Autor Wątek: Restauracja Carpe Diem Mysłowice-Brzęczkowice  (Przeczytany 19222 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madlen25x
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22-08-2009
Odp: Restauracja Carpe Diem Mysłowice-Brzęczkowice
« Odpowiedź #30 dnia: 1 Lipca 2009, 08:57 »
hej my wesele tez mamy na 70-75 osob i tez troszke sie martwie czy sala nie bedzie zamala ale mam nadzieje ze pogoda dopisze taras bedzie otwarty i wszystko bedzie dobrze:)) a zansz moze kogos kto tam organizowal wesele??

Offline ważka

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 29.08.2009
Odp: Restauracja Carpe Diem Mysłowice-Brzęczkowice
« Odpowiedź #31 dnia: 7 Lipca 2009, 21:59 »
nie znam nikogo kto by tam organizował ale mam znajomych, którzy bawili się właśnie tam na weselu i mówili że to było najlepsze wesele na jakim w życiu byli  ;)   mi to wystarczy ;)

Offline madlen25x
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 22-08-2009
Odp: Restauracja Carpe Diem Mysłowice-Brzęczkowice
« Odpowiedź #32 dnia: 10 Lipca 2009, 09:24 »
hej bylismy wczoraj wybierac menu i wkoncu mialam okazje poznac wlascicielke i dowiedziec sie czegos wiecej :) czytalam rowniez ksiege pamiatkowo i prawie kazdy zachwlaal jedzenie i dekoracje wiec juz sie uspokoilam terazt tylko oby goscie i pogoda dopisala :))

Offline mesitini

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.05.2010
Odp: Restauracja Carpe Diem Mysłowice-Brzęczkowice
« Odpowiedź #33 dnia: 10 Lipca 2009, 18:22 »
Znam osobe, ktora tam czasem jada oraz robila imprezy rodzinne - o jedzeniu wypowiadala sie b.pozytywnie. A ja bylam tam wczoraj na pewnym pokazie. Pokaz odbyl sie na pietrze, wiec mialam okazje przyjzec sie sali i sprawdzilam taras podczas deszczu, bo wlasnie obficie padalo. I tak jak przypuszczalam taras sie nie sprawdza podczas deszczu. Sa tylko dwie parosolki i przy takim ulozeniu jakim stoja (wczoraj staly), nie da sie nawet wyjsc na zewnatrz. Proponuje tym, ktorzy beda organizowali impereze na pietrze na wieksza ilosc osob i maja nadzieje, ze wychodzacy goscie zmiejsza scisc na sali, aby poprosili o dolozenie co najmniej jednego parasola, widzialabym tam dodatkowe jeszcze dwa, tak aby w sumie bylo cztery i aby do siebie przywieraly. Na parterze dach gornego tarasu sprawdzal sie w 100%.
   

Offline mesitini

  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.05.2010
Odp: Restauracja Carpe Diem Mysłowice-Brzęczkowice
« Odpowiedź #34 dnia: 10 Lipca 2009, 18:27 »
'przyjrzec  :glupek: