja »

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: FOTOSIM Z Sosnowca - ODRADZAM!!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 3 Grudnia 2008, 10:16 »
Dzięki i życzę powodzenia! :Daje_kwiatka:

Offline JulkaKulka
  • zapaleniec
  • *****
  • Wiadomości: 467
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.06.2010
Odp: FOTOSIM Z Sosnowca - ODRADZAM!!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 3 Grudnia 2008, 16:18 »
Współczuję  :sad: Może tak być, że jesteście zwodzeni, bo tych zdjęć już fizycznie nie ma. Oczywiście nie życzę, żeby tak było. Kasia_81SC napisz mi proszę na priv na jakiej ulicy dokładnie się mieści to studio.