e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Restauracja Zamkowa w olsztynie  (Przeczytany 7097 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline magda00553 Kobieta

Restauracja Zamkowa w olsztynie
28 Października 2008, 18:35
Szukam informacji na temat wesela w restauracji zamkowej, czy ktoś wie coś na ten temat? jak z jedzeniem, czy smaczne, jak obsługa? tance odbywają się tam na tarasie, czy ktoś już to wyprobował? będę wdzieczna za wszystkie informację, dzięki

Offline lenkarobert

tak się składa, że mieliśmy tam wesele i . . .  ja niestety nie mogę z czystym sumieniem polecać restauracji zamkowej.  największym jej atutem niestety okazała się . . .  lokalizacja (i wspomniany taras, na ktorym mieliśmy część do tańczenia :))) ).  mimo zapewnień pani właścicielki, że niczego nie zabraknie (wydawała się taką dobrą gospodynią!), mimo ustalania z nami menu i mimo dużej - jakby się zdawało - stawki na osobę (200zł, a alk we własnym zakresie!), porcje mięsne były wydzielone i maleńkie, nie można było sobie wziąć dokładki. . .  zabrakło ciast, owoców. . .  moi rodzice dowozili ciasto taxówkami z zaprzyjaźnionej cukierni po północy!
na koniec Pani właścicielka nie chciała wystawić faktury. . . . .
moja mama do dziś "płacze", że jej znajomi n a koniec wesela pakowali jedzenie dla gości w ładne pojemniczki, a u nas było "skąpo" nawet podczas wesela (mimo, że żadnych totalnych żarłoków nie było na liście gości ;P)

ja, jako panna młoda, mam miłe wspomnienia, bo była cudna zabawa! ale moi rodzice do dziś klną na Panią właścicielkę.  nikomu nie polecam takich perypetii w ten jedyny dzień!

Offline joannaM Kobieta

lenkarobert a jak mieliście zapisane w umowie z lokalem, my mieliśmy wszystko wyszczególnione włącznie z ilością jedzenia, napoi na osobę.
A zebrałaś jakieś opinie o lokalu przed weselem?