Autor Wątek: Restauracja Domino Czeladz  (Przeczytany 12263 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mucha
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 5.06.2010
Restauracja Domino Czeladz
« dnia: 3 Października 2008, 22:30 »
Czy ktoś miał może wesele w tej restauracji???Nowa sala jest podobno otwarta od maja 2008 , niestety nie znalazłam żadnych opnii na jej temat.

Offline mucha
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 5.06.2010
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #1 dnia: 5 Października 2008, 13:28 »
Wczoraj byliśmy obejżeć ta sale, naprawde bardzo ładna , duża na ok 140 osob, nowiutka , bardzo przestrzenna , wielkie toalety ,korytarz , bardzo mi sie podobała . Właściciel bardzo miły , odpowiedzial na wszytskie pytania -odrazu wiadać ze mu zależy , bo narazie nie maja pozajmowanych terminow jakos wybitnie . Główny minus - to brak jakichkolwiek infoormacji dot tego jak wyglada tam wesele , jakie jest jedzenie , obsługa itp a to przeciez dosyć ważne , można powiedzieć najważniejsze.

Offline agniecha111
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.09
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #2 dnia: 5 Października 2008, 14:02 »
a wiesz może jak cenowo to wyglada ?

Offline mucha
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 5.06.2010
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #3 dnia: 5 Października 2008, 14:47 »
Obecnie 140 zl od osoby , bez ciast , tortu , alkoholu i napojów , na miejscu można dostać menu , z tym że właściciel pow ze nie jest w stanie pow jak ta cena będzie wygladała np za 2 lata(bo my planujemy wesele na 2010)można tez cos dodac do menu , itp on jest poodbno otwarty na różne modyfikacje . Widać ze dopiero zaczyna bo nie jest zorientowany tak jak inni właściciele sal , szczegolnie że wesela sa dopiero od maja , a wcześniej na sali obok- mniejszej organizwał komunie itpGdyby nie to, że nikt nie ma opini nikogo o tej sali , jak to wygląda z tej drugiej strony tzn osób które tam miały swoje wesele , a także jedzenia itp to pewnie byśmy sie zdecydowali.

Offline kiki_kk
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 01.08.2009
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Października 2008, 23:31 »
Witam wszystkich  :) Byłam na weselu organizowanym na sali Domino w sierpniu i musze przyznac że jak na jedno z  pierwszych wesel które było tam organizowane było całkiem w porządku.  Sala jest dobrze klimatyzowana, na zewnątrz sa siedzenia więc goscie palacy moga spokojnie wyjść na dymka :) a co najważniejsze wesele tam miała moja kuzynka i była bardzo zadowolona z jedzenia tzn.  było smaczne i wszystko to co zostało dostali do domu.  Nic im nie poginęło , łacznie z alkoholem i napojami wszystko dostali do zwrotu.  Obsługa ok nie bylo zadnych wpadek.  Sama w przyszłym roku biorę ślub i zastanawiamy się nad tą salą bo naprawdę było ok.  Myślę że ze względu na to że lokal jest nowy to pewno tez da sie dogadac co do menu wiec jako gośc polecam ta sale chociaż  młodzi tez byli zadowoleni :) powodzenia

Offline meteor74
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 26.09.2009
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Października 2008, 14:14 »
Witam!

Byłam na weselu na tej sali.  Było to drugie wesele zaraz po otwarciu.  Wszystko super dograne, jedzenie bardzo dobre i dużo!!!! Kelnerzy bardzo sympatyczni, ilekroć poprosiłam o herbate czy kawę, zaraz dostawałam.  Toalety bardzo duże i przestronne.  Cały czas sprzątane, także nie ma problemu, że pobrudzisz długą suknie idąć po podłodze w wc.  Bardzo ładna sala, wszystko gustownie urządzone, brakuje mi tam takich dekoracyjnych bibelotów, ale pewnie z czasem i wnętrze będzie jeszcze  ładniejsze.  Jako gość byłam zadowolona.  Polecam!

Offline noona

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.2010
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Października 2008, 08:06 »
byłam tam oglądnąć ta salę i tak: sala bardzo ładna, w jasnych kolorkach, zadbana i wogóle bardzo czyściutko i schludnie.  właścicielka też w porządku, miła i nie odstrasza ludzi zachowaniem.  cena bardzo, bardzo przystępna (na 2009 - 150 zł) jednak jak dla mnie to sala jakich jest dużo i nie nie różni się jakoś szczególnie od innych.  no i troszke daleko mi tam z dąbrowy . . .


Offline mmaa1981
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2008
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Listopada 2008, 08:22 »
Nowa, bardzo ładna sala oddana do użytku w maju br.  na ok 140 osób.  Właściwie nie trzeba jej stroic. 
Minimalna ilość osób to 80.  Gdyby było mniej to facet i tak kasuje za 80 osób. 
Umowa opiewa na 140 zł/osobę bez ciast i alkoholu.

proszę o kontakt na e-mail

Offline mmaa1981
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2008
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Listopada 2008, 08:29 »
mogę odstąpić tam termin 08/08/2009, proszę o kon takt na e-mail

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Listopada 2008, 11:55 »
Pomimo, że sala jest nowa to podejrzewam, że osoba prowadząca tą salę nie jest nowicjuszem w tej branży. Zawsze jak sala nowa to personel stara się jak najlepiej, aby dobra opinia poszła w swiat. I tak najczęściej bywa. Pytanie jest czy operatywność, uczciwość i mobilność zostanie utrzymana w przyszłości. Życzmy im i sobie aby tak było. Młode Pary, które zdecydują się na tą sale nie będą zawidzione i rozczarowane. Tak myślę. :Daje_kwiatka:

Offline sunflowerka83

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 235
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Listopada 2008, 17:06 »
Ta sala niby jest nowa, ale restauracja jest stara. Właścicele maja zaraz obok malutką restauracje w ktorej kiedyś i ciągle jeszcze urządzane są małe przyjęcia.
Generalnie czasem tam bywam na obiadkach i mogę spokojnie polecić. Znajomi byli na weselu (już w tej dużej sali) i też bardzo ja zachwalali.

Offline adagia

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.10.2008
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Listopada 2008, 16:06 »
Witam

mogę z czystym sumieniem polecic Domino.
Mielismy tam wesele w pazdzierniku - wszystko odbyło się bez zastrzeżeń.
Jedzenie bardzo dobre i dużo tego było , obsługa świetna, sala super.
To co zostało z jedzonka, można było zabrać do domu.

Jak najbardziej polecam.  :)

pozdrawiam

Offline mmaa1981
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.08.2008
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Listopada 2008, 22:58 »
no właśnie. . dlatego, jeżeli ktoś planuje ślub w przyszłym roku mogę odsprzedać termin 08/08/2009 w Domino za cenę zaliczki.  Kontakt na feminika81@wp. pl

Offline meliska
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Marca 2009, 21:18 »
Witam! Odstąpię termin 22/08/2009 r. , w Sali Bankietowej Domino w Czelad
« Ostatnia zmiana: 18 Lipca 2010, 23:29 wysłana przez ela »

Offline sophisticated

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 280
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 23.06.2012
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Maja 2010, 22:04 »
Szukam nowych opinii na temat tej sali. Może jest na forum ktoś kto w tym roku organizuje tam swoje weselicho? Jak przygotowania? jaka cena na ten rok?
Czekam na wszelkie opinie

Offline Piramos
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 19.06.2010
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Lipca 2010, 23:19 »
Organizowaliśmy z żoną wesele w sali Domino 19 czerwca 2010r.  Wbrew temu, że zawsze człowiek ma jakieś wątpliwości co do wesela to było ono naprawdę najpiękniejszym dniem w życiu.   Co do menu to jedzenia było bardzo dużo i smaczne, gościom podobała się sala, gdzie jest miejsce dla muzykantów i fotografów oraz miejsce do tańczenia.  Sala duża, jasna a latem klimatyzacja miło schładza wnętrze.  Szefostwo sali bardzo miłe, można się dogadać w wielu kwestiach.  Po weselu obsługa pakuje całe jedzenie do pudełeczek i wszystko sobie zabraliśmy, tak, że jeszcze zostało dużo na poprawiny w domu.   Polecamy śmiało tą sale wszystkim niezdecydowanym. 

Offline katarina0668

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2011
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Sierpnia 2010, 15:59 »
a powiedzcie do ktorej godziny jest sala wynajeta, i jak z jedzeniem jakie sa porcje? czy za ta cene sie oplaca? pani zaproponowala nam cene 170 bez ciast napoi i alkoholu.  cena byla by ok jak bym wiedziala ze jedzenia bedzie duuzo.  z 170 w niektorych restauracjach chociaz napoje wliczja co myslicie?

Offline konwalia2006

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: ustalam
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Sierpnia 2010, 20:07 »
Cena prawie wszędzie obowiazująca to 160-200zł. Ale z ciastami i tortem!
Musisz trochę pojeździć po lokalach!!! ;D
Pokój jest najczystszą formą szczęścia

Offline tola99

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Sierpnia 2010, 22:08 »
wszystkim ktorzy sie wahaja czy robic wesele w Domino chce powiedziec zeby sie nie zastanawiali!!!! my tam mieslimy 14 sierpnia wesele i bylo SUPER!!!! obsluga bardzo mila, jedzonko bardzo dobre:) POLECAM!!!

Offline katarina0668

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 08.09.2011
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Sierpnia 2010, 14:10 »
bylam w tej restauracji i szczerze wiekszego wrazenia nie zrobila na mnie.  sala jest podobno na 130 osob.  tak ale chyba jesli chcecie siedziec cala noc.  nie wiem jaki byl koncept ale nie wypalil z ta malutka sala na tance.  pza tym sala jest przy glownej drodze obok jest blok, zrozumialabym jesli bylby jakis ogrodek ale niestety nie ma.  no porazka troche z tym no moze jest dobra obsluga i jedzenie ale ja wole cos na uboczu z jakims ogrodkiem czy parkiem jakies stoliki krzesla itp.  no a manu nie maja jakiegos xtra za cene 180zl ;] jesli ktos chce moge podeslac na email.  wymienilam minusy ktore sa znaczace dla calosci.  no osobiscie bym nie wybrala sali przy  glownej drodze obok bloki i domki no i ten brak ogrodka na duzej sali.  ps.  sala ladna ale conajwyzej na 70 osob
pozdrawiam! :)

Offline miro80
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Sierpnia 2010, 16:24 »
witam. zdecydowaliśmy się na wesele w Domino.  bylismy u znajmoych w czerwcu tego roku i miło nas wszystko zaskoczyło.  nie mamy już żadnych watpliwości.  jedzenie pyszne i bardzo dużo, ładnie podane.  Ekspresowa wymiana  talerzyków, kawa herbata na zawołanie, dogadzają gosciom jak mogą.  na prawde uznanie dla personelu, tymbardziej że było 120 osób.  w czerwcu był upał, jednak klimatyzatory miło chłodziły salę. lokal nowy więc wszystko czyste i ładne, toalety czyszczone co chwila i duże, nie trzeba czekac w kolejce:-). super.  cenowo także bardzo atrakcyjnie.  wszyscy goście byli bardzo bardzo zadowoleni.   lokal godny polecenia.

Offline konwalia2006

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: ustalam
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Sierpnia 2010, 21:12 »
Pozytywne opinie cieszą ! A jaka cena od osoby ?
Pokój jest najczystszą formą szczęścia

Offline martu$_dg

  • entuzjasta
  • ******
  • Wiadomości: 772
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 07.09.2013
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #22 dnia: 29 Sierpnia 2010, 18:23 »
rowniez zastanawiam sie nad ta sala.  Czy ktos wie jak wyglada sprawa z parkingiem i czy istnieje mozliwosc noclegow lub czy nie znajduje sie gdzies w poblizu hotel?

Offline tola99

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #23 dnia: 30 Sierpnia 2010, 00:21 »
noclegi sa doslownie 10m od sali ;) w dodatku tanie i bardzo fajne pokoje!! miejsc ok 50, parkingu duzego nie ma ale z parkowaniem nie ma jakiegos wielkiego problemu

Offline Agacia_85

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #24 dnia: 20 Września 2010, 18:51 »
Hej, dziewczyny
My oglądaliśmy tą salę z moim PM. Sala bardzo ładna. Nowa. Wszystko zadbane. Pani właściciel sympatyczna. Pokazała nam co i jak, .  jednak zdecydowaliśmy się na Anmark. Mogę jednak polecić Domino jeśli chodzi o wygląd. Co do obsługi jedzenia nie mogę się wypowiedzieć.   

Offline Anariss

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13 sierpnia 2011
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #25 dnia: 9 Grudnia 2010, 22:03 »
na weselu na sali bankietowej w restauracji Domino byłam w lipcu 2010.  Sala ładna, jedzenia bardzo dużo i bardzo dobre, poza tortem weselnym który był okropnie słodki i miał koraliki przez które można było połamać sobie zęby.  Obsługa bardzo miła, ciągle biegali po sali, zbierali puste butelki, wymieniali talerze gdy tylko ktoś poprosił o kawę, herbatę to zaraz przynosili.  Plusem jest także mini ogródek z krzesełkami do którego można było wyjść podczas wesela.  Natomiast jeśli chodzi o minusy to złe rozmieszczenie stołów, Państwo młodzi byli tak usadzeni że ich widać nie było oraz złe nagłośnienie.  Miejsce dla orkiestry było w takiej wnęce i muzykę źle było słychać to znaczy dźwięki źle się roznosiły tworząc wielki huk.  Ogólnie sala jest całkiem fajna.

Offline tola99

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #26 dnia: 11 Grudnia 2010, 11:46 »
do Anariss.... moja droga zarowno tort jak i to gdzie siedza panstwo mlodzi wybieraja wlasnie PANSTWO MLODZI!! dlatego ludzie ktorzy byli tylko goscimi na weselu nie powinni sie zbyt wiele wypowiadac o tym co i jak bo nie wiedza jak wygalada to organizacyjnie, my tam mielismy wesele wiec mozemy mowic faktycznie jak bylo, a goscie moga najwyzej ocenic obsluge czy wystroj...bo reszta to praktycznie gust Panstwa mlodych a na to szefostwo nie ma wplywu

Offline Anariss

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 13 sierpnia 2011
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Grudnia 2010, 18:48 »
Oczywiście masz rację.  Ja jednak jako gość mogę ocenić wesele od tej drugiej strony i wymienić zarówno to co mi się podobało i nie podobało, a dla osób które planują robić tam wesele powinny być ważne wszelkie opinie :)

Offline mgmgmg
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #28 dnia: 13 Lipca 2011, 14:31 »
Witam serdecznie,
11. 06.  miałam przyjemność organizować wesele w tej sali.  Z całą pewnością mogę polecić tą salę.  Jestem wymagającym klientem i każdy szczegół ma dla mnie znaczenie.  Właścicielka Pani Ania jest bardzo miłą kobietą, która starała się spełniać wszystkie moje zachcianki dotyczące wystroju, kolorów, pokrowców, menu itp.  Całą noc czuwała i dogląda czy wszystko jest ok.  Jedzenie super.  Goście chwalili, więc to nie tylko moja opinia.  Nie do przejedzenia.  Wszystko na co zostało zostało nam spakowane i gotowe do zabrania.  Sala bardzo minimalistyczna i zarazem elegancka, nie potrzebne były różnego typu przystrojenia.  Klimatyzacja dawała radę.  Sala według mnie na 100 osób max.  Jeszcze raz polecam i dziękuje za przygotowanie super imprezy.
Jeżeli macie jakieś dodatkowe pytania proszę pisać śmiało.

Offline Madyik
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 11.06.2011
Odp: Restauracja Domino Czeladz
« Odpowiedź #29 dnia: 29 Września 2011, 15:51 »
Wesele 04-05. 06. 2011.  Zgadzam się w 100% z przedmówczynią.  Nie można się było do niczego doczepić.  Dzięki fantastycznej obsłudze i p.  Ani, która całą noc czuwała, mogliśmy się bez dodatkowych stresów cieszyć naszym weselem.  Polecam wszystkim !