e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: ...małżeństwo to nie stan, tylko umiejętność...manila83 ślubuje  (Przeczytany 4760 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline manila83 Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: 06.09.2008
 :hello:

no i stało się... już po i jakoś w dalszym ciągu nie mogę uwierzyć, że tak szybko minęło...ale od początku...

3 września , czyli w środę wieczorkiem poszłam zrobić pazurki, nasiedziała się jakieś 4 godziny ale wyszło pięknie  :hopsa: cóż za skromność...
tego samego dnia przyjechał mój świadek i już od czwartku lataliśmy po mieście jak szaleni...trzeba było dokładnie pokazać drogę do "noclegowni", tu nie wysiliłam się zbytnio i były pokoje w akademiku, potem do kwiaciarni, potem kościół i sala, jak już wszystko ogarnęliśmy to musiałam lecieć po sukienkę... i tu pierwsza wpadka...

okazało się , że sukienka jest za luźna o jakieś 3 cm i miejscu czekałam aż Panie zwężą moje cudo....
ale to dopiero początek mojej małej katastrofy...potem okazało się, że odbierzemy jeszcze 2 telefony z informacją, że następne 4 osoby nie przyjadą na nasz ślub i wesele...
i z nerwów w moich pięknych, nowych pazurkach ze łzami w oczach na kolanach wyszorowałam całą podłogę...

w piątek przyjechała świadkowa mojego A z chłopakiem i po kolejnej rundce po mieście można było zająć się sobą...

po oczywistej obietnicy położenia się spać o przyzwoitej porze, skończyło sie to wypiciem butelki wina, popiciem tego piwkiem i ok 2 w nocy pójściem spać...

miałam pewne obawy, jak poradzę sobie ze wstaniem, ale jak sie okazało lekko bujająca w obłokach oczy otworzyłam  w sobotę już o 5:05...

ciąg dalszy po śniadanku, dostarczonym do łóżka przez męża :skacza:

Offline .:Anka:. Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
zapowiada sie ciekawie
czekam na dalszy ciąg i fociaki!!

Offline mystikala Kobieta

• entuzjasta
  • data ślubu: 16.08.2008

Offline manila83 Kobieta

• użytkownik
witam serdecznie pierwszych czytelników :P miło, że jesteście...

ciąg dalszy następuje...

sobota od 5:05 nie śpię i...zmywam, robię śniadanko dla gości i dla mojego A palę i trzęsę się ze strachu...
przed 9:00 odstawiono mnie do fryzjera, po wizycie u fryzjera jechałam do mamy i już nie widziałam się do ceremonii z A. i oczywiście zapomniałam zabrać co ważniejsze kwiatka, miał być pięty w kok i o zgrozo butów ślubnych....

zaczynam się zastanawiać, czy to wszystko to nie jakiś zły znak  ??? ???

wyfryzowana ok 11:00 z welonem i w czarnym dresie wyruszyłam do domu rodzinnego...a tam...kocioł  :zdziwko:....
 kurza twarz ja się pytam po co załatwiałam noclegi po co negocjowałam, żeby dobę policzyli od soboty od godzin rannych do niedzieli do 15:00 jak pewna ciocia postanowiła umilić mi życie i przyjechać do nas i u nas się szykować.... :nerwus: :evil:

skończyło się to tak...po przyjściu fotografa godz 15:00 (ślub o 16:00) !!! ja nie przebrana zero prysznica przebierałam się w pokoju moja mam i siostra w kuchni a osoba towarzysząca mojej siostry w kubelku... o 15:30 przyszedł PM z ojcem a ja w proszku... miałam na sobie bieliznę i spódnicę...gorset wiązała mi świadkowa...oj ciężko było

Offline Olcia27 Kobieta

• uzależniony
    • w moim obiektywie
  • data ślubu: 06-09-2008
czekamy na dalszą część bardzo fajnie piszesz

Offline Lara_Croft Kobieta

• maniak
  • data ślubu: 4 sierpnia 2007
śliczne zdjęcia :D

czekam na ciąg dalszy :D :skacza:
"Gdyby człowiek miał świadomość, co traci przez to, że nie może mieć dzieci, to by tego chyba nie zniósł tak po ludzku."

Marcel - 8.01.2017

Offline jocelines Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 01/08/2009
witam :)

swietne zdjecia. Relacja zapowiada sie ciekawie, nie moge sie doczekac reszty.

Offline mikoala

• Chuck Norris
  • data ślubu:
 :hello: czekamy na jeszcze  :tupot:      :tupot:      :tupot:      :tupot:

Offline manila83 Kobieta

• użytkownik
witam nowe czytelniczki... fajnie, że jesteście...

po ubraniu sie w ciężkich nerwach wyszłam do mojego młodego i...oto co zobaczyłam :szczeka:

Offline strzelky83 Kobieta

• nowicjusz
  • data ślubu: 26.09.2009
witam,oj nie stresuj kochana z tego co czytam to początek pełen wrażeń. . . wszytko przedemna , czekam na dalsza relacje. Wygladałas bardzo ładnie-ksiezniczka, pm również przystojny. Pozdrawiam. . .

Offline BeloS Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: ślubu nie będzie
no to ja też popatrzę ;];];]

Offline manila83 Kobieta

• użytkownik
strzelky83 witam serdecznie u mnie... wrażeń całe mnóstwo, ale nie stesuj się...n ie zawsze ma sie to szczęście do bałaganu  :P
BeloS zapraszam do oglądania ;D

oczywiście porażający widok PM doprowadził mnie do kalectwa w przypinaniu butonierki...zajęło mi to masę czasu a do tego jak na złość dom pełen ludzi i wszyscy się gapili...

Offline Justys851 Kobieta

• Chuck Norris
Tez sie dołącze, jesli mozna ??  ;)
Fajowy bukiecik  :D

Offline manila83 Kobieta

• użytkownik
Justys851 oczywiście , że można cieszę się, że jesteś... :-*

Online agu-s Kobieta

• Chuck Norris
i ja jestem.... W KOŃCU doczekałam sie relacji ;D ;D ;D

ślicznie wyglądałaś- bardzo ładny makijaż i suknia idealna :D

a Adam jaki spięty na pierwszym zdjęciu...jakby się denerwował nie wiedzieć czemu :P ;D

i jakoś tak jak czytam, ze miałaś przejścia to mnie nie dziwi, przecież Ty nie możesz normalnie :P ;D

Offline evelaz Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 20.06.2009
można się dołączyć ? bardzo ładnie wyglądaliście i miałaś ciekawy bukiet :)

Offline manila83 Kobieta

• użytkownik
agu-s- no napeście jesteś  :-* no wiem, że u mnie zawsze jest inaczej niż mogło by się wydawać, że będzie...ehhh całe zycie z wariatami  :P
evelaz witam serdecznie fajnie, że jestescie

Dziewczynki pomoóżcie mi jak dodawac zdjęcia porządnej wielkości, bo to chyba za bardzo skomplikowane dla mnie Hmm
wychodzą mi tylko miniaturki... :-[

Online agu-s Kobieta

• Chuck Norris
ale jak kliknę to miniaturka mi się powiększa i wszystko widać ;D ja dodaje przez imageshack i tam się ustawia wielkość zdjęcia

Offline Adiana Kobieta

• Agnieszka
  • Chuck Norris
  • data ślubu: 14.06.2008
No zaczęłaś ;D Jestem ;)

Poszłaś bez kwiatka czy Ci dowieźli jakoś ?

Offline chodasia Kobieta

• bywalec
  • data ślubu: 25.10.2008:list_milosny:
I ja sie dolacze ;D
Pierwsze zdjecia piekne, wcale nie widac zebyscie zdenerwowani byli pomimo kilku komplikacji :)

Offline vonka

• Chuck Norris
  • data ślubu: 2008
Czasami drobne komplikacje są wliczone w cene "tego" dnia  ;D  ale później z perspektywy czasu można tylko się uśmiechnąć do tych wspomnień, nawet jak coś szło nie po naszej myśli

można się jeszcze przyłaczyć??

Offline manila83 Kobieta

• użytkownik
Adiana chodasia vonka witam i cieszę się, że zaglądacie do mnie...

Adianko kwiatek spokojnie czekał na mnie w kwiaciarni i dzięki mojej sis znalazł się na głowie...oczywiści zapomniane buty został dostarczone mi wcześniej przez dobrego kolegę...dzięki bogu i możliwością transportu:)

po całym zamieszaniu z przypinką młodego  na oczach "milionów" widzów moja mam przystąpiła do błogosławieństwa...uczył się tekstu chyba miesiąc przed ślubem i przyznam szczerze byłam bardzo ciekawa co też ona wymodziła...niestety pamiętam tylko, że powiedział: "Kochana Magda....kochane dzieci...błogosławie Wam..." nerwy mnie zawiodły i niestety nic więcej nie pamiętam, ale bardzo żałuję...chociaż moja mama stanęła na wysokości zadania i zachowała powagę nie roniąc ani jednej łzy... teść jak to była w przypadku "twardego chłopa" zalał się łzami i wydusił, że on tak pięknie nie umie przemawiać i powie tylko, że mam błogosławi...

teraz będę kombinować ze zdjęciami i mam nadzieję, że wyjdzie ...postaram się

Offline manila83 Kobieta

• użytkownik

UDAŁO SIĘ !!! :skacza: :skacza: :skacza: :skacza:
 no to dalej:

jaka jestem zdolna i skromna oczywiście  :P ;D

Offline baska98 Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 31 maj 2008
i ja się przyłącze  :D
miałaś śliczny makijaż i bukiecik  :o :o :o

Offline manila83 Kobieta

• użytkownik
baska98 witaj ...dziękuję za komplementy :oops:

Online agu-s Kobieta

• Chuck Norris
zdolna bestia :P ;)

bukiet śliczny :D

Offline BeloS Kobieta

• użytkownik
  • data ślubu: ślubu nie będzie
super do siebie pasujecie :D

czekamy na wiecej ;)

Offline LilithGoth Kobieta

• Anka ot tak
  • maniak
  • data ślubu: 12.07.2008r.
Śliczna z Was para...czy mozna jeszcze dołączyć ???

Offline marzenieeee Kobieta

• Chuck Norris
  • data ślubu: 14.01.2006 cywilny, 20.09.2008 kościelny
Witam i ja u Ciebie
Fajna z was para