e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: "Kochając marzy się o przyszłości..." Ewelina i Janusz 20.06.2009  (Przeczytany 30658 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline evelaz Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
:serce: Za 235 dni będziemy Mężem i Żoną !!!  :serce:

Witam Was kochane Forumki bardzo serdecznie i zapraszam do wspólnego odliczania ze mną do tego najważniejszego i najpiękniejszego dnia w Naszym życiu ! :) 

Już jakiś czas temu chciałam założyć odliczanko,ale chyba dopiero teraz przyszedł na to odpowiedni czas.

A oto MY :

Janusz i Ewelina

Offline werka23 Kobieta

• Chuck Norris
    • [b][color=purple] Już odliczam... :D [/color]
  • data ślubu: 14.02.2009 15.05.2010 :i_love_you:
jestem pierwsza  :hopsa: :hopsa: :hopsa: :hopsa: puk puk...czy można ???
bardzo ładniutka z was parka
dobranoc  :-*

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
Nie mogło mnie tu nie być  ;D
Bede napewno podczytywac  :D

Offline nnniuniek Kobieta

• forumowicz
i jeszcze ja  ;D mogę?
chętnie będę podczytywać 

Offline myszkasc Kobieta

• Chuck Norris
Ewelinko i mnie nie mogło zabraknąć!!!
 :-* :-* :-* :-* :-*
Wczoraj już nie wytrwałam :)

Offline *Mimi* Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 07.07.07 :-)
ja też się melduję w odliczanku  :)

Offline marzenieeee Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.01.2006 cywilny, 20.09.2008 kościelny
i ja jeśli można

Offline Iga_ Kobieta

• bywalec
ja też , ja też

cudowna data 20 czerwca 2009   :Serduszka:

Offline evelaz Kobieta

• Chuck Norris
Oczywiście ,że można !!! witam Was wszystkie  :-* Werka, Justynko, Nnniuniek, Aluś, *Mimi*, Marzenieeee, Iga_ bardzo się cieszę, że dołączyłyście do mojego wątku :)

Offline mk.mika Kobieta

• maniak
    • Słońce i Księżyc stałoz się jednością- relacja
  • data ślubu: 6 czerwca 2009
No to i ja dołącze do grona czytajacych.

Offline domisia82 Kobieta

• bywalec
ja też się melduję, jesli mogę oczywiście, zwłaszcza, że slubujemy w ten sam dzień  ;D

masz rację Iga_ piękna data  :hopsa: :hopsa: :hopsa:

Offline ASIA39 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 18.08.2012
witam i ja bede podczytywac  :D

Offline myszkasc Kobieta

• Chuck Norris
Kochana czekamy na opowieść o Was.. .:)

Offline evelaz Kobieta

• Chuck Norris
Mk.mika, Domisia82, Asia39 witam Was bardzo sedecznie :)

Zaraz spróbuję opisać ,jak to z nami było :)

Offline Madziulka83 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 19.09.2009
ja też tu będę zaglądać ;D
Mateuszek

Lenka

Offline werka23 Kobieta

• Chuck Norris
    • [b][color=purple] Już odliczam... :D [/color]
  • data ślubu: 14.02.2009 15.05.2010 :i_love_you:
no to ja zostawiam buziaka  :-* :-* :-*

Offline evelaz Kobieta

• Chuck Norris
Madziulka83- witaj  :-* Werka dla Ciebie również buziak  :-*  Ala- na życzenie, oto historia :)

Nasza historia... :)

Wszystko zaczęło się w tym oto parku....  16 maja 2005 roku. Dzień przed moją maturą z niemieckiego poszłam z koleżankami na spacer... Nigdy nie przypuszczałam ,że ten dzień zmieni całe moje  życie! Nie sądziłam,że tutaj ,tak blisko domu spotkam swoją Miłość ! :)  :serce:
Nic się zresztą na to nie zapowiadało, siedząc z dziewczynami na huśtawkach rozmawiałyśmy,wygłypiałyśmy i nagle przejeżdżało 3 chłopaków na rowerach. Moja zwariowana koleżanka tak po prostu ich zaczepiła,tak że się zatrzymali... Podeszli,zostawili rowery i od słowa,do słowa,zaczęła się rozmowa :D
Niby rozmawialiśmy w czwórkę,ale potem to mój J. zaczął bardziej ze mną rozmawiać, a jego kolega z moją koleżanką... Ujął mnie już wtedy rozmową, swoją osobą...ciężko było coś powiedzieć po chwili rozmowy w parku, ale miał w sobie coś... Absolutnie wtedy nie myślałam o nim,jak o moim przyszłym chłopaku,a już tymbardziej mężu... Po prostu, taka zwykła rozmowa, nie myślałam,że się jeszcze kiedykolwiek powtórzy. Jak tak dłużej pogadaliśmy, to chłopcy poprosili nas o numery telefonu. (Mnie mój J. ,a koleżankę jego kolega.) Niewiele myśląc, zgodziłam się i J. zapisał sobie mój  numer tel. Nie sądziłam ,że się w ogóle odezwie.... Aż tu nagle...

Offline myszkasc Kobieta

• Chuck Norris
Ślicznie :)
Czekamy na więcej  :-* :-* :-*

• Chuck Norris
Nie ma jak Kazimerzowski park  ;D Ty spotkałaś tam swoją miłość, Agatka miała tam wesele , mnie tam pierwszy raz pocałował G  ::)

czekamy na ciąg dalszy ;D

Offline evelaz Kobieta

• Chuck Norris
hihi, no nie... coś w nim jest Justynko takiego magicznego :D :)
zaraz napiszę dalszą część :)

Offline evelaz Kobieta

• Chuck Norris
No to teraz dalsza część historii...

Po kilku dniach napisał i poprosił o numer gg. Zaczęliśmy pisać ,coraz bardziej nas to wciągało… Kilka dni później miałam zdawać certyfikat z niemieckiego,a J. strasznie nalegał, że pojedzie ze mną. Broniłam się przed tym, bo wiadomo, stres ,a do tego to ja go praktycznie nie znałam. Był jednak bardzo wytrwały i nie docierały do niego żadne argumenty, że nie ma sensu ,by ze mną tam pojechał, więc ostatecznie się zgodziłam ;)
Umówiliśmy się w centrum miasta w Sosnowcu, a egzamin miałam zdawać w Katowicach. Myślałam, że pojedziemy autobusem, a on mówi, że zaprasza, bo jest autem… Mówię Wam, byłam w szoku, ale ani przez chwilę się nie wahałam, czy dobrze zrobiłam wsiadając do jego autka. Od początku zdobył moje zaufanie…nie wiem jak, to się po prostu czuło….
Przed egzaminem posiedzieliśmy i porozmawialiśmyna ławkach koło miejsca,gdzie miał się odbyć egzamin. Od tamtej pierwszej rozmowy w parku, nie brakowało nam tematów do rozmów, nie czuło się tego, że tak naprawdę to jest nasze pierwsze spotkanie tylko we dwoje… Przyszła godzina, kiedy musiałam pójść na egzamin, J. pamiętam ,że musiał coś załatwić w Katowicach i czekał na mnie po skończeniu egzaminu. Zabrał mnie na lody ,a potem grzecznie odwiózł do domu :)
Cdn…. ;)

Offline evelaz Kobieta

• Chuck Norris
Widzę, że mój wątek nie cieszy się dużą popularnością :( , ale pomimo to dokończę naszą historię.

Następnie to już cały czas pisaliśmy ze sobą ,widywaliśmy się częściej, coraz bardziej się poznawaliśmy. Trwało to jakieś 2 tygodnie,aż pojechaliśmy ze znajomymi na dyskotekę. Było to 2 czerwca 2005 r i od tamtego dnia uznaliśmy,że jesteśmy parą .Tak właśnie sobie trwamy razem ponad 3 latka…w grudniu będzie 3,5 roku :)

• Chuck Norris
Ewelinko jest po północy więc spokojnie jutro każdy nadrobi  ;D Ja też się już zbieram do spania chociaz jutro na 11 mam  ;D

Zapewne Janusz na egzaminie przyniósł Ci szczęście  ;)
Historia poznania bardzo fajna, niby taka zwykła a jednak niezwykła  :D
Czekamy na opowieść zaręczyn.....chociaz ja nieco Wiem  :skacza:

Offline evelaz Kobieta

• Chuck Norris
hihi...ano przyniósł szczęście :) bo zdałam wtedy pisemną część i później miałam ustną... na szczęście i tamtą zaliczyłam :)
wiem ,że jest późno..ja sama też idę już lulu :) mogę sobie dłużej pospać, bo jestem na zwolnieniu. Zachorowałam po weselu ...

dobranoc  :-*

Offline Doris85 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 25.12.2008r :) NA ZAWSZE RAZEM
Czy ja tez moge sie dołączyc  ;D ładna z was parka ;)

Offline evelaz Kobieta

• Chuck Norris
Doris85 - pewnie ,że możesz :) jest mi bardzo miło :)

Offline Yukari-chan Kobieta

• uzależniony
    • Photoblog
  • data ślubu: 26.09.2009
To ja też :) W końcu mozna powiedziec, że mieszkamy niedaleko siebie :D

Offline myszkasc Kobieta

• Chuck Norris
Ewelinko ja widzę, że nie tylko NAS złączyły rozmowy na gg, ale i WAS :P:P:P:P

• Chuck Norris
hihi I Nas też  ;D nie ma jak gg  ;D