Autor Wątek: salony sukien slubnych  (Przeczytany 278292 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kalaaa

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Płeć: Kobieta
  • Kocham go.....a on mnie:)
  • data ślubu: 14 sierpień 2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #210 dnia: 24 Lutego 2010, 16:08 »
No dziewczyny! Wybór sukienki mam już za sobą :). Dobrze, że pojechałam na te targi. Dzisiaj byłam u Pani Mirki na Grudziądzkiej w salonie Julia. Rzeczywiście kobitka bardzo gadatliwa, ale wie co mówi i najważniejsze że z sensem. Jestem bardzo szczęśliwa i cieszę się że chociaż częściowo ten temat mam już załatwiony :P

Offline agulla1919

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16395
  • Płeć: Kobieta
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #211 dnia: 24 Lutego 2010, 17:19 »
O to SUPER !!


Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #212 dnia: 24 Lutego 2010, 17:25 »
A ja wczoraj odebrałam moją suknię z salonu "Angela" w Toruniu, jestem baaardzo zadowolona :D Za 2000 zł mam nową suknię, uszytą dokładnie na moje wymiary, idealnie dopasowaną :) Obsługa też jest super - panie są miłe, cierpliwe, potrafią dobrze doradzić, nie wciskają towaru na siłę jak w niektórych salonach. Polecam ten salon z czystym sumieniem wszystkim Pannom Młodym :)

Offline aśka_marcin

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 33
  • data ślubu: 26-06-2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #213 dnia: 24 Lutego 2010, 21:18 »
nie chce podwazac zdania poprzedniczki ale ja rowniez bylam w salonie "angela"  i byla tam tylko jedna pani, ktora chyba nie bardzo wiedziala po co tam jest...no coz moze po prostu zle trafilam

Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #214 dnia: 24 Lutego 2010, 22:58 »
Zgadza się, właścicielka salonu niedawno urodziła dziecko, dlatego nie siedzi w sklepie przez 8 godzin dziennie, czemu trudno się dziwić ::) Ale przyjeżdżała za każdym razem, kiedy umawiałam się na przymiarkę, co jest dowodem na to, jak bardzo dba o swoje klientki. Druga Pani być może nie ma wielkiego doświadczenia w sprzedaży, jest bardzo młoda, ale jest za to bardzo miła i cierpliwa :) Zresztą i tak najważniejsze są suknie, a te są przepiękne :D

Offline hanka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 248
  • Płeć: Kobieta
  • Bo ja, bo Ty, bo tylko my...
  • data ślubu: 1.05.2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #215 dnia: 3 Marca 2010, 10:45 »
Dziewczyny - macie jakiś pomysł gdzie kupić tanie i ładne bolerko z tafty ( krótki rękaw, bez żadnych ozdób)? Albo ile krawcowa bierze za uszycie takiego cuda? Tanie - mam na myśli poniżej 100zł.

Offline Moniskaa
  • użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 15.05.2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #216 dnia: 3 Marca 2010, 13:00 »
Zobacz do tego sklepu na Cieszkowskiego 10, tam mieli bolerka i welony w dobrych cenach.

Offline hanka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 248
  • Płeć: Kobieta
  • Bo ja, bo Ty, bo tylko my...
  • data ślubu: 1.05.2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #217 dnia: 3 Marca 2010, 20:27 »
Byłam i niestety nie pasowało na mnie żadne z ich bolerek :(

Offline malpeczka.1980

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 28 sierpień 2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #218 dnia: 10 Marca 2010, 11:30 »
Byłam i niestety nie pasowało na mnie żadne z ich bolerek :(
A czy rozmawiałaś z Panią? oni na sklepie mają tylko część asortymentu i może coś mają na zamówienie. Trzeba poprostu porozmawiać, chociaż bolerko poniżej 100 zł- nie wiem czy to możliwe.

Offline hanka

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 248
  • Płeć: Kobieta
  • Bo ja, bo Ty, bo tylko my...
  • data ślubu: 1.05.2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #219 dnia: 10 Marca 2010, 22:24 »
Problem bolerka mi się już rozwiązał - kupiłam metr tafty i zaniosłam do krawcowej - koszt 50zł ( już z materiałem ) :D Mam nadzieję, że efekt będzie równie dobry jak cena ;)
A teraz druga sprawa - chciałam ostrzec wszystkie te z Was, które kupiły suknię ślubną troszkę wcześniej i trzymają ja w domu. Moja wisi w pokoju od grudnia i czeka na swój dzień. Niestety ostatnio z przerażeniem stwierdziłam, że mimo dwóch folii, w które była zawinięta osiadł na niej kurz i przybrudził znacznie ją na najbardziej widocznych miejscach. Byłam załamana! Nowa suknia, jeszcze nie ubrana a już brudna i to w tak strategicznych miejscach! Na szczęście salon Agnes nie zawiódł - pani kierownik obiecała, że mi ją wyczyszczą ( choć nie musieli bo suknię już odebrałam z salonu ). Także dziewczyny albo ją zawińcie w jeszcze jedną folię albo najlepiej nie odbierajcie jej za wcześnie z salonu. Pozdrawiam :)

Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #220 dnia: 12 Marca 2010, 07:02 »
Hanka, zmartwiłaś mnie, bo moja suknia też już wisi w pokoju... Kupiłam do niej pokrowiec, ale teraz nie jestem pewna, czy to wystarczy :/ A gdzie można kupić taką folię na ubrania? :drapanie:

Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #221 dnia: 12 Marca 2010, 14:58 »
dziewczynki tak czy tak pamiętajcie,żeby kilka dni przed ślubem oswobodzić suknię z tych wszystkich folii,żeby materiał się troszkę tlenem napompował;-)



Offline japcio

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 23884
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 2009
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #222 dnia: 12 Marca 2010, 15:23 »
Od worków podobne lepsze są poszewki na kołdrę albo prześcieradła :) Moja sukienka czekała na swój dzień w białej poszewce i się nie zakurzyła.  Podobnie było z welonem.

Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #223 dnia: 12 Marca 2010, 16:30 »
Super rada, Japcio! Dzięki, tak właśnie zrobię:-*

Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #224 dnia: 12 Marca 2010, 16:33 »
dziewczynki tak czy tak pamiętajcie,żeby kilka dni przed ślubem oswobodzić suknię z tych wszystkich folii,żeby materiał się troszkę tlenem napompował;-)

O, a czemu? ;)

Offline Daruda

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 13436
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 20.06.2009
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #225 dnia: 12 Marca 2010, 16:37 »
no mi babka z salonu tak mówiła,żeby kieckę trochę wywiesić i ją dotlenić;-) bo materiał musi oddychać;-) i suknia musi nabrać takiej świeżości;-)



Offline Mysikróliczek

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 17269
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #226 dnia: 13 Marca 2010, 00:03 »
Się zrobi w takim razie  ;D

Offline aniaczek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 25.09.2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #227 dnia: 24 Marca 2010, 14:53 »
Cześć dziewczyny! Czy któraś z Was może słyszała o pani Piaseckiej z Wojnowa? Ponoć szyła kiedyś suknie ślubne. . .  Nigdzie nie mogę znaleźć opinii o niej. . .  :( Chciałam uszyć sukienkę u krawcowej, bo nie mogę znaleźć nigdzie tej wymarzonej. . . 
Znacie może jakieś miejsca gdzie można kupić ładne materiały na suknię?

Offline Neli
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #228 dnia: 24 Kwietnia 2010, 23:17 »
Hejka. . . .
Mój najpiękniejszy dzień zbliża się wielkimi krokami. . . .  ALE KIECKĘ MAM JUZ WYBRANĄ!!!
Kupiłam za niedrogie pieniądze firmową kieckę na Kujawskiej - chyba nazywa się "gruba bela.  Co ciekawe - w cenie jest już przymiarka, przeróbki i czyszczenie.  Panie doradziła mi też jak ubrać mojego Pana.  


wiesz...nie ośmieszała bym się na Twoim miejscu ...mogłaś chociaż podać inny meil przy rejestracji a nie firmowy salonu...no i to jest zwykła krypciocha która zresztą jest płatna na tym forum...oj wstyd , wstyd udawać klienta sklepu a tak naprawdę być właścicielem czy też pracownikiem
« Ostatnia zmiana: 24 Kwietnia 2010, 23:50 wysłana przez ela »

Offline agulla1919

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16395
  • Płeć: Kobieta
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #229 dnia: 25 Kwietnia 2010, 21:47 »
Ja plecam salon na Gdanskiej Agnes! ;)
Szukalam mojej sukni prawie we wszytskich salonach w bydgoszczy ... i nic ... w koncu poszlam do Agnes i tak wlasnie znalazlam moja suknie  ;) ... profesjonalna obsluga!Duzy wybór!Jest pelno sukienek!!!
Tez sa garnitury dla PM,sa dodatki jak: naszyjniki,kolczyki,buty,bolerka,weoly itp.

Warto sie tam wybrac w poszukiwanie sukni.


Offline vicktoria
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.09.2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #230 dnia: 28 Kwietnia 2010, 15:55 »
ja odwiedzilam kilka salonow sukien slubnych nie tylko w bydgoszczy, wiekszosc sukni które mi sie podobaly byly w cenie od 2500-4000zl, moj limit na suknie wynosil ok2800zl, wiec nie bylo tak zle,ale w miescie reklamowaly sie suknie slubne na ul.  ks. schulza (blonie) za 900zl, z samej ciekawosci tam podjechalam i znalazlam suknie bardzo podobna do tej co przymierzalam za 3tys, a tu jest za 900zl z bolerkiem i wielonem w komplecie;) panie bardzo mile, mozna nawet dokonac duzo przerobek jezeli ktos chce, ja skorzystalam z tej mozliwosci bez zadnego problemu;) potem dowiedzialam sie,ze jest to "salon mody slubnej maja", ktory wspolpracuja z firma szefler.  Do tego okazalo sie,ze jezeli zamowi sie suknie to najblizszi maja znizke do 20% na kolekcje garniturow,garsonek itd w szeflerze;)
jestem bardzo zadowolona,a reszta przeznaczonej sumy na suknie moge wydac na dodatki bez uszczuplania zaplanowanego budzetu;)
a do tego nie bedzie mi zal, jezeli podczas plasow na weselu suknia sie poniszczy lub pobrudzi;)

Offline agulla1919

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16395
  • Płeć: Kobieta
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #231 dnia: 28 Kwietnia 2010, 16:18 »
victoria: Tez bylam w tym salonie na Bloniach ... ja mam calkiem inne zdanie na ten temat.Nikt sie mna nie zainterseowal , pomimo tego ze dwie panie sobie staly i rozmawialy  :-\.Trzecia Pani obslugwala inna klientke.
Nic ciekawego tam nie bylo, same jakies okropne sukienki , do tego bylo widac ze dosc dlugo sa w salonie , bo biala suknia byla az lekko zolta.
Pózniej jeszcze ogladalam tam garsonki ... nic, a nic ...
Moze mi sie tak trafilo z brakiem zainteresowania dla klientów ...
Ja moge jeszcze polecic salon na gdanskiej styl.Mila obsluga,ale tam sukni nie kupowalam.


Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #232 dnia: 28 Kwietnia 2010, 16:41 »
Z reguły suknie, które "wiszą" w salonach do mierzenia (a w praktyce są co jakiś czas wypożyczane) można kupić po stosunkowo niskich cenach. Miałam "przyjemność" mierzyć kilka takich sukni i (tak jak pisała Agulla) najczęściej były one już pożółkłe a nawet podarte :-\ Zależało mi na tym, żeby moja suknia ślubna była nowiutka, żeby nikt inny nie miał jej przede mną na sobie, ale ceny nowych sukienek są kosmiczne, dlatego na początku planowałam uszycie sukni na wzór jakiejś markowej. Później trafiłam na salon "Angela" na św. Józefa w Toruniu, gdzie zamówiłam sobie nową suknię (szytą na moje wymiary) z kolekcji Kreacja Żannet za 2 tysiące. Sukienka już wisi w domu, teraz czekam na welon :) Sama się dziwię, że w tym salonie mają takie korzystne ceny, zwłaszcza że ich suknie są wykonane bardzo porządnie. Może to dlatego, że lokal znajduje się na obrzeżach miasta i nie muszą płacić takich wysokich czynszów jak lokale na starówce? :drapanie: W każdym razie jestem bardzo zadowolona z zakupu i gorąco polecam ten salon :)

Offline AlicjaK

  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 10.09.2011
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #233 dnia: 29 Kwietnia 2010, 09:14 »
A czy któraś z Was dziewczyny słyszała cokolwiek o wypożyczalni sukien w BDG na Śniadeckich??:> odwiedziłam ten salon. .  tylko może któraś z Was coś o nim słyszała :) pozdrawiam :)

Offline vicktoria
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 04.09.2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #234 dnia: 29 Kwietnia 2010, 15:01 »
moze doszlo do nieporozumienia,ale suknie,ktore sa wystawiane na ks. schulza to byly tylko przykladowe projekty, nie do kupienia lub wypozyczenia, po wyborze sukni, panie sciagaja miare i suknia jest szyta na wymiar, calkiem od poczatku,dlatego bez problemu mozna wprowadzac poprawki do pokazowych modeli;)

Offline zaba

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2181
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: lipiec 2011
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #235 dnia: 29 Kwietnia 2010, 18:51 »
mam takie zaytanie, czy ktoras z Was miala do czynienia z takim malym salonikiem w toruniu na ul. sukienniczej? bylam tam ostatnio, szyja sukienki na zamowienie i podobala mi sie jakosc wykonania. . . ale mimo wszystko boje sie troche tak w ciemno wybrac sukienke do uszycie uprzednio nie przymierzajac jej. . .


Offline agulla1919

  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 16395
  • Płeć: Kobieta
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #236 dnia: 29 Kwietnia 2010, 19:16 »
Nic nie slyszalam o tym salonie ... ale ja bym nie chciala kupowac w ciemn sukienki ... Na kazdej osobie naczej lezy dana sukienka.Chyba ze wczesniej pójdziesz do innego salonu i przymierzysz cos w tym stylu co chcesz zamóic.


Offline Nemezis

  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2290
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 3 lipca 2010
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #237 dnia: 29 Kwietnia 2010, 19:42 »
Byłam tam. Spytałam o ich ofertę a pani sprzedawczyni wyciągnęła ze 20 katalogów z sukienkami ;) Generalnie uszyją wszystko co się chce, ale to nigdy nie będą sukienki identyczne jak wybrane a jedynie podobne (tzn. krój będzie ten sam, ale dobierają własne koronki i aplikacje).

Offline ankaW
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • data ślubu: 14.08.10
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #238 dnia: 10 Maja 2010, 11:38 »
Ja tez bylam w salonie na ul.  ks.  Schulza i musze powiedziec ze panie byly bardzo mile.  Suknie sa sliczne i naprawde za niewielkie pieniadze wiec polecam :) Teraz czekam tylko na przymiarke swojej sukienki :)

Offline asiula_hh
  • Chuck Norris
  • ********
  • Wiadomości: 3803
  • Płeć: Kobieta
  • our love is everlatsing..
Odp: salony sukien slubnych
« Odpowiedź #239 dnia: 11 Maja 2010, 19:12 »
Ja tez bylam w salonie na ul.  ks.  Schulza i musze powiedziec ze panie byly bardzo mile.  Suknie sa sliczne i naprawde za niewielkie pieniadze wiec polecam :) Teraz czekam tylko na przymiarke swojej sukienki :)
ZNIKAM!