e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: gdzie są sprawdzone salony sukien ślubnych, a gdzie nie iść?  (Przeczytany 65242 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hej, jak w pytaniu po wyżej, któtych salonów się wystrzegać, a w których jest duzy wybór i miła obsługa... doraźcie dziewczyny gdzie się w Trójmiescie udać po kieckę, bo ja Trójmiasto znam mało.... dzięki  :D

ja mam zamowiona suknie w modzie francuskiej na Wladyslawa IV w Gdyni. Bardzo mila obsluga, piekne i super jakosciowo suknie  :)  Sklep nie duzy, ale moje wymagania spelnia. W prawdzie czekam na pierwsza przymiarke, ale jestem dobrej mysli  :)  Moze pod koniec tygodnia napisze jak bylo ;)

Offline martulka Kobieta

W Gdyni godne polecenia są również 2 salony Marietta - mają tam bardzo duzy wybór sukienek i na sprzedaż i do wypożyczenia. Poza tym jest jeszcze salon Farage gdzie można kupić oryginalne suknie, obok jest salon z sukniami francuskimi, o którym wspomniała PumoRi i salon Agnes - bardzo miła obsługa i duży wybór. Wszystkie te sklepy są blisko siebie na ul.Władysława IV. Ja swoją sukienkę szyłam w takim małym saloniku "Natalia" na 3 Maja. Może nie ma tam zbyt dużego wyboru gotowych sukien, ale panie są w stanie uszyć każdy model na zamówienie.

Jestem po pierwszej przymiarce w Camelii i jestem zachwycona :!:   :lol: Suknia idealna, choc jestem bardzo szczupła, nic nie potrzeba zmniejszać, dopasowywać, po prostu miodzio  :lol:  Tylko odrobinkę panie mi ją skrócą, ale to norma, bo suknie szyją standardowo na wzrost 175, albo jeszcze wyższy  :wink:
Wykonanie sukni jest rewelacyjne, pani przemiła, wizyty tam, to czysta przyjemność! Z czystym sumieniem POLECAM  :lol:  :serce:

dzięki dziewczyny  :D .. więc idę na Władka 4-teg (zasłyszane w autobusie  :D )
pozdrawiam
i dlaczego Was tutaj tak mało :cry:

gargamelcia, życzę przyjemnych łowów i koniecznie napisz jak coś sobie wybierzesz  :lol:

Czy są tutaj wogóle na formum jakies osoby z Trójmiasta?

hej, tutaj strasznie mało... nie wiem czy nie chcą nic pisać czy jeszcze nie trafiły na tą stronkę
w każdym razie pozdrawiam  :D

Offline g0siacz3k Kobieta

Hejka wszystkim :)
jestem tu nowiutka ale mam nadzieje ze bedzie fajnie
szykuje sie do slubu
chociasz dopiero w pazdzierniku 2007 ale wole juz sie wszystkiego dowiedziec
mam nadzieje ze dziewczyny z trojmiasta mi w tym pomoga :)  :D

Ja bardzo chętnie-jeśli tylko będę potrafiła,na pewno pomogę:)

hej hej ja dopiero dzis trafilam na forum!! jesli chodzi o suknie to moge rowniez polecic salon sukien slubnych BEUTY w gdansku! jedne salon jest na grunwadziej we wrzeszku (na przeciewko wysepki) a drugi na szerowie w glownym. pracowalam tam kiedys jakies rok temu i szylam tam sobie gorset na wesele kuzynki takze polecam goraco cena kupna suki od 1200zl takze nie jest tak zle. wszystkie modele mozna rowniez wypozyczyc. panie rzeczowe i potrafia doradzic! pozdrawiam i polecam :)

Bylam w salonie Beauty po drugiej strony wysepki i nic ciekawego tam nie było.Suknie wiszące na wieszakach byly przybrudzone i pozaciągane. Pani w salonie mówiła,że mają byc jakieś nowe suknie,że stopniowo sprowadzają,ale mi żadna w oko nie wpadła,teraz w sobotę jade na poszukiwanie do Gdyni,może coś upoluję:)pozdrawiam:)

aleksad ja nie wiem jak teraz ale w zeszlym roky BEATY bylo calkiem fajne. ja sama mam wtpozyczona suknie z  Marietta z gdyni wlasnie na ulicy wladslawa IV  bylam również w Agnes ale tam jakos te skunie byly z duza iloscia koronek (czasem wrecz przesadna iloscia) ja szukalam klasyki i wlasnie taka znalazlam w marietta. polecam gorąco.

Ja w ostatnią sobotę wypożyczylam w salonie Marietta suknię i jest oczywiście śliczna.A jaki model ancik masz,bo ja Marietta 20-07:)Pozdrawiam

aleksad ja mam model - Bianka :)  ecriu, gorset z marszczeniami z boku i spodnica cala w marszczeniach (troczki) :) nie wiem ktora to marietta 20-07 ale moze opiszesz ?? :)

ooooo i jeszcze jedno... gdybys dobierala jakies dodatki na szyje do sukni i znalazla bys cos orginalnego to bede bardzo wdzieczna zapodanie lokalizacji :) szukam czegos co nie bedzie zwyklym łancuszkiem suknie mam klasyczna wiec jakis bajer mogla bym miec na szyji  :mrgreen: pozdrawiam

Moja suknia jest dwuczęściowa,w kolorze ecru,taka bardziej skromna,ma jedynie haft z cyrkoniami na spódnicy z boku i na gorsecie i opadające ramiona.Jak coś wymyślę z dodatkami na szyję to na pewno dam znać,ja myślę o czymś z cyrkoniami

ja szukam wymarzonej sukni ale nie moge nigdzie takiej znalesc <narazie>
chetnie bym polaczyla kilka razem bo w kilku cos mi sie podoba
dobrze ze mam jeszcze duzo czasu to moze uda mi sie cos wymyslic :)

mam pytanko do Was moje panie :)
kupujecie czy wypozyczacie suknie???
i czy duza jest roznica w ceniach??

g0siacze3k powiem ci tak cena miedzy wypozyczeniem a kupnem jest w sumie nie wielka - jesli zajrzysz do salonu to kupno zaczyna sie od 1500zl a wypozyczenie od 800zl tylko ze oczywiscie im drozsza cena zakupu sukni tym bedzie drozsza cena wypozyczenia. do ceny wypozyczenia dolicza sie tak zawana kaucje zwrotna czyli zadatek ktory pobiera salon w momencie podpisywania umowy po to by pobrac z nigo koszt naprawy sukni w przypadku trwalego uszczerpku na sukni. w umowie powinnas miec zawarta cala mase zeczy ktorych nie powinnas jesc gdyz plamy z takich rzeczy jak wino czy barszcz nie schodza z sukni i kaucja moze zostac zainkasowania.
ja na samym poczatku chcialam wypozyczyc bo taniej i poza tym mam duzo kolezanek co kupilo suknie i teraz jęczą ze suknie im szarzeja w szafie bo nikt nie chce od nich ich kupic. ale w zeszlym tygodniu zadzwonila do mnie pani z wypozyczalnii czy nie kupie od niej tej sukni w cenie wypozyczenia + kaucja zgodzilam sie oczywiscie gdyz i tak nie byla bym do konca pewna czy pani mi nie zabierze kacji jesli (odpukac w niemalowane) stalo by sie cos z suknia. pozdrawiam  :mrgreen:

A ja wypożyczam suknię, bo co ja bym z tą suknią póxniej zrobiła?chociaż gdyby ktoś zaproponował mi zakup sukni w cenie wypożyczenia to bym się pewnie zgodziła. Ja płacę 1100 zł za wypożyczenie +kaucja 400 zł i rzeczywiście na te plamy trzeba uważać.ale dodam,że w cenie wypożyczenia mam rękawiczki,bolerko i welon

aleksad ja tez mialam wypozyczyc bo tez myslslam ze nie bede miala co z nia zrobic pozniej ale skoro mi juz zaproponowali to przeciez zal by byl odmowic zaplacic 1300zl miec a nie miec suknii to roznica. :) :) :)  a i tak pozyczala bym ten sam egzemplarz ktory ona mi sprzeda :) wiec pozniej bede chciala sprzedaz za 500zl i tyle :) pozdrawiam  :mrgreen:

A gdzie pożyczyć chciałaś?

w marietta w gdyni na wladyslawa IV one teraz tam robia remont czy cos w tym stylu i zrobily promocje :) pozdrawiam  :mrgreen:

ps. a ty gdzie???

Ja też w Marieccie,ale tej dużej na środku Władysława IV

dzieki ancik za odpowiedz na moje pytanko
cos mi sie wydaje ze kupie suknie bo placic tyle kasy za wypozyczenie na weekend to sie troche mija z celem

zauwazylam ze wiekszosc z Was poleca tzn kupuje w salonie marietta
tez o tym salonie mysle ale jeszcze mam troche czasu wiez moge polazic i poogladac
a swoja droga to im wiecej sukien ogladam tym gorzej :(
coraz to inne mi sie podobaja chetnie to bym chyba ze 3-3 suknie razem polaczyla :)
ciekawe czy tak sie da?? moze w tym salonie znajde te wymarzona bo tam jeszcze nie bylam

pozdrawiam Was moje Panie :)

Ja w sumie w jeden dzień przeszłam się z koleżanką po wszystkich salonach w Gdańsku i tylko w Chantily było cokolwiek godnego uwagi.W którąś z kolei sobotę wybrałam się z mamą do Gdyni do Marietty i po ok godzinie zdecydowałam się na suknię.

g0siacz3k jak bedziesz szyc to mozesz wybrac co chcesz wkoncu ty placisz!!!! z 3 i 4 na raz sukien jakies motywy ale musisz sie liczyc z tym ze im bardziej skomplikowana sobie wybierzesz tym wiecej wybulisz!!!! ja przed marietta bylam w agness i tam w sumie  jest duzo ladnych sukienek ale nic takiego ze dech zapiera.

Cytat: "g0siacz3k"
a swoja droga to im wiecej sukien ogladam tym gorzej  

jak juz zaczniesz przymierzac zobaczysz ze co innego ci sie podoba a co innego ladnie na tobie lerzy!!! zobaczysz!!! wybierzesz suknie o ktorej nie myslalas albo nie taka o ktorej wciaz myslalas tak bylo ze mna. ale jak juz zalozylam to odrazu poczulam ze to jest to ;););) pozdrawiam  :mrgreen:

A później zapomnisz jak wygląda Twoja suknia i ktoś Ci przypomni:)

aleksad - ja jutro jade po odbior mojej sukni - bo mowilam ci juz ze panie mi zaproponowaly ze mi sprzedadza w cenie wypozyczenia :) wiec ja ja juz bede miala w domku a przed slubem bedzie dopiero dopasowanie :)

Czyli pojedziesz po suknie i póniej beziesz z suknią do salonu jechała czy ta Pani do Ciebie przyjedzie?MMoja suknia jest chyba z tej drugiej Marietty