Autor Wątek: FOTOMAX DĄBROWA GóRNICZA  (Przeczytany 6349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ineeze

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 601
  • Płeć: Kobieta
  • Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest....
  • data ślubu: 2o.o6.2oo9[
FOTOMAX DĄBROWA GóRNICZA
« dnia: 14 Października 2008, 01:05 »
Kochane Forumki
Bardzo proszę o Wasze opinie na temat studia foto-video FOTOMAX z Dąbrowy Górniczej. Zamówiłam tę firmę na swoje wesele, jednak chciałabym poczytać Wasze opinie na temat jakości świadczonych przez tę firmę usług.
Proszę o odpowiedzi te z Was, które wcześniej miały kontakt z Foto-Maxem:)

Offline szatina

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 243
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: FOTOMAX DĄBROWA GóRNICZA
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Października 2008, 15:40 »
Ja miałam foto-max na weselu i jestem bardzo zadowolona,zdjecia wyszły bardzo ładniutkie.Mamy u nich równiez film i z tego co widzialam u kolezanki która nam ich poleciłą to był super,na poczatku i na koncu filmu to az ,mi łezka poleciała bo tak ładnie wszystko było dopracowane.Tak wiec polecam,firma która zna sie na tym co robi. Ja jestem baaaardzo zadowolona.

Offline beatrisss

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 139
  • Płeć: Kobieta
  • Oddaję Ci mą duszę a wraz z nią miłość bez granic
  • data ślubu: 08.08.2009
Odp: FOTOMAX DĄBROWA GóRNICZA
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Października 2008, 15:49 »
dziewczyny czy mogę prosić o namiary na Fotomax ??

Offline baska98

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 10161
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 31 maj 2008
Odp: FOTOMAX DĄBROWA GóRNICZA
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Października 2008, 15:58 »
wpisz sobie w google i wyskoczą jako pierwsi  :D

mi sie ich zdjęcie podobają. Może nie wszystkie ale wiele. Maja bardzo fajne ujęcia i miejsca plenerowe.

Offline beatrisss

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 139
  • Płeć: Kobieta
  • Oddaję Ci mą duszę a wraz z nią miłość bez granic
  • data ślubu: 08.08.2009
Odp: FOTOMAX DĄBROWA GóRNICZA
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Października 2008, 16:13 »
baska 98 dzięki !!!!! przeglądam właśnie zdjęcia i nie sposób nie zgodzić się z Tobą, rzeczywiście fajnie ujęcia i plenery.

Offline dorka_9

  • uzależniony
  • *******
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 30 sierpnia 2008
Odp: FOTOMAX DĄBROWA GóRNICZA
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Października 2008, 18:04 »
Ja też miałam tam zdjęcia które robiliśmy po weselu 4 września-zdjęcia są rewelacyjne zarówno w studiu jak i w plenerze.Mieliśmy ten duży plener w 3 miejscach 60 zdjęć mamy w albumie a około 200 na płytce-rewelacja polecam!!!!!!!!!

Offline beatrisss

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 139
  • Płeć: Kobieta
  • Oddaję Ci mą duszę a wraz z nią miłość bez granic
  • data ślubu: 08.08.2009
Odp: FOTOMAX DĄBROWA GóRNICZA
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Października 2008, 19:38 »
dorka_9 a czy film też macie od nich ?

Offline aga8207

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.06. 2009 Catamaran :)
Odp: FOTOMAX DĄBROWA GóRNICZA
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Października 2008, 08:20 »
My też będziemy mieć u siebie Fotomaxa (fotografa i kamerzyste). Sąsiadka ich miała i fotki super ogólnie zadowolona. Filmy też robią super nie takie kiczowate jak niektórzy  :)



Offline katy8

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 63
  • Płeć: Kobieta
  • Miłość cierpliwa jest....miłość łaskawa jest...
  • data ślubu: 22.08.2009
Odp: FOTOMAX DĄBROWA GóRNICZA
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Października 2008, 13:39 »
Witam
Zgadzam się ,że zdjęcia robią super i cena przystepna ,le co do filmu niechce jednoznacznie określać  choćf film jako przykład do obejrzenia to jakaś porażka jest-ale nie pod względem technicznym tylko ogólnie jego charalter (styl bajki o księżniczce) jak dla mnei to było żenująco śmieszne,ale to raczej był zamysł osób które zamówiły ten film.Poza tym szczerze polecem fotomax-choć nei podpisaliśmy jeszcze umowy to pewnie tak będzie bo obsługa jest profesjonalana.

Offline aga8207

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.06. 2009 Catamaran :)
Odp: FOTOMAX DĄBROWA GóRNICZA
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Października 2008, 07:15 »
Film to kwestia gustu, dogadania szczegółów. Nie koiecznie musi yć identyczny jak na folmie "pokazowym". Dodam jeszcze, że mają siedzibę w Dąbrowie i w Jaworznie.
Warto podpisać umowę wcześniej bo co kilka miesięcy podnoszą cenę my podpisywaliśmy umowę na 06 czerwca 2009 jakoś w kwietniu czy maju 2008 ale gdybyśmy to zrobili misiąc wcześniej ceny były niższe na naszych wybranych opcjach o ok 200zł.



Offline gosia1
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 08,08,2009
Odp: FOTOMAX DĄBROWA GóRNICZA
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Stycznia 2009, 11:45 »
U mnie w rodzinie wszyscy pod wrazeniem zdjęć z pleneru , zaś film wzruszajacy z piekna ścieżka dzwiekową .  Obsluga dość profesjonalna
POLECAM

Offline Luki
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • data ślubu: 2010
Odp: FOTOMAX DĄBROWA GóRNICZA
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Stycznia 2011, 13:43 »
Witam wszystkich na forum :) W zeszłym roku brałem ślub potrzebowaliśmy dobrego studia video, znajomi korzystali z usług firmy Foto-Max i byli zadowoleni.  Wynajęliśmy my kamerzystę, bardzo profesjonalny i fajny człowiek, również wszystkie formalności z Paniami ze studia przebiegały znakomicie, otrzymaliśmy teledysk który puściliśmy na gościom weselnym, bardzo profesjonalnie zrobiony.  Wszystko było w jak najlepszym porządku aż do momentu odbioru nagrać, co było związane z kierownikiem studia, który wielokrotnie zmieniał termin odbioru filmów, wmawiając że inaczej się z nim umawiałem, nie wspominając o jego szanownej małżonce, która kierowała obraźliwe sformułowania do pracowników męża w kierunku mojej osoby.  Reasumując cały personel, jak i jakość wykonywanych usług jest na wysokim poziomie ale kierownictwo jest nie rzetelne, mówiące nie prawdę i co najważniejsze Pan Kierownik robi z poważnych   klientów idiotów.

Zakład polecam ale radze uzbroić się w cierpliwość bo wykonanie zamówienia to jest kpina !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! >:( >:( >:(

Offline szatina

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 243
  • data ślubu: 20.09.2008
Odp: FOTOMAX DĄBROWA GóRNICZA
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Stycznia 2011, 21:12 »
Ja również na swoim weselu miałam to studio i co mogę powiedzieć.......ze zdjęć jestem nie zadowolona, niestety warunki atmosferyczne nie pozwałały na wiele zdjęc w plenerze i niestety wszystkie były na jedno kopyto robione na tzw. "odwal się", natomiast film mi się bardzo podoba bardzo profesjonalny i aż miło się go ogląda po raz setny wracając się do tamtych chwil. Co do realizacji zamówienia to nie mam żadnych zastrzeżeń owszem troszkę to trwało bo ok 2 miesięcy ale mnie akurat to nie przeszkadzało. Tak więc moja ocena ich pracy: zdjęcia:3, film:6