Autor Wątek: sala na Środuli  (Przeczytany 3262 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline króliszek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 5 września 2009
sala na Środuli
« dnia: 22 Września 2008, 11:13 »
mam pytanko. . . czy ktoś słyszał o sali weselnej na Środuli ul.  Kochanowskiego?? Czy ktoś miał tam wesele i może się podzielić swoją opinią? Bardzo prosze o info i z góry dziękuję :)

Offline króliszek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 5 września 2009
Odp: sala na Środuli
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Września 2008, 23:11 »
tak myślałam, że ciężko będzie uzyskać jakieś info na temat tej sali. . . na necie też bardzo mało informacji:(.  Z tego co wiem funkcjonuje od początku roku 2008 to nie ma się co dziwić.  Choć może znajdzie się ktoś kto miał lub będzie miał tam wesele.

Offline króliszek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 5 września 2009
Odp: sala na Środuli
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Listopada 2008, 16:02 »
no i wreszcie się ukazała strona internetowa mojej sali:D:D:D jakoś mnie to trochę uspokoiło:) dla zainteresowanych sala "Zagłoba" na Środuli.
Pozdrawiam

Offline aga8207

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.06. 2009 Catamaran :)
Odp: sala na Środuli
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Listopada 2008, 13:08 »
Jestem ze Środuli i latem teren wokół sali nie wyglądał jeszcze za ciekawie. Może w tym roku już coś uporządkują.
A jak wygląda cennik menu na wesele? Bo na komunię coś tam mają za 130 zł.  (menu  srednio bogate ale na kumunię starczy jednak cena taka sobie a na wesele?? Wiadomo już coś?? Ile osób wchodzi na sale? Jak z dekoracją bo ta przedstawiona na zdjęciach jest średnia.  My co prawda mamy w Catamaranie   :) ale znajoma szuka czegoś.
Czekam na wszelkie info  ;D



Offline króliszek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 5 września 2009
Odp: sala na Środuli
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Listopada 2008, 14:53 »
No ja mam nadzieję, że do przyszłego roku wszystko będzie dograne:) Jeśli chodzi o dekoracje to rzeczywiście nie są powalające, ale w tej kwestii też się może coś zmienić ...właściciele mówili, że chcą kupić parę rzeczy tzn. np nakrycia na stoły, jakieś dekoracje filarów itd. Sala mi się podoba :D, toalety ok. Cena za wesele od 140zł za osobę.

Offline aga8207

  • bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 06.06. 2009 Catamaran :)
Odp: sala na Środuli
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Listopada 2008, 21:30 »
Cena wydaje mi się ok. A oni dopiero zaczynaja więc muszą sobie zapracować na dobrą opinię więc myślę, że przynajmniej na początku nie powinni kombinować za bardzo i wszystko powinno być ok. Trzymam kciuki króliszku  żeby na Twoim weselu wszystko było super. Buźka



Offline króliszek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 5 września 2009
Odp: sala na Środuli
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Listopada 2008, 23:04 »
dziękuję Ci bardzo:*:) właśnie wyszłam z takiego założenia i mam nadzieję, że wszystko będzie ok:) Pozdrawiam serdecznie

Offline obserwator
  • maniak
  • ********
  • Wiadomości: 2421
  • data ślubu: trochę czasu minęło
Odp: sala na Środuli
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Listopada 2008, 10:47 »
Ciekawe jakie menu jest w cenie 140 zł. ? ;) Z tego co wiem to ceny są w wysokości  od 170 zł./ osobę w zwyż. ( w tym 4 posiłi na gorąco).

Offline anetka1232

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala na Środuli
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Listopada 2008, 22:16 »
Zależy co jest w menu, możę się okazać że nie ma w cenie ani ciast ani tortu, bo ze nie ma alkoholu i napoi to napewno:D

Offline króliszek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 5 września 2009
Odp: sala na Środuli
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Listopada 2008, 20:34 »
tak...cena nie zawiera ciast i owoców

Offline anetka1232

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala na Środuli
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Listopada 2008, 15:02 »
Kroliczku napisałaś że cena nie zawiera ciast i owoców, w takim razie wychodzi na to  ze w cenie znajduje sie alkohol i napoje?? czy Cię dobrze zrozumiałam?? i gdzie ta sala sie znajduje bo cośnie kojarze:D

Offline króliszek
  • nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • data ślubu: 5 września 2009
Odp: sala na Środuli
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Listopada 2008, 16:35 »
nie, nie...tak jak napisałaś Anetko to, że cena nie zawiera napojów i alkoholu jest pewne więc nawet o tym nie wspomniałam. Wejdź sobie na stronkę sali, tam jest adres i nr telefonów:) pozdrawiam

Offline anetka1232

  • forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 200
  • Płeć: Kobieta
Odp: sala na Środuli
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Listopada 2008, 21:52 »
podasz mi stronke tej sali?? a mam jeszcze do Was pytanie ma może ktoś stronke lub namiary na restauracje BELWEDERE w Sosnowcu?? wiem że znajduje się na ulicy Chemicznej a podobno jest to bardzo urocze miejsce.