e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Karczma pod lasem  (Przeczytany 4064 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anetka1232 Kobieta

• forumowicz
Karczma pod lasem
26 listopada 2008, 21:41
Cześć.  Planujemy z narzeczonym wesele na przyszły rok i zaczeliśmy szukać sali, marzyło nam sie wesele w karczmie, czy macie może jakieś opinie na temat"Karczmy pod lasem" w DG?? i jka to wyglądaa cenowo

Offline żania Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 24.01.2009
Odp: Karczma pod lasem
27 listopada 2008, 07:14
Cześć.Cenowo może nie jest najgorzej ale cała reszta pozostawia dużo do życzenie.Miałam okazje być tam na weselu w tym roku,nie jestem żarłokiem ale wyszłam głodna i to nie jako jedyna..jeśli masz jakąs alternatywe to polecam sie zastanowic...

Offline obserwator

• maniak
  • data ślubu: trochę czasu minęło
28 listopada 2008, 09:30
Cześć.
Wynajmując salę z konsumcją ustala się m.in. nenu. Wybiera się ptrawy jakie powinny być podane Gościom, a także ustala się w jakiej ilości. Już  pisałem o tym i powtórzę jeszcze raz. Jeżeli ktoś twierdzi, że z wesela wyszedł głodny bo porcje były małe, czy też dań było mało to nie oznacza od razu, że jest to wina właściciela sali, tylko to, że tak było zamówione. Ilość dań na weselu zależy od zamawiającego. Nie wyobrażam sobie, aby podano mniej dań niż było zamówione i zapłacone ???

Offline żania Kobieta

• użytkownik
28 listopada 2008, 12:43
reasumując problem był w tym ze to wszystko było bardzo okrojone,małe porcje,estetyka  podania pozostawiała wiele do życzenia,kelnerzy nie uzupełniali brakujących potraw,wielkie patery na których 3 kawaleczki łososia,nie tak byc powinno...dodam że młodzi wybrali bogatą wersje menu...moja ogolna ocena nienajlepsza

Offline obserwator

• maniak
28 listopada 2008, 12:50
Z tego wynika, że lokal nie jest godny do polecenia. W takim przypadku jaki opisujesz należałoby renegocjować cenę >:( Ale z drugiej strony co to zmieni?. Niesmak pozostaje :beczy:

Offline swojak Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: 10.07.2010
28 listopada 2008, 12:55
Dobrze wiedziec! Dzięki, nie będę tracić czasu na poznanie tej sali, chyba, że ktoś inny ma inne, odmienne zdanie :D

Offline żania Kobieta

• użytkownik
28 listopada 2008, 13:02
Wiesz jak to jest ile osób tyle opinii;))na mnie akurat ta karczma nie zrobiła wrażenia bywałam w lepszych;))pozdr

Offline swojak Mężczyzna

• nowicjusz
  • data ślubu: 10.07.2010
28 listopada 2008, 13:21
Tak, ale dobrze jest zbierać "rozumki". Im więcej, tym lepiej ;D

Offline anetka1232 Kobieta

• forumowicz
28 listopada 2008, 20:00
Ja byłam tam na weselu 3 lata temu zamin jeszce rozbudowali karczme i wtedy bardzo mi się podobało, jedzenia było ponad miare, obsługa też była fachowa.  Ale to byłilka lat temu więc chciałam sie dowiedzieć jak teraz tam wesela wyglądaja.  Oczywiście to miejsce bardzo mi przypadło do gustu lecz jak osostnio byłam tam na kolacji z narzeczonym to po rozbudowaniu nie robi na mnie tak wielkiego wrażenia jak kiedyś.  Byłam również ogląć małą sale w DORJANIE, sala ładna ale to chyba nie jest to co chciałąbym.  Sama nie wiem, moze wkońcu znajdzie się jakaś fajna sala tylko jakoś brak koncepcji.   :(Pomóżcie

Offline ewelinkaaa Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 30 lipca 2011
6 stycznia 2010, 14:48
Jakieś nowe opinie macie może na temat tej karczmy ??

Offline ajka85 Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 21.08.2010
7 stycznia 2010, 12:28
nie polecam tej karczmy, bylam tam na chrzcinach i wiekszosc gosci sie strula

Offline obserwator

• maniak
8 stycznia 2010, 09:28
To trzeba było zgłosić o tym w Sanepidzie :D.

Offline ewcia222 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 30.o9.o9
25 lipca 2010, 08:30
ta karczma,to jedna wielka porazka!!!! byłam tam ostatnio na weselu.  podali jakieś stare i śmierdzące danie,obsługa fatalna!!!!! naprawde szkoda kasy!!!!

Offline obserwator

• maniak
25 lipca 2010, 22:06
Ciekawy jestem ile osób może pomieścić ta sala?. Na ich stronce nie wygląda za ciekawie. Moje osobiste odczucie -  jak w starej knajpie.