e-wesele.pl

social media

Autor Wątek: Nasze Maleństwo ........8 listopad 2008 :):):)  (Przeczytany 2855 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sylwunia1980 Kobieta

Witam ja nazywam się Sylwia a mój mąż Krzysiek.  Poznaliśmy sie 6 lat temu a ślubowaliśmy sobie miłość wierność i uczciwość małżeńską 8 września 2007 roku.  Aktualnie jestem pod koniec ciąży z moim pierwszym dzieckiem które ma przyjść na świat ok.  8 listopada :)
Będzie to córeczka o imieniu na 90 % Blanka i na 10 % Zuzia jeszcze się wahamy :)Zarejestrowałam się tu bo mam nadzieję że dowiem tu się dużo cennych rad . . . . wreszcie skompletuje wyprawkę dla baby i spakuję się do szpitala . 

Mam nadzieje że miło spędzę tu czas :)

Sylwia :)

Offline chodasia Kobieta

:hello: Sylwunia1980 witaj na forum. Gratuluje przyszlej mamie :D

Offline ela Kobieta

No ! Wkoncu !!!!!!

Jestes tu od niedawna więc nie wiesz , ze fotki to to co forumki lubią najbardziej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak więc bez zdjęcia się nie obejdzie !!!!!!!!!

I nawet nie myśl , ze sie nie pochwalisz domkiem !!!!

Offline .:Anka:. Kobieta

witaj witaj

ja też będę nalegać na zdjęcie brzuszka!!

Offline liliann Kobieta

• Global Moderator
  • Chuck Norris
  • Total likes: 0
  • data ślubu: 30 września 2006
hej...
ciekawe czy się Młode wstrzeli w taką fajną datę porodu 8.10.2008....az szkoda, że nie 8.8.2008

Offline .:Anka:. Kobieta

nooo ciekawe
ja liczyłam, ze mój urodzi sie 07.12.07 ale uprate dziecko siedziało do 16.12

Offline *Mimi* Kobieta

witaj  :D

Offline ASIA39 Kobieta

witaj na forum  :D
gratuluję dzidziusia  :dzidzia:

Kochane miło mi witać  was znowu po długiej nie obecności ale jakoś  nie miała czasu na zaglądanie tutaj. :)

W Pierwszej kolejności chciałam podziękować i przeprosić wszystkie osoby które znosiły moje humory....które pocieszały mnie i radziły .

Zaglądam już tu raczej ostatni raz jako Kobieta w ciąży. Mysle sobie tak dlatego że mam termin za 9 dni a 2 tyg. przed porodem już tu nie zaglądałam . Mój brzusio jest już tak wielki że mam trudności z prawie wszystkim . Chodzeniem, spaniem a do tego mój kręgosłup powoli siada.
Przytyłam 15 kg ::) więc jestem po prostu balonik ::)

Kochane jak urodzę i wróce do domku z maluszkiem to napisze czy było aż tak źle i czy może miałyście racje z tym prywatnym szpitalem ::)

Całuję i Ściskam Gorąco

Sylwia

Offline ela Kobieta

...a wejherowo masz nadal przez H   ?
« Ostatnia zmiana: 30 Października 2008, 23:22 wysłana przez ela »

nie rozumiem Elu mam przecież przez samo h a nie tak jak kiedyś ch

Offline ela Kobieta

Sprawdzałam czy nadal wiesz jak się pisze miejscowość w której mieszkałas...
Ja bym się nie pomyliła pisząc zamiast np. Warszawa--warszafa !

Ehhh nie chce mi się rozwijać mojej wypowiedzi na Twój temat !
 Jakoś jestes mi mało wiarygodna !

Kochana wiesz to że niektórzy mi nie wierzą to nie znaczy że nie jestem prawdziwa. Jeśli nawet zrobiłam błąd t co z tego. Myślałam że miłu tu będę spędzać czas ale z tego co widzę to się myliłam. Kolejna awantura ......nie będę się denerwować bo nie chcę już pod koniec. Po po prostu opuszczę to forum.

Offline Olaa Kobieta

Wiem że nie jestem za bardzo uczciwa ale jakoś tak wychodzi ....

;D

Offline ela Kobieta

No i dobrze  ;D Dobranoc !

I pamietaj na przysżłośc że są moderatorzy którzy mogą sprawdzic skąd jestes !
Więc nawet nie staraj się zalogować pod nowym nickiem tak jak to zrobiłaś już na tym forum !
Pamiętasz jaki miałaś nick przed Sylwunia1980 ?

Lady jest ! Nie łap za słówka !~ :P